nasiona marihuany

OuT by Albert'' >Thc HwdP< 2009

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
Siemano,

zapowiadany out 2009 Poland nielegal wszystko mam zamiar spalic przewiduje że połowa to bedą męskie i ok 3-4 odpadną z powodów naturalnych.

odmiany:
10x(10/6) Passion#1reg. troche z os troche od quaka
4x (4/4) pestki z OS No name reszte rozdałem
2x (2/2) Pure Ak fem fameleseeds od quaka
3x (4/3) Ak-47 x HinduKush automatic reg. od quaka
1x (1/1) Easy Sativa reg
1x (1/1) Maroc reg

Passion#1 6x od quaka już w kubeczkach wszystkie sie pokazały.
4x z os są na papierze toaletowym i pewnie jutro leca do boxa.

Prawie cała reszta z wyjątkiem 1x Ak-47 x HinduKush automatic i 4x P#1
wykiełkowała i pokazała sie nad ziemią.

Wszystkie rośliny na out narazie trzymam w boxie za ok 10 dni wylonduja na spotach które niedawno przygotowałem mam narazie 2 na jednym jest 7 miejsc dla roślin na drugim 6 miejsc.

Pod każdą rośline bez af jest po 35L ziemi uniwersalnej ogrodowej ph 6.5-7.0 zmieszanej z dolomilem i z ziemią z miejscówki do tego od dziś jestem w posiadaniu 100L perlitu które zmieszam razem z ziemią przed posadzeniem.

do Af przygotuje dopiero miejsce użyje 20L ziemi + dolomit + perlit+ziemia ze spota.

2x OS mają już ok 30dni drugie 2x z OS maja ok 15 dni

Mam pytanie co do ślimakola ile tych rodzynek(kozich bobków) sypac kolo planta na opakowaniu do 400m2




Foto moich maleństw :) Elo All



 
Ostatnia edycja:

Lookas

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
144
Buchów
0
Widzę że ładnie zapowiada się tegoroczny out :)
Życzę samych panien :p
 

MJ1980

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2008
Postów
108
Buchów
0
hello.
Co to jest w doniczkach na ziemi wokół roślinek?
 
G

Gość

Guest
hehehe ciekawe po co on w sadzonkach na out , nawet ziemi w sadzonkach bym nie mieszał z kezamzytem bo korzenie sie uszkodza przy wyjmowaniu planta z kubeczka ,lepiej sadzonke w hujowej ziemi trzymac a na spocie wsadzi ja w żyzną glebe to roslina powera dostanie i zacznie lepiej rosnąc
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
Jest po to żeby nie latać i co chwile podlewać.
podlewam 1raz i mam spokój na 2 dni.

bede go również uzywał na oucie jak bedą susze to sie na pewno przyda jak za mokro również absorbuje wode i gdy trzeba to ją oddaje .
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Jest po to żeby nie latać i co chwile podlewać.
podlewam 1raz i mam spokój na 2 dni.

bede go również uzywał na oucie jak bedą susze to sie napewno przyda jak zamokro również absorbuje wode gdy trzeba to ją oddaje .

na spocie to ok ale w sadzonkach nie wiem po co ,a podlewasz co 2 dni nie za czesto moje na spocie rosną już same i to praktycznie bez podlewania czasem troszke bio humusu dowioze podlac
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
na spocie to ok ale w sadzonkach nie wiem po co ,a podlewasz co 2 dni nie za czesto moje na spocie rosną już same i to praktycznie bez podlewania czasem troszke bio humusu dowioze podlac

Ja je trzymam w boxie 24/0 pod Hps 250 ziemia tam wysycha w 12 h bez keramzytu. jest 28-30*C i 40-50% wilg wiem co robie i wiem że to im nie zaszkodzi wręcz przeciwnie. Chciałem dodać że nie dodawałem keramzytu na dno kubeczków .

do kolegi MJ1980 nie rób offa to dział dla zaawansowanych wszyscy wiedzą co to za kuleczki
 
Ostatnia edycja:

Jangar234

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2009
Postów
26
Buchów
0
no no, życzę wielkich plonów. Będe tu zaglądał od czasu do czasu. Co do biohumus'a to w pierwszych dniach bym z nim uważał. Lepiej chyba lać tylko wodę.
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
no no, życzę wielkich plonów. Będe tu zaglądał od czasu do czasu. Co do biohumus'a to w pierwszych dniach bym z nim uważał. Lepiej chyba lać tylko wodę.


Nie dziekuje
co do biohumus'a to nie pisałem że go używam bo go nie używam zaczne jak posadze je na spocie narazie rozwijają sie korzenie a masa zielona przydzie później.

Mam pytanie co do Ww 58dni czy moge ją na out dać czy lepiej w boxie ją zostawić jedzie nontoper 24/0 i oto jej foto :

 

1950mahh

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2008
Postów
7
Buchów
0
ja bym ja zostawil w boxie ale dalbym jej troche odpoczynku i przelaczyl ja eksperymentalnie na 16h swiatla.:zjarany:
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
ja bym ja zostawil w boxie ale dalbym jej troche odpoczynku i przelaczyl ja eksperymentalnie na 16h swiatla.:zjarany:

Postanowione jest że Ww zostanie pod hps. Do ww zagości wygrana z os od Wild Strawberry haze x Blueberry reg
za ok 10 dni przestawiam fot.12/12 więdz wygrana bedzie miała bardzo krótki veg bo dopiero jutro idzie na wacik czyli 5-10 dni veg.


Edit:
Wszystkie planty na out zaczynaja juz wypuszczać 2 piętro liści te ak47xhindukush zaczynaja mutowac pierwsza bardzo 2ga średnio 3cia leciutko.
Wysadzam za ok 10 dni Pozdro !


foto największej jak narazie mutacji ciesze sie bo nawet chciałem mutanta :sunny:


i fotka jednego z passion#1





Piątek :

Planciki rosna jak na moje oko bardzo szybko jestem z nich dumny :)
niestety 1x maroc nie dał rady na starcie :/


 
Ostatnia edycja:

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
Out by Albert"

Witajcie,

Na 1 spocie wysadziłem juz 6 roślin 4x No name z os od rooter i 2x passion#1 reg. od quaka.
fotek niema, bedą później o ile przetrwają.

Są za to fotki 12 roślinek które mi zostały w boxie:


3x Ak-47 x HinduKush reg mutacje ustąpiły


2x Pure Ak 47 fem



6x Passion#1 i 1x Easy Sativa reg










Pytanie:
Jak myślita lepiej zostawić je w boxie do soboty, niedzieli czy juz lecieć i sadzić ?
(do okoła są drzewa na miejscówach)



PozdRo ..!
</P>
 
Ostatnia edycja:

Warriorking

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
41
Buchów
0
spokojnie mozesz dac na spota bo te kubeczki robia sie zaciasne dla korzeni. Ładne rosilinki tylko nie nie zapomnij o srodku na slimaki jak beda juz na spocie bo szkoda roslinek, a slimaki szaleja juz na calego. Pozdro i powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół