nasiona marihuany

[0.12m2 LED 40watt] [af. ak47 & Jack the ripper]

Wyszukiwarka Forumowa:

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Czyli jednak ripper nie taki zły jak na początku o nim mówiłeś
Wrzucaj foty całości :D
 
T

talib

Guest
No właśnie jest o wiele lepiej niż się spodziewałem, A w porównaniu do ak47 to już zupełnie ;)
Foty w weekend wrzucę.
 
T

talib

Guest
Siema!

Up dzień 76/39 fazy generatywnej.

Ak47 i jego ostatnie dni przed cięciem:









Fajnie zalewa się żywicą Co sprawia, że aż błyszczy ;)

Jack the ripper:











Ten dostaje co podlanie burzę w proporcji 1g/1l wody. Ogólnie zapowiada się elegancko lecz w jednej kwestii jest gorszy od ak w tym stadium- jest mniej zalany żywicą. Do końca jeszcze mu daleko dlatego też wszystko może się jeszcze zmienić na co liczę.

Jeszcze tylko zdjęcie obydwu w kadrze dla porównania ;)



I kolejny up już za tydzień jednak z suszącym się ak47 ;)

Pozdro!
 
T

talib

Guest
Siema!

Dzisiaj było cięcie ak47 to uznałem, że chociaż jakieś zdjęcie wrzucę ;)
Wyszło tego niewiele, ale jak na moje potrzeby to jest dobrze <joint>
Trym się suszy i zaczeka na kolejny z rippera gdzie następnie z obu zrobię jakiś hasz.


Coś tam jeszcze z paluchów i nożyczek naskrobałem, ale zdjęć już nie robiłem. Wieczorem skosztuje ;)
Tymczasem.
 

Nelly

Banned
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
24
Buchów
0
Jak patrzę na zdjęcia z poprzedniego postu to uważam że za wcześnie ścięte. Ja bym trzymał to jeszcze z 3-4 tyg. może i na masie/wadze dużo by nie przybrało,
ale było lepsze. Takie moje zdanie.
 
T

talib

Guest
Jak patrzę na zdjęcia z poprzedniego postu to uważam że za wcześnie ścięte. Ja bym trzymał to jeszcze z 3-4 tyg. może i na masie/wadze dużo by nie przybrało,
ale było lepsze. Takie moje zdanie.

To Twoje zdanie. Napisałem już wcześniej, że po degustacji sampla uznaje iż osiągnąłem już pożądany etap dojrzewania rośliny.
Z drugiej strony on od dwóch tygodni przestał przybierać na masie (przynajmniej w znacznym stopniu ).
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
AK pyszny w joinciuku po curringu także smacznego Tobie życzę :)
 
T

talib

Guest
UP!

Dzień 82/45 fazy generatywnej.

Został już tylko Jack the ripper:







Krzak dostaje co podlanie (tj. 3dni) roztwór z burzy w proporcji 1g/1l . Nie wykazuje żadnych oznak przenawożenia więc wciąż faszeruję go tym specyfikiem. Zaczął powoli rozlewać żywice po topach, które są dość liściaste jak na me gusta... jeszcze długa droga przed nim...
 
T

talib

Guest
Jakieś foty suszu ak47:




Część poszła w kibel:




Ak wyszedł naprawdę smaczny, mimo braku curringu smakuje bardzo dobrze w blancie. Zapach wiadomo, że jeszcze nie ten i nie zdąży się rozwinąć pełnym bukietem, Bo to spale wcześniej.... powinno wyjść tego więcej, Ale jest jak jest.
Czekam teraz z niecierpliwością aż ripper dojdzie, choć to jeszcze x tygodni, a później desfran... z tym strainem chcę się teraz zmierzyć pod względem uprawy w micro jak i pod względem działania suszu ;)
 
T

talib

Guest
Jak tam Jack? Puchnie coś? :D

W odpowiedzi na to pytanie pozwolę sobie zrobić aktualizację ;)

Up ! Dzień 90/53 fazy generatywnej:









Odrosty które wcześniej złamałem są o wiele bardziej obfite w kwiatostany w porównaniu do tych nie złamanych. Jestem w stanie uznać, że są nawet masywniejsze od głównej łodygi. Szkoda, że tylko dwa tak złamałem.
Roślina produkuje coraz więcej żywicy która ma w zasadzie po całości mleczny kolor ze znikoma ilością bursztynowych (Marco zrobię przy kolejnym up-ie). Jakoś na dniach zrobię flusha i do końca sama woda, Bo krzak i tak już jest mocno nakoksowany. Jest w pełni zdrowy, Nie wykazuje niedoborów, ani nawet przenawozen gdzie co podlanie dostaje Full dawkę burzy, A ostatnio nawet wzbogaconą o pełną dawkę pk 13/14...
Chyba o niczym nie zapomniałem <coolpalacz>
Dzięki za uwagę :smoking-smiley-face

Ps. Odnośnie tych łamań... na 5 zdjęciu jest elegancko widać porównanie pomiędzy odrostem złamanym, A takim który nie jest łamany.
Skrajna lewa strona- odrost ze złamaniem
Skrajna prawa strona- odrost bez łamania
Front- główna łodyga wraz z mniejszymi odrostami (bez łamania)
Drugi łamany odrost jest z tyłu więc go nie widać, Jednak objętościowo nie różni się za bardzo od tego widocznego.
Jak widać łamanie jest bardzo opłacalne...
 
Ostatnia edycja:

micha85

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2019
Postów
88
Buchów
0
Fajnie Ci idzie, bede wpadał, robie coś na podobnej powierzchni z ciut mocniejszym LEDEM. Pozdro!
 
T

talib

Guest
Cześć wam :spalony:
Dziś zrobiłem płukanie medium, A przy okazji nacpykałem wam parę fotek. Moja przygoda z tym krzakiem powoli dobiega końca i w zasadzie zostały już tylko przygotowania do ścinki. Gdzieś na jakiejś stronie któregoś z producentów nasion przeczytałem, aby przed ścięciem zrobić krzakowi ciemnie dla zwiększenia ilości żywicy. Jednak nie była tam mowa o dniu czy też dwóch jak to większość robi, ale o pięciu dniach. Może spróbuje tego... zrobię wtedy foty przed i po tym zabiegu dla porównania.











Pozdro!

$TALIB_BUDS $
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Topy nie wygladaja jeszcze na gotowe, dlaczego juz myslisz o scince?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół