nasiona marihuany

OuT by Albert'' >Thc HwdP< 2009

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
Fajne palmy ci rosną:D Wysokie w sumie. Powodzenia dalej.
<joint>

Dzięki :)

Wysokie no ale od kąd są na out juz nic nie moge zrobić więdz widocznie tak musi być ;P jedyne co to Fim i to właśnie robie na tych co już widze że naideszła pora.

Pozdro !
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
Plenerek ;P

Witam dziś odwiedziłem obie miejscówy dodam teraz foto z jednej a jutro z drugiej miejscówy.

No więdz niema fotek z porównaniem ale następnym razem będą czyli za 2 tygodnie. teraz największy listek i ręka ;P naprawde locha i reszta czyli razem jest tam 8 sztuk 3x Noname os rooter 2x pure ak fem. 3x passion#1

passion#1









Noname os rooter sięgają do pasa ;P mam 185cm wzrostu










pure ak 47 fem. te które ostatnio bylem zasadzic ;P





Pozdro !!
 
Ostatnia edycja:

RedMan

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2009
Postów
130
Buchów
0
Siemasz, ku**a eleganckie planty, będziesz miał palonka :D
A jeśli chcesz wszystko spalić sam, to pewnie będziesz to utylizował z pół roku :D haha
Pozdro!:bounce:
 
D

delete

Guest
o stary będziesz miał olbrzymie rośliny koniec września pocz paździerz... częstuj je dobrymi nawozami... Pzdr
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
o stary będziesz miał olbrzymie rośliny koniec września pocz paździerz... częstuj je dobrymi nawozami... Pzdr

Czyli standardowo :freak: A pomidorki pierwsza klasa oby tak dalej ;)
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
o stary będziesz miał olbrzymie rośliny koniec września pocz paździerz... częstuj je dobrymi nawozami... Pzdr

dzięki wam wielkie ;PCo do nawozów częstuje je mimo deszczy co 2 tygodnie bio forte w większym stęrzeniu a te co juz kwitną PK i planton K chciałem zaznaczc że jeden i drugi krzaczor który mi siega juz prawie do ramienia zaczeły ładnie kwitnąć co mnie bardzo cieszy ;P
 

sherman

Member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
10
Buchów
0
Siema! Roslinki ładne tylko miejsce mi się nie widzi bo są sosenki i ludziska bedą chodzic grzyby zbierac. A krzaczory urosną wielkie więc jesli ktos tam wejdzie to napewno je zobaczy. Mam nadzieje ze się myle. powodzenia
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
Siema! Roslinki ładne tylko miejsce mi się nie widzi bo są sosenki i ludziska bedą chodzic grzyby zbierac. A krzaczory urosną wielkie więc jesli ktos tam wejdzie to napewno je zobaczy. Mam nadzieje ze się myle. powodzenia

wiem o tym mam nadzieje jednak że nic sie nie stanie jedynie kto może chodzic to miejscowi ale oni mi nie wyglądaja na ogarnietych więdz czekamy do zbioru ;P jak ukradną to sie mówi trudno można sadzić co roku ja nie bede plakał mam 2 miejscówy ta jedna jest tylko troche przypałówa 2 jest poprostu piękna ;P do okoła cała masa pnączy z kolcami bez długich spodni i odpowiedniej ścieżki mi nikt tam nie wejdzie więdz wszystkiego mi nie uprowadzą ;P (chyba )
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
2x passion coś mi przeżarło na pół i je wy***ałem reszta troche zaniedbana niebawem dobrze je nakarmie moja skucha.



Ak47xhindu Kush automatic
zaczynały gnić wiedz ściełem wcześniej ;/






No Name Rooter





Passion#1








Pure Ak 47 fem






Pozdro !
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół