nasiona marihuany

Top MAX

Wyszukiwarka Forumowa:

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Witam. Czy wasz Top Max od biobiza tez tak wygląda jak u mnie na zdjęciu ? Czy coś się z nim stało. BIO grow i bIO Bloom mają jednolitą gęsta konsystencję a ten top max sami zobaczcie... przelałem go do srebrnej butelki

php?pos=-998993]
normal_20181116_184608.jpg
[/url]
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11
u mnie jest ciemny jednorodny,nie tak strasznie gęsty
u Ciebie jakiś rozwarstwiony,wodnisty się wydaje..z nowej butli?
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
No właśnie nie jest nowa :/ nawozy mają jakieś półtora roku. Chyba będę zmuszony kupić coś w zastępstwie. Co polecacie w zamian za top max ? Może pk 13/14 ?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
23
Ale w czym rzecz? Jezeli trzymales go w odpowiednich warunkach i nie jest przeterminowany o 2-3lata to powinien byc ok. Wstrzasnij butelka i bedzie git.
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Ale w czym rzecz? Jezeli trzymales go w odpowiednich warunkach i nie jest przeterminowany o 2-3lata to powinien byc ok. Wstrzasnij butelka i bedzie git.

No właśnie nie. Wygląda to tak jak by się z ważył. Trzese butelka i w środku są malutkie grutki jak piasek lub ziemia. A jak odstawie to te grutki osiadają się na spodzie a reszta jest jak mocna herbata
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11
no to coś tam nie za bardzo (chociaż znając siebie to jak nie cuchnie to bym wlał ;) )

No właśnie nie jest nowa :/ nawozy mają jakieś półtora roku.

półtora roku to po terminie spokojnie leje ,nie przemroziłeś czasem?

Co polecacie w zamian za top max ? Może pk 13/14 ?

nie ma 'w zamian' bo to co innego..w zamian Bio Boost z Bio Canny
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
no to coś tam nie za bardzo (chociaż znając siebie to jak nie cuchnie to bym wlał ;) )



półtora roku to po terminie spokojnie leje ,nie przemroziłeś czasem?



nie ma 'w zamian' bo to co innego..w zamian Bio Boost z Bio Canny

Właśnie miałem go na strychu i możliwe ze przemrozilem ale wszystkie trzy były razem. No będę go lał bo nie śmierdzi tylko pytanie teraz czy on będzie działać tak jak powinien.

 

unit89

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
52
Buchów
0
hmm mam nowa butle 3 dni temu dostalem 3 packa i mam z przed 7 miesiecy i wygladaja inaczej niz twoj
 

szaku

Member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
23
Buchów
0
Odkopie temat .
Panowie mam Trypack od biobizza kupiony w 2018. Jedyne co z tego otworzyłem to biogrow,pytanie czy sie nie przeterminował i czy można go lać? reszta szczelnie zamknięta sobie siedziała w temperaturze pokojowej.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Odkopie temat .
Panowie mam Trypack od biobizza kupiony w 2018. Jedyne co z tego otworzyłem to biogrow,pytanie czy sie nie przeterminował i czy można go lać? reszta szczelnie zamknięta sobie siedziała w temperaturze pokojowej.

a skąd my mamy to wiedzieć ? przecież to ty masz buteltkę. nawet zdjęcia zawartości nie dodałeś, co my wróżbici?
widzisz wcześniejsze posty usera który miał problem który swoje obawy poparł zdjęciami. bez tego to tylko fusy pozostają.
 

szaku

Member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
23
Buchów
0
a skąd my mamy to wiedzieć ? przecież to ty masz buteltkę. nawet zdjęcia zawartości nie dodałeś, co my wróżbici?
widzisz wcześniejsze posty usera który miał problem który swoje obawy poparł zdjęciami. bez tego to tylko fusy pozostają.

dobry agent jestes , pytanie normalne co wywrozysz po zdjeciach , pytam tylko czy sie przeterminuje takie coś , czy jak wy macie świeżego biogrowa to jaki on ma zapach , o to pytam :)
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
919
Buchów
925
Odznaki
3
Nawóz ma zapach gówna bo to jest gówno w płynie.

Gdzieś na tym forum czytałem ze top max od biobizz to to samo co melasa naturalna na ryby wlana do innej butelki, kosztuje okolo 10 zl za litr na allegro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół