nasiona marihuany

Jakich odmian powinien spróbować każdy?

Wyszukiwarka Forumowa:

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Witam, jakich odmian marihuany obowiązkowo powinien spróbować każdy amator/zawodowiec palenia?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Ale że w jakim sensie ? Uprawy ? Palenia ? Mocy ? Smaku ?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Popalam Jack Herer i właśnie żeby spróbować klasków w boxie szeleści AK-47 i White Widow, Super Skunk został zniszczony.
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
ssh amnesia ,ww i coś z gumowato balonowych
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Ja każdemu polecam orange bud od Dutch passion, prawie 40 lat istnieje ta odmiana chociaż zastanawiam sie ile zostało z niej z wersji pierwotnej
ale i tak polecam
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Temat i odpowiedzi tak glupie, ze az go nie usune :)
 

Jessy RR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2018
Postów
63
Buchów
0
Nie mam za szerokiego repertuaru w swoich doświadczezniach, ale za każdym razem, smak i high był taki sam. przynajmniej nie do odróżnienia w zależności od odmiany. czy serio jest taka wyraźnie odczuwalna różnica miedzy gatunkami? gdzies czytałem ze nawet trudo znaleźć prawdziwa sative czy indice bo wszystko to hybrydy
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Ja też takiej nie miałem ale teraz odczuwam różnicę po paru "swojakach", a vapo daje jeszcze bardziej subiektywne odczucia
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
, ale za każdym razem, smak i high był taki sam. przynajmniej nie do odróżnienia w zależności od odmiany.

Temat dotyczy odmian, a nie gatunków - gatunkówki są trzy: indica, sativa i ruderalis, chociaż co niektórzy wyróżniają jeszcze afghanicę, kafiristanicę i coś tam jeszcze. Jak chcesz się dowiedzieć więcej to pobuszuj po icmagu.

Żeby nie robić offtopu - każdy powinien zapalić tangie i dobrego baabel gama. :joker:
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
213
Buchów
0
Nie mam za szerokiego repertuaru w swoich doświadczezniach, ale za każdym razem, smak i high był taki sam. przynajmniej nie do odróżnienia w zależności od odmiany. czy serio jest taka wyraźnie odczuwalna różnica miedzy gatunkami? gdzies czytałem ze nawet trudo znaleźć prawdziwa sative czy indice bo wszystko to hybrydy

generalnie to nie ma różnicy a sadzi się różne odmiany tak o dla picu <joint>
Nie no tak na poważnie się zastanowić to różnice są duże mimo, że stan upalenia jest podobny to jednak inaczej czuć. W skrócie po jednej odmianie masz ochotę coś robić a po drugiej stajesz sie senny i każdy kolejny joy męczy organizm. Ja np. po amnezji serio łapie amnezje i się strasznie zapominam.
Prawda jest taka, że jak się jarać chce to ma się wy***ane czy się pali indyjke czy sative czy może hybryde, pozdro.
 

Jessy RR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2018
Postów
63
Buchów
0
Temat dotyczy odmian, a nie gatunków - gatunkówki są trzy: indica, sativa i ruderalis, chociaż co niektórzy wyróżniają jeszcze afghanicę, kafiristanicę i coś tam jeszcze. Jak chcesz się dowiedzieć więcej to pobuszuj po icmagu.

Żeby nie robić offtopu - każdy powinien zapalić tangie i dobrego baabel gama. :joker:

Nie mówie o gatunkach, a o odmianach. Tj. ta sama odmiana potrafi mnie wbić w fotel i uśpić jezli po kilku machach zaczynam ogladać TV, a jezeli pójde na rower/space/zakupy/cokoliwke to energia, humor, chęć aktywnosci i kontaktu.
rozumiem, że konfudujące było stwierdzenie, że "high był taki sam" :) bo był, ale w zależności od 'otoczki' palenia inaczej się kończył.
i stąd moje pytanie. czy dla przykładu high po critical mass, a o.g. kush, różni się mocno (z tego co kojarze to obie hybrydy z mocną przewagą indyjki)?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
chu*a sie rozni. Dalbys nieoznakowane lolki tym specom wyzej, to by sativy od indici nie odroznili, a co dopiero poszczegolne odmiany gdzie kazda ma pierdylion fenotypow, ze juz o warunkach uprawy wplywajacych na finalny rezultat nie wspominam.
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
213
Buchów
0
chu*a sie rozni. Dalbys nieoznakowane lolki tym specom wyzej, to by sativy od indici nie odroznili, a co dopiero poszczegolne odmiany gdzie kazda ma pierdylion fenotypow, ze juz o warunkach uprawy wplywajacych na finalny rezultat nie wspominam.

Powiedz mi Death bo ty jesteś weteran jaka jest faktyczna różnica między indyjką, sativą a hybrydą? Wiadomo rosnącą roślinę idzie rozpoznać i z biegiem czasu również wygląd samego topa idzie rozróżnić. Teraz pytanie czy ty od razu po paru buchach rozpoznasz czy to np? sativa? Ja znam masę ludzi, którzy siedzieli całe życie w holandii jarając nie mało to np. po zapaleniu nie są stwierdzić na 100% co to jest. Ja sam wyjarałem w życiu nie mało(99% od dila)i nie jestem w stanie stwierdzić co pale bo niby skąd wiem jakie to ma geny?
I bez zbędnego ciśnięcia mnie bo tą chujową atmosferę idzie wyczuć na kilometr, chodzi mi o to, że jedziecie po początkujących, że dużo aż osób nie wytrzumuje tutaj siedziec a skoro to forum to fajnie jest sobie właśnie podyskutować i pomagać początkującym.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół