nasiona marihuany

OuT by Albert'' >Thc HwdP< 2009

Wyszukiwarka Forumowa:

konkwista88

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2008
Postów
87
Buchów
0
planty fajne a czy Ci nie pleśnieje ten ślimakol? bo mam tego samego i mi zaczyna pleśnieć :/
 
E

EMCE

Guest
spoczko out Ci wyszedł. jak wysuszysz powiedz cos o smaczku AK47xKH.


Pozdrowienia Albert
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
spoczko out Ci wyszedł. jak wysuszysz powiedz cos o smaczku AK47xKH.


Pozdrowienia Albert


Pierwsze testy juz były na szybko ;P przez 12 H w temp. 40*C owinięte papierem toaletowym .
Roślina w zapachu tak słodka że aż mdła jak dla mnie dym bardzo łagodny wchodzi ze sporym opóźnieniem pod względem mocy jak narazie 5/10

planty fajne a czy Ci nie pleśnieje ten ślimakol? bo mam tego samego i mi zaczyna pleśnieć :/

nie niewidziałem co do ak 47x hk musiałem ścinać być może niepotrzebnie bo niewiele do końca było ale atakowała wszystkie pleśń i mysiałem interweniować ;P ogólnie jestem bardzo zadowolony bo to wszystko robie 1 raz i jest gitez malinez pozdro !


za***iste paly, troche tego bedziesz mial xD curringujesz ziolo?

TAK ale niewiem jak to bedzie czy ja tego przypadkiem nie spale za 10 dni i nie bedzie co ;P
 
Ostatnia edycja:

monopoIowy

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
też jestem chetny może piątke sprzedasz?

Nadstaw ryja , ja Ci piątke sprzedam :freak2: Koniec OT .

Ładne planty , szczególnie PURE AKacz i ten Passion z pierwszej fotki . Wyglądają super . Moje Passiony już kwitną i śmierdzą jak h*j , niestety coś z***ałem i moje to karzełki ( pewnie dlatego ze w czerwcu zaczęły swój żywot).
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
Siemano,

zapowiadany out 2009 Poland nielegal wszystko mam zamiar spalic przewiduje że połowa to bedą męskie i ok 3-4 odpadną z powodów naturalnych.

nikomu nic nie sprzedam ;P co do wielkości roślin to dzięki dobremu początkowi który zafundowałem w boxie nawet ich nie hartowałem tylko odrazu na out. BARDZO dużo daje box na początek i wsio !
 
Ostatnia edycja:

UpaLonY SoPeL

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2009
Postów
55
Buchów
0
Piękne masz te Gadzinki ;p i w ch*j wysokie ;] Pozdro i Oby Doszly do samego Konca ! :harvest: :spalony:
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
Siemano, po wstępnej selekcji mam 8,5(osiem i pół) planta płci żeńskiej 2,5 x NoName od rootera 2x pure ak fem 4x passion#1

Niemam fot z dzisiejszej wyprawy ponieważ zapomniałem baterii do aparatu :)

Mam foty tego co przywiozłem a mianowicie męskiego passiona i zastanawiam sie czy da rade tym cos zapylić i jak to zrobić bo rośka leży i więdnie zależy mi na czasie ! nie wyglądają na otwarte :/



 
Ostatnia edycja:

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
nic z tym raczej nie zrobisz.. pąki sie nie otworzyły jeszcze czyli lipaa. troche za szybko scieles. ale w sumie dobrze bo jakby ci wszystkie zapyliło to by byla lipa dopiero..
Piekne planty pozdro..
 
M

Murphy

Guest
Normalnie wrzucaj do szklanki z woda i czekaj az zacznie sypac.
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
dobra jest w szklance z wodą kilka gałązek z dzwoneczkami zobaczymy co z tego bedzie ...


jedna gałązka narazie sie podnisła z największymi jajcami juz prawie prawie ....:)




 
Ostatnia edycja:

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
Można to normalnie na słońce wystawić chyba bedzie lepiej ? zasłonie jakos słoik z wodą i powinno być git nie ? Jak ktoś sie ze mną nie zgadza lub ma jakieś dobre rady to śmiało :)


Albert "
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół