nasiona marihuany

Wynajem garażu pod uprawę?

Wyszukiwarka Forumowa:

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
Witam, mam takie pytanie. Co sądzicie o wynajęciu garażu (w wiadomym celu). Widziałem po ogłoszeniach ze za 150-200 można trafić fajny garaż z prądem i czasami nawet woda się trafi. Bajera to ze mam parę staroci i nie mam ich gdzie przechować i dlatego własnie potrzebny mi garaż. Do środka jakiś kartonów nawieść z jedną stara szafę no i wiadome w koncie box'a gdzieś upchać. :crazy: działał ktoś w podobny sposób?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Witam, mam takie pytanie. Co sądzicie o wynajęciu garażu (w wiadomym celu). Widziałem po ogłoszeniach ze za 150-200 można trafić fajny garaż z prądem i czasami nawet woda się trafi. Bajera to ze mam parę staroci i nie mam ich gdzie przechować i dlatego własnie potrzebny mi garaż. Do środka jakiś kartonów nawieść z jedną stara szafę no i wiadome w koncie box'a gdzieś upchać. :crazy: działał ktoś w podobny sposób?

Temat wałkowany od zarania dziejów, wystarczy użyć opcji 'Szukaj...' ;)
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
No wiem wiem ziomuś, za***any to nie chciało się poszukać :D ale oczywiście jeżeli ktoś by coś miał ciekawego do dodadnia to jak najbardziej wysłucham.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
wynajem czegokolwiek pod uprawę to według mnie kiepski pomysł.
właściciel może kontrolować kiedy chce, po wstępnym ustaleniu takie pomieszczenie i klapa.
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
za 4m wiosna - lepiej poszukalbym spota, a tak no to maly box moze by przeszedl ale powiem szczerze jakbym wynajmowal komus garaz i rachunek za prad by byl konkretny to raczej by mi sie czerwona lampka zapalila - ja place killka zl na msc za prad w garazu.
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
wynajem czegokolwiek pod uprawę to według mnie kiepski pomysł. właściciel może kontrolować kiedy chce, po wstępnym ustaleniu takie pomieszczenie i klapa.
wiec wynajmujesz sobie chate i ktos sobie przychodzi do niej kiedy Ciebie nie ma ?
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Garaz na szafeczke nie jest zły ale szafa nieszczelna co wiaze sie ze nawet z filtrem zapach na flo bedzie sie wydobywal raczej. A jak garaz jeden z wielu dookoła to bedzie lipa pucha i kratucha , jak jakis na odludziu to jeszcze i kto za prad placi bo jak wlascicielowi prad za garaz przyjdzie po 3 miechach 500zł a przychodziło 25zl kwartalnie to wlasciciel moze chciec zobaczyc o co kaman zobaczy kartony swiecaca szafe z narni i duzo nawozow i ciebie najaranego z wiadrem to moze cos podejrzewac.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół