nasiona marihuany

[0.08m2] żyrandole led 30w [auto femi mix]

Wyszukiwarka Forumowa:

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Witam
Zaczynam kolejna fotorelacje. Nasionka to mix, tak naprawde nie wiem co wyrosnie. Zaczynamy!

Nasiona:automaty od [MENTION=86437]FakeFarmer[/MENTION]

Box 25×30 wysokosc okolo 45 cm

Oswietlenie
zarowki led barwy 2700 i 6500

Wentylacja wentylator komputerowy

Nawozy na weg nawoz do storczykow, na flo jeszcze nie wiem.


Dzien 1
Zaczynamy! Pesteczki poszly na 24 godziny do wody potem na wacik a teraz siedza w keramzycie. Narazie jeszcze nie wiem czy dziewczyny zostana w hydro czy pojda do ziemi. Wszystko okaze sie na dniach.



 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 8

Dziewczynki sobie rosna, jak to na wegu z kazdym dniem przybywa listkow. Narazie trzymam je w keramzycie nie mam nawet czasu ich przesadzic. Na szczescie mam jescze pare dni zeby to zrobic. Zaczely dostawac male porcje pozywki. Jedna z roslinek jest wyciagnieta. Tak szybko wystrzelila z pestki ze sie tego nie spodziewalem i za pozno pod lampe sie dostala.



 
J

Jake Sully

Guest
Co ty w 8 dniu życia walisz im nawóz ? Morderco zabijesz je
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Z tego co ja widzę to one są w keramzycie i nie podjęta została jeszcze decyzja czy ziemia czy hydro
Aha, czyli korzenie w keramzycie i wodzie to nie hydro? A to ciekawe...

Hydroponika, uprawa hydroponiczna, kultura wodna - bezglebowa uprawa roślin na pożywkach wodnych, umożliwiająca produkcję roślinną w sztucznych warunkach domowych jak i na skalę przemysłową, głównie w szklarniach i namiotach.
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Nareszcie jakas dyskusja na moim watku, juz sie balem ze nikt nie odwiedza :jaraczz: Dziewczynki dostaja tak male porcje pozywki ze pewnie nawet nie zauwazaja. Narazie musza cos jesc, a o samej wodzie zaraz pokazywaly by mi braki. Keramzyt jest jalowy wiec skad maja brac podstawowe skladniki ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół