nasiona marihuany

Lustra/Folie weneckie do budowy szklarni.

Wyszukiwarka Forumowa:

themistereq

Member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
9
Buchów
0
Siema growerzy, zabieram się do budowy szklarni w ogródku, tak aby na nowy sezon wszystko było gotowe. Pytanie mam proste, otóż chciałbym do budowy wykorzystać lustra bądź folie weneckie, tak aby osoba patrząca z zewnątrz nie widziała roślinek. Szukałem w internetach i nic na ten temat nie widziałem. Ewentualnie na kupioną gotową szklarnie przykleić folię wenecką, której cena na Alledrogo nie jest przesadnie wygórowana. Patent prosty, światło słoneczne dochodzi do roślinek, w drugą stronie nie. Na jutube można zobaczyć filmiki z użyciem szyb weneckich.
Pozdro i z fartem!
:jaraczz:


Edit: Omyłkowo założyłem post w dziale "outdoor", proszę o przeniesienie do "szklarnie". ;)
 
Ostatnia edycja:

uciulanygiecik

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2014
Postów
71
Buchów
5
moim zdaniem jeśli Twoja folia będzie narażona na wzrok "osób z zewnątrz" to powinieneś odpuścić pomysł dla własnego bezpieczeństwa. oklejenie folii lustrami weneckimi tylko taki wzrok przyciągnie jeszcze bardziej. mniej by się rzucała w oczy folia pełna pomidorów i wepchnięte gdzieś pomiędzy automaty/półautomaty
 

themistereq

Member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
9
Buchów
0
Tak, jestem tego świadom że taka konstrukcja może wzbudzać zainteresowanie, ale co trzymam na swojej działce to tylko moja sprawa. Pytanie raczej z czystej ciekawości czy roślinki w takiej konstrukcji normalnie by się rozwijały. Dokładnie chodzi o to czy takie szklo/folia przypadkiem nie absorbuje jakiejś części światła ważnej dla naszych panienek. ;)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Folia wenecka odbija promienie słoneczne to raczej pod takim czymś za dużo Ci nie urośnie...po co kombinować i ryzykować przypal u siebie na posesji. Szukaj spota, czasu masz jeszcze sporo...
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Na początku będzie git, potem ktoś wyniucha, albo będziesz myślał że wyniucha, będziesz obsrany i hujowaty finał będzie. Nie sraj se w gniazdo i puki co uciekaj z gandzio z foliaka pod domem. Albo mieszkasz na zadupiu to już inna sprawa. Ale poco komu lustra weneckie na zadupiu?
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Głupi pomysł, od razu ktos się pokapuje ze coś ukrywasz, jak już to panele z pleksi karbowane coś na wzór szyb w domowych drzwiach widac zielen ale nie widać co to jest, ja tak mam zrobione ale uprawiam tylko automaty w środku szklarni na bokach pomidory albo pnące ogórki, no i wentylacja wskazana tak to śmierdzi jak ch*j, zapach się kondensuje w środku a przy wietrzeniu ***ie na kilometr, więc jak juz to pleksi i wentyle węglowe, a nie jakieś wynalazki jak to mówią najciemniej pod latarnia, bo takie chowanie czegoś to tylko przykuwa wzrok wscipskich sąsiadów .
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Zawsze ktoś uprzejmie doniesie ze u sasiada cos sie dzieje i trzeba to sprawdzić...
 
L

Lord of Old School

Guest
Szczerze ?
ch***wy pomysł.
Spota sobie ogarnij jakiegoś i posadź lepiej.
Pozdro
 

FilipWo

New member
Rejestracja
Lip 24, 2020
Postów
1
Buchów
0
moim zdaniem jeśli Twoja folia będzie narażona na wzrok "osób z zewnątrz" to powinieneś odpuścić pomysł dla własnego bezpieczeństwa. oklejenie folii lustrami weneckimi tylko taki wzrok przyciągnie jeszcze bardziej. mniej by się rzucała w oczy folia pełna pomidorów i wepchnięte gdzieś pomiędzy automaty/półautomaty

Moim zdaniem to dość ciekawy pomysł. Wystarczy jedynie przyjrzeć się folii lustro weneckie. Nie ma w tym nic niezwykłego. Nie jesteś jedynym, który o tym pomyślał i tak zrobił. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz ukryć się przed wścibskim wzrokiem. Folia lustro weneckie ma jednak wadę. Musisz nadal zasłaniać zasłony w nocy… Aby uzyskać szczegółowe informacje przeczytaj tutaj https://www.folie-expert.pl/folia-lustro-weneckie. Pokój i dobro wszystkim !!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół