nasiona marihuany

Prosze o pomoc!! Zdjecia !!

Wyszukiwarka Forumowa:

KruszeTopy

Member
Rejestracja
Sie 14, 2018
Postów
18
Buchów
0
Czesc, mam taki problem nie wiem do konca o co chodzi prosze o rady
ZIEMIA: TERRA PROFESSIONAL
04.10 WYSZLY PONAD ZIEMIE 44DNI OD TYGODNIA SA NASWIETLANE 12/12
LAMPA: 125W CFL KWITNIENIE 2700K
DZIEN: 24-25 55%
NOC: 21 60%

TA BARDZIEJ ROZKRZACZONA PRZED WCZORAJ BYLA TOTALNIE OPADNIETA PODLALEM NAWOZEM TERRA FLORES + PK 13/14 NA POL LITRA WODY 1ML PK I 1ML FLORES PO 250ML PODLANIE NA ROSLINE NIE WIEM CO SIE DZIEJE LODYGI NIEKTORE CZERWONAWE I LISCIE WYGIETE W DOL PLUS TE PLAMY , WZROST WYDAJE MI SIE ZE LEKKO ZAHAMOWANY . NA WEGU NIC NIE DOSTAWALY NIEDAWNO PODALEM NAWOZ Z OGRODNICZEGO PLANTIFLOR PRO NATUR NPK: 7.3.6 MYSLALEM ZE BRAK AZOTU NIE WIEM CO ROBIC ;/ ZAZNACZAM PIERWSZA MOJA UPRAWA . WENTYLATOR KOMPUTEROWY WPYCHAJACY W SRODKU MIESZAJACY I WYCIAGOWY 100mm

ZDJECIA:





 
J

Jake Sully

Guest
LISCIE MOGLY BYC OPADNIETE Z PRZELANIA. FAJNIE SIE CZYTA DUZE LITERY? SA BARDZIEJ WIDOCZNE CZY CO?

No i chyba popaliles liście nie wiem czy nawozem czy poprostu ja opryskujesz w dzień
 
O

OdcieńZieleni

Guest
lej samą wodę, one dopiero zaczęły kwitnąc a Ty juz kur***ko mocne pk13/14 lejesz .. zrób oprysk z siarczanu magnezu i lej samą wode
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
W górnych partiach widzę żółte końcówki liści - popalenie? W jakiej dawce polałeś tego specyfiku? :freak:
Brak azotu niezbyt - czarne są jak murzyni. Jaką wodą podlewasz?
Dlaczego masz ziemię w jakiejś części donicy, a nie po sam brzeg? Marnujesz objętość donicy, podsyp to czym prędzej. ;)
 

KruszeTopy

Member
Rejestracja
Sie 14, 2018
Postów
18
Buchów
0
LISCIE MOGLY BYC OPADNIETE Z PRZELANIA. FAJNIE SIE CZYTA DUZE LITERY? SA BARDZIEJ WIDOCZNE CZY CO?

No i chyba popaliles liście nie wiem czy nawozem czy poprostu ja opryskujesz w dzień

Sorry za capsa ale nie panowalem nad tym :freak: . Tak dostaly oprysk z dwa razy z nawozu wyzej wymienionym o npk : 7.3.6 . Dobra w takmi razie daje jej spokoj na troche z podlewaniem i opryskiem chce zastosowac za jakies 3 dni call mag myslisz ze to ma sens ? :D

lej samą wodę, one dopiero zaczęły kwitnąc a Ty juz kur***ko mocne pk13/14 lejesz .. zrób oprysk z siarczanu magnezu i lej samą wode

Wlasnie wiedzialem ze to pk jest bardzo mocne dlatego dalem w jak najmniejszym stezeniu nawet nie wiem czy tam 1ml byl na 500ml wody , oprysk z siarczanu a moze by tak call mag podac co o tym myslisz to mam dostepne ? :)

W górnych partiach widzę żółte końcówki liści - popalenie? W jakiej dawce polałeś tego specyfiku? :freak:
Brak azotu niezbyt - czarne są jak murzyni. Jaką wodą podlewasz?
Dlaczego masz ziemię w jakiejś części donicy, a nie po sam brzeg? Marnujesz objętość donicy, podsyp to czym prędzej. ;)

Wlasnie dobrze zauwazyles popalenie raczej koncowki nie duzo ale jednak , podalem tak w poprzednim tygodniu bardzo male stezenie z woda tego nawozu o npk: 7.3.6 plus do tego raz byly spryskiwane tym nawozem w bardzo malym tez stezeniu no i ostatnio dostaly niecaly 1ml pk13/14 plus tez niecaly 1ml terra flores na pol litra wody po 250ml podlanie na rosline . Woda podlewam kranowa odstana o ph w granicach 6.5-7 . Myslisz ze podsypanie ta sama mieszanka terra professional teraz do pelna bedzie dobra opcja ? i czy call mag moge zapodac dolistnie w oprysku od spodu lisci czy lepiej z woda do podlania ? I czy wrzucic jeszcze na ten czas nawilzacz powietrza do srodka zeby utrzymywac to stale 70% wilgotnosci czy dac spokoj i trzymac 12/12 z +/- 45-55% wilgotnosci ? Dzieki wielkie za odpowiedzi duzo mi to pomaga :yeahh: .

[MENTION=89664]KruszeTopy[/MENTION] - pisz jednego posta a nie 4 po kolei w odstępach 2 minut.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Callmag zawiera też azot, którego masz już wyraźny nadmiar, jak chcesz dostarczyć magnezu (chociaż nie wiem po co) to polecam siarczan magnezu dostępny w każdej aptece pod zwyczajową nazwą 'sól gorzka'. ;)

A dlaczego zwiększenie miejsca dla korzeni miałoby być złą opcją? ;)
Jak się boisz ziemi to chociaż keramzytu nasyp na górę...
 

KruszeTopy

Member
Rejestracja
Sie 14, 2018
Postów
18
Buchów
0
Callmag zawiera też azot, którego masz już wyraźny nadmiar, jak chcesz dostarczyć magnezu (chociaż nie wiem po co) to polecam siarczan magnezu dostępny w każdej aptece pod zwyczajową nazwą 'sól gorzka'. ;)

A dlaczego zwiększenie miejsca dla korzeni miałoby być złą opcją? ;)
Jak się boisz ziemi to chociaż keramzytu nasyp na górę...

Okej wiesz mniej wiecej jakie proporcje z tym siarczanem i czy podsypywac ta sama mieszanka co mam w doniczkach po sam brzeg ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Okej wiesz mniej wiecej jakie proporcje z tym siarczanem i czy podsypywac ta sama mieszanka co mam w doniczkach po sam brzeg ?

Możesz przyjąć sobie takie samo stężenie jak w cal magu.
Jak rozpuścisz gram w litrze wody to będziesz miał roztwór ~0,1%.
Jak rozpuścisz dziesięć gram w litrze wody to będziesz miał roztwór ~1%.
Logiczne, nie? Tylko po co chcesz psikać tym magnezem? Ja dałbym spokój tej roślinie i podlewaj ją co najmniej przez następny tydzień samą wodą, jak nie dłużej...
Tak, po sam ***aniutki brzeg!
 

KruszeTopy

Member
Rejestracja
Sie 14, 2018
Postów
18
Buchów
0
Możesz przyjąć sobie takie samo stężenie jak w cal magu.
Jak rozpuścisz gram w litrze wody to będziesz miał roztwór ~0,1%.
Jak rozpuścisz dziesięć gram w litrze wody to będziesz miał roztwór ~1%.
Logiczne, nie? Tylko po co chcesz psikać tym magnezem? Ja dałbym spokój tej roślinie i podlewaj ją co najmniej przez następny tydzień samą wodą, jak nie dłużej...
Tak, po sam ***aniutki brzeg!

Dobra mordo nie nerwuj sie to moja pierwsze krzaczki i troche przewrażliwiony jestem :D . Sype pod ten ***aniutki brzeg, lece z sama woda i obserwuje . Pozdro i dzieki za rady :yeahh: .
 

KruszeTopy

Member
Rejestracja
Sie 14, 2018
Postów
18
Buchów
0
ja bym zrobił ten oprysk, nie zaszkodzi na pewno

Myśle ze zrobie ale dam jej odpoczac pare dni. A co zrobic z tymi łodygami czerwonymi lekko oklapnietymi ? Dodam ze bardziej rozkrzaczona byla po treningu lst i u niej widac wlasnie te czerwone lodygi ta druga trzyma sie dosc dobrze i jest bardzo zbita .
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Myśle ze zrobie ale dam jej odpoczac pare dni. A co zrobic z tymi łodygami czerwonymi lekko oklapnietymi ? Dodam ze bardziej rozkrzaczona byla po treningu lst i u niej widac wlasnie te czerwone lodygi ta druga trzyma sie dosc dobrze i jest bardzo zbita .

Wy*** się na te czerwone łodygi, może ma takie pheno? Daj roślinom rosnąć, to są chwasty, poradzą sobie, jeżeli nie będziesz za mocno im dokuczał. ;)
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Nie wiem jak wysoko masz slonce, ale spruboj dac wyżej. Gdybym był roślina to tak bym se ustawil panele gdybym mial za dużo światła i mial dość z lekka. Niadawno zacząłem sie bawić po dłuższej przerwie i juz na starcie złapałem niezła glupawe, 20 dni powolny wzrost czerwona lodyga liście oklaple, warunki ok, w dużym skrocie- pomodlo dopiero zwykle podniesienie lampy. Nie ma co brać zbyt sztywno tych tabelek. Pozdro

Edit; tymbardziej ze to pierwsza uprawa to pewnie jesteś nadgorliwy
 
Ostatnia edycja:

KruszeTopy

Member
Rejestracja
Sie 14, 2018
Postów
18
Buchów
0
Nie wiem jak wysoko masz slonce, ale spruboj dac wyżej. Gdybym był roślina to tak bym se ustawil panele gdybym mial za dużo światła i mial dość z lekka. Niadawno zacząłem sie bawić po dłuższej przerwie i juz na starcie złapałem niezła glupawe, 20 dni powolny wzrost czerwona lodyga liście oklaple, warunki ok, w dużym skrocie- pomodlo dopiero zwykle podniesienie lampy. Nie ma co brać zbyt sztywno tych tabelek. Pozdro

Edit; tymbardziej ze to pierwsza uprawa to pewnie jesteś nadgorliwy

Lampa wisi jakies 10cm od szczytu rosliny po lewej stronie zaznaczam ze jest to cfl 125W 2700k barwa na kwitnienie swieci 12/12
Aktualnie: 24.3 stopnia i 45% wilgotnosc nie podlewane niczym przez 2dni wczoraj podsypane ta sama mieszanka ziemi pod sam brzeg donicy. Myślisz ze kombinowac cos z lampa ?

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Myślę, że 10cm to za blisko nawet jak na CFL, daj im trochę się wyciągnąć. :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół