nasiona marihuany

OuT by Albert'' >Thc HwdP< 2009

Wyszukiwarka Forumowa:

monopoIowy

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
Można to normalnie na słońce wystawić chyba bedzie lepiej ? zasłonie jakos słoik z wodą i powinno być git nie ? Jak ktoś sie ze mną nie zgadza lub ma jakieś dobre rady to śmiało :)


Albert "

NIe ma potzreby zaslaniać słoika i wystawiać jej na słońce . Większa nie urośnie już i tak , na korzeniach pewnie Ci nie zależy. Też wziąlem kikuta do domu i teraz już ładnie sypie pyłkiem.
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
NIe ma potzreby zaslaniać słoika i wystawiać jej na słońce . Większa nie urośnie już i tak , na korzeniach pewnie Ci nie zależy. Też wziąlem kikuta do domu i teraz już ładnie sypie pyłkiem.


No to jest lepiej na słońcu czy w domu w pół zaciemnionym wilgotnym miejscu. Bo ja już to mam na słoneczku ładnie oprawione ale mam jeszcze 6 takich gałązek ale tylko 2 narazie sie powoli podnoszą więdz może coś z tego bedzie.
 

monopoIowy

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
No to jest lepiej na słońcu czy w domu w pół zaciemnionym wilgotnym miejscu. Bo ja już to mam na słoneczku ładnie oprawione ale mam jeszcze 6 takich gałązek ale tylko 2 narazie sie powoli podnoszą więdz może coś z tego bedzie.

Północne okno w domu . Postaw w miejscu gdzie nie będzie wiało i pyłek będzie leciał w dół. Jak wstają to się podniosą nie dygaj.Szklankę z gałązkami najlepiej postaw na kartce papieru , na którą będzie opadał pyłek. Potem tylko kartkę zabierzesz i złożysz w kopertę i masz pyłek . Pozdro.

ps. wilgotne miejsce odpada bo woda neutralizuje pyłek .
 
G

Gość

Guest
Ja suszyłem jajca. Po zgnieceniu suchego jaja też otrzymałem pyłek którym zapyliłem poszczególne żeńskie gałązki.
Raz tylko próbowałem pobierać pyłek wsadzając roślinkę do szklanki. Ta metoda ma jeden duży minus. Wystarczy minimalny przeciąg czy wiaterek i cały cenny pyłek zamiast na kartce znajduje się w powietrzu.
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
No i sie doczekałem otworzyło sie kilka dzwonków dziś zapylam tym
Haze x Blueberry jedna gałązka starczy.
Mam pytanie ile czasu od zapylenia do nasion ?
 

PLANTATOR11111

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2009
Postów
101
Buchów
0
Jakieś 6-7 tygodni.<lol>A czy zapyliły ci się dowiesz się po 2-3 dniach jak będziesz widział ze włoski ci us kły.
 

rafiki

Active member
Rejestracja
Gru 3, 2008
Postów
29
Buchów
0
no wiadomo ze na sloncu lepiej.
jak zapylisz to rób makumbe:jocolor:
pozdro
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
Siemano

Są spore straty jakieś bydle zjadło mi 4 rośliny zostało mi 5 wszystkie mają ponadgryzane łodygi jakieś dziki zdaje mi sie :/ a zapowiadało sie tak za***iście musze niedługo jechać coś zastosować bo wszystko strace :/
nie zjada mi roślin tylko przegryza głowną łodyge i wszystko idzie sie je**ć :)

No name zniszczony przez bydle






Passion #1 mój faworyt




No Name ma ponad 3 metry wysokości


reszta następnym razem powiem tylko że pure ak wyglądają tragicznie jeden jest zgnieciony bo coś sie w nim tarzało :/ a drugi zjedzony w połowie.
 

boosterti

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
113
Buchów
0
Nie wiem co ty widzisz w tych 3 metrach żeby się chwalić. W ogóle na forum panuje jakaś moda na jak najwyższe planty. Duża konopia, to taka która ma dużą masę, a nie 3 metrowy wyciągnięty badyl.
 
E

EMCE

Guest
Nie wiem co ty widzisz w tych 3 metrach żeby się chwalić. W ogóle na forum panuje jakaś moda na jak najwyższe planty. Duża konopia, to taka która ma dużą masę, a nie 3 metrowy wyciągnięty badyl.
jesteś po***any, konopie na out zazwyczają osiągaja 3 metry(chyba ze są automatami) albo chyba ze mają za***isty trening, ale nie zapominajmy out to nie indoor, tu roślina rośnie bardziej swobodnie.
 

m-cT.H.C

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2009
Postów
86
Buchów
0
Szkoda że im FIM`a nie zrobiłeś :(
Miał byś teraz 2x więcej palonka..pzdr
 

RYSA

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2009
Postów
225
Buchów
0
Planty spoko :d
A te 3m to nic specjalnego, jakbys go przytrenowal to wtedy bylby za***isty. Nie wiem jak inni ale ja preferuje mniejsze i szersze krzaki niz 3m patyczaki :yeahh:
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
po zastosowaniu LST to dopiero by był krzak jak już ma 3m...I pewnie siuwaksu by było ze 3 razy więcej:yeahh:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół