nasiona marihuany

Box na 9 szt. AF +-

Wyszukiwarka Forumowa:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Witam,

Opłaca sie zamawiać gotowy namiot czy lepiej samemu kompletować ?
Jeśli ktoś ma chwile czasu i posiada doświadczenie fajnie by było gdyby się podzielił doświadczeniem odnośnie sprzetu :)

z farcikiem
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
60x60 minimalnie
zestaw droższy jest ale całośc masz w jednej przesyłce
taniej kupisz szukajac po różnych growshopach

akcesoria :
stacja pogody , mieszajacy w uj jest tego auto pot mozesz kupic by nie latac z woda
programator
zreszta jak na jakiejs stronce growshopu wejdziesz w zestaw to masz liste z czego składa sie owy system i tam przewaznie masz takie tam jak programator itd
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
zastanawia mnie wymiar jaki dać 100x100x180/200
ponieważ jest założenie ze roślini będą troche na out a poźniej do namiotu po 400 HPS.
W zestawiam raczej jest skompletowanie wszystko,wygoda.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
jak to ma byc auto to doniczka 5,7 L styknie ona ma 20x20x23 czyli 9x to 60 x 60 tylko takie namioty sa niskie , tyle ze auto nie sa wyskoie z reguły
czyli 23 wyskosc + lampa 30 cm to z boxa schodzi Ci 53 cm zostaje jakie 137cm np przy dark room twin 60x60x190 tylko jak masz 400 hps to temperature bd mial wysoka . O ile nie zainwestujesz w za***iste wenty . przy 400 bym raczej brał 80x80 zawsze bardziej przyszłościowe ..no i wiecej kwiatów wejdzie :D
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
wentylacja musi być, myślałem o cooltubie aby temperatura nie była za wysoka.
 

uciulanygiecik

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2014
Postów
71
Buchów
5
chcesz trzymac automaty toche na out a pozniej w namiocie? nie widze sensu. jesli masz opcje na namiot to olej auto i rob pelnosezonowki najlepiej, a jesli auto to raczej najpierw namiot a pozniej out. w auto start jest najwazniejszy. pogoda slaba na poczatku i pozniej nawet namiotem tego nie wyrownasz.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
pomyslałem że lepiej by napuchły pod koniec kwitnienia w namiocie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół