nasiona marihuany

[Led 600w Hps 250w] 0.64m2 [fem x4 kush#6 od feminizedseeds [ fem Red Diesel Gratis ] [ AF 1x glueberry or Dutch Passion]

Wyszukiwarka Forumowa:

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Witam zakladam ponowna fotorelacje po z***ce od moderatora.:pl:
Roslinki byly 10 dni pod hps 250w od wyjscia z ziemi ,ale hps padl musialy pojsc pod led jedyna lampe ktora posiadam I w koncu musialem ja odpalic

Grow room 80x80x160

Medium jest to ziemia miracle grow

FP 18/6 na weg. 12/12 flo

Temperatura w boxie w dzien 23stopnie ,a wilgotnosc 65% zas w nocy 19 stopni a wilgotnosc 80%
W boxie rowniez mam tube heater 80w poniewaz temperatura na zawnatrz spada ,a box jest na strychu.


Wentylacja na poczatek mieszajacy I wlot pasywny poniewaz obawiam sie spadku temperatury, n.a. flo podlacze wyciagajacy z filterem weglowy , ale bede musial jeszcze cos rozkminic jak bardziej ogrzac box.

Odzywki na weg raczej odstawiam poniewaz ziemia zawiera w sobie pozywki na 3 miesiace z tego co pisza.
Na flo Plagron Terra Bloom
Ionic pk boost
Buddha's Tree pk 9-18


Trening zapewne lst moze jakies ciecie,ale tez mam siatke do scrog ,wiec zobaczymy jak to sie potoczy.




To by bylo tyle na dzisiaj Postaram sie dodawac fotki raz w tygoniu ,wiec zapraszam do odwiedzin I kibicowania. Z***ki mile widziane.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
D

DarkMessiah

Guest
Powodzenia bardzo jestem ciekawy jak ci pójdzie w tej ziemi uprawa. Pozdro
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
jak na strychu to uwazaj na helikoptery :)
bedzie dobrze, bedziemy ogladac. to ty ten piesmorderca czy nowy jakis? konto ci zablokowali?:)
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Piesmorderca co wczesniej tylko zapominalem hasla I poczty musialem zalozyc nowe konto bo nie chcialem sie prosic morderatorow.!

---------- Post Zaktualizowany 21:40 ---------- Data pierwszego postu 21:14 ----------

Co do tej ziemi jestem zadowolony od kiedy uprawiam w uk,ale zaobaczymy jak pod ledem sie spisze.! Zamowilem kolejna grzalke do boxa mam nadzieje ,ze podskoczy do 26 stopni.
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
no kul, ja tez kiedys miracle grow uzywalem i nie ma co przesadzac. zaloze sie ze w ogole nawet na flo tez by rosly.
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Zobaczymy jak na ledach pojdzie, nigdy jeszcze nie uprawialem n.a. ledach ,wiec z***ki mile widziane.! Jutro wstawie porcje zdjec. Temperatura w dzien jak narazie nie przekracza 23 w nocy 19 ,ale dorzuce n.a. dniach grzalke 40w I mam nadzieje ,ze bedzie w porzo?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To jak na ledach nie uprawiałeś to profilaktycznie jakiś Cal-Mag ogarnij sobie do oprysków bo może byc potrzebny. Lepiej żeby ci sie nie zablokowały przy niedoborze np w połowie flow czy coś. Pozdro.
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Wiesz mam wrazenie ,ze juz sie zablokowaly bo wygladaja jakby w ogole nie rosly.!
Dzisiaj zagladam mylalem ze cos podrosna a tu chu*nia taka dzien 13.


 
D

DarkMessiah

Guest
Hmm podnieś światło. Nie wydaje ci się ze ta ziemia za mocna dla tech roślinek jest? Dużo podlewasz?
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Wlasnie to zrobilem podnioslem lampe na 60cm co do podlewanie rzadko. Na wyczucie jak doniczka lzejsza jest. Co do uprawy 2 tej ziemi to jestem zadowolony juz kilka upraw n.a. niej bylo I nigdy problemow nie mialem. Juz zamowilem cal-mag jutro bedzie.
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Mam straszne problemy z ogarnieciem temperatury w dzien max dzisiaj 20 stopni w nocy spada do 15 stopni, a na zawnatrz coraz zimniej dodam,ze w namocie sa dwie grzalki 80w I 40w. Pytanie czy ogarniac hps I odpalac go ? Moge ogarnac dzisiaj 250w na pewno temperatura ma wplyw na tak wolny wzrost. Pomocy :(
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Takie temperatury to mj na klate przyjmuje. Jak spadnie nocą ponizej 10C to mozesz sie zacząc martwić.
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
na klate przyjmuje ale optymalnie nie beda rosnac. stresa beda mialy. ja bym naprawil hpsa a w nocy dogrzewal.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół