nasiona marihuany

Mr.SQN 6 x FAT BANANA 1m` 400/600 ₩

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Fajne pałki, wyglądają na łatwe do trymowania. Masz spreader odwrotnie zamontowany, i chyba Ci się linki z Winga gdzieś zgubiły ;) Spróbuj je czymś zastąpić bo dużo światła przez to tracisz na ścianach.
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Siemano [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION]

Topy wygladaj przyzwoicie tak jak mowisz ,nie ma zbyt duzo liscia na glownych szczytach natomiast ponizej lini grubuch szych nie juz tak kolorowo xD

Spreder zamontowalem odwrotnie poniewaz jak mialem lampe mh to ta wypuklosc na niej dotykala spredera i nie chcialem zeby cos sie stalo ... moze przewrazliwiony jestem ale ostroznosci nigdy dosyc.... no i zostal spreder bez odwtacania...

Co do naciagu odblysnika linki gdzies sa ale zdjelem.je poniewaz
Pod wplywem naciagu jak by robily mi sie w kilku miejscach hot spoty i palilo krzaki woec je zdjelem i rozlozylem skrzydla winga.

Co wiecej...

Krzaki powoli dochodza ,jeden juz byl b7 gotowy ale nie mam.miejsca na to zeby robic se narazie wycinki w kilku etapach woec zetne wszystko razem na koniec stycznia. Na wiekszosci krzakow pojawiaja sie brazowe wloski... wiem to nie jest wyznacznik dojrzewania ale sprawdzam rowniez teichomy...i prezentyja sie one w taki sposo ze oprocz tego dojrzalego na krzakach jest jeszcze sporo przezroczystych ,przechodza w mleko i miejscami gdzoe bylo lopiej doawoetlone albo przewiane pojawia soe bursztyn...dotrzymam.do konca miecha ,nastepne podlanie w ilosci litr na donice ze znikoma dawka nawozu i pozniej do koca woda z boostem bedzke szla co by dostawaly sporo cukru i zeby podkrecic smaczek...

Po kilku uprawach w auto potach dochodze do wniosku ze brac forumowa miala racje jeali chodzi o wybor wielkosci donic .
te moje 15 l troche za duze na ta powoerzchnie co za tym.idzie wieksza wilgotnosc pod koniec uprawy wieksze zapotrzebowanie na wode i nawozy no i nie jest tak przestronnie w boksie... w nastepnym grpw bede zmie iac donice na te 8.5 l.albo poprpstu u***ie te moje 15 i zrobie z nich 10 ale nie wiem jeszcze ...napewno jak zmniejsze objetosc donic doloze dwie dodatkowe zeby ilosc byla rowna 8.

Zeby wykorzystac potencjal tuch 15 podejrzewam ze weg musial byvtrwac dobre poltora miecha i potrzebowal bym woecej miejsca na rozrost krzakow zeby byly ladnie doswoetlone...

Ulrawa w koko sama w sobie nie jeat jakos skomplikowana ale wymaga woecej dopracowania tzn trzeba bardzoej sprawdzac parametry pozywki temp wody itd...

Mam tez problem z nawozeniem rosli od pierwszych dni zawsze aie obawoam ze przesadze i z dwa tyg prawoe na wodzoe samwj jada az uznam za stosowne danie papu .

Wy dajecie wszyscy od poczatku i tez tak zro ie przy nastepnym grow
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
pozniej do koca woda z boostem bedzke szla co by dostawaly sporo cukru i zeby podkrecic smaczek...

Cukier pod koniec może jedynie popsuć smak. Roślina powinna w ostatnich tygodniach rozkładać nagromadzone w tkankach cukry, tylko to zapewni lepszy smak. Nie wiem skąd ten mit o dawaniu cukrów, np. melasy czy innych boosterów na koniec ale z poprawą smaku to nie ma nic wspólnego. Cukry nagromadzone w roślinie dają gorzki posmak dymu i ciemny popiół.
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Nie wiem skad ten mit natomiast wiem ze w tabeli canny odnosnie boosta jest rozpisane podowanie do samego konca

Wiec skoro boost to glownie cukry to myslalem ze wspomaga to jakos rosline ze produkuje wie ej zywicy czy cos...

Jednak ty piszesz ze raczej powinno soe wyplukac rosline ...przemysle i zobacze co sam zrobie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
w tabeli canny odnosnie boosta jest rozpisane podowanie do samego konca

No właśnie, ale producentowi zależy tylko na tym żebyś szybko kupił kolejną butelkę, po za tym producent nawozu nie będzie potem palił tej baki tylko Ty ;)
Oczywiście są jednostki które będą twierdziły że nawozy czy boostery poprawiają smak, ale to wyjątki które dobrej baki nie paliły i smak nawozu utożsamiają ze smakiem marihuany hehe
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Ok.

Po twoich odpowiedziach postanawiam zrobic tak:

Z racji tego ze nie wiem na 100 pro co jest w tym boscie logiczne i bezpieczniejsze dla zdrowia bedzie wg mnie jak faktycznie roslina zostanie przeplukana i przepli ze tak powiem kolokwialnie to co w sobie ma . Tzn bedzie podlanie raz z wszystkim co mam i juz reszta sama woda

Nie jestem jakims pro grow i zeby zroUmiec rosline trzeba by bylo zaglevic sie w jej procesy fotosyntezy przyswajania zwiazkow oraz dojrzewania robic porownania o testy a zeby to wszystko bylo miarodajne oczywoscie klony ...

Ja tam robie to bo umila mi czas i cos zawsze mozna skopcic i masz racje lepiej wyplukac ten syf co tam jest
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
siema

ostatnie podlanie woda jeszcze ze dwa podlania i kosa

93 na 61

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
siema koniec natapil z dw atyg temu

brak czasu itd

wyszlo wszystkiego z 6 krzakow 330 g 55g z krzaka

ladny temat ale struktura tpa mogla by byc bardziej zbita...

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Smacznego kolego:smokee::spalony:
bardzo ładne topy:spalony:
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Dzieki xD smaze caly czas :freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół