nasiona marihuany

Palenie przy lekach przeciwlękowych

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Elencjał. Czy ktoś z was orientuje się czy przy następujących lekach można palić baksa ?

- Pregabalin Sandoz GmbH
- Seronil

Prosiłbym osoby, które chcą się wymądrzać, że przy nerwicy się nie pali itp o nieudzielanie się w wątku.
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto palił przy tych lekach albo ktoś kto ma jakieś pojęcie.

Nie chcę zakładać tematu na hyperrealu bo tam takie ćpaki, że szkoda gadać.

Z góry dziękuję za sensowne odpowiedzi. Pozdro !
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
1 na padakę 2 prozac na deprechę. O ile pierwszy będzie tworzzył synergizm i działanie będzie się dodawać to na 2 raczej nikt Ci nie odpowie bo ta grupa leków nie do końca ma zbadane skutki uboczne. Po zatem działanie zwłaszcza tego drugiego jest różne na różne osoby( sprawdziłem to już dokładnie) więc liczsię tu z odczuciami subiektywnymi. Jak ty się czujesz napisz i jak długo bierzesz, zwłaszcza ten drugi i jakie wcześniej brałeś antydepresanty ( bo pewnie brałeś już tylko były nietrafione i zmieniałeś leki podejrzewam)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] wielkie dzięki za odpowiedź. Powiedz mi proszę w jakim kontekscie będzie zachodzić synergia ? Masz na myśli to, że jaranie może mocniej kopać i należy z nim uważać ?

Odpowiadając na Twoje pytanie, leków nigdy nie brałem, dzisiaj zostały przepisane. Mają na celu leczenie nerwicy i lęków. Nie leczę się na depresję, bo zwyzajnie jej nie mam. Depra u mnie kompletnie nie trafiona, jestem szczęśliwym człowiekiem z lekką nerwicą. Drugi lek doktorka przepisała trochę profilaktycznie. Leki zaczynam brać od dzisiaj pierwszy raz mam zamiar zapalić w weekend.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Czasem właśnie przepisują fluoksetyne na takie akcje albo antydepresanty na bezsenność. Ciekawe jak zareagujesz na fluo (seronil), czy pójdziesz spać na 20h i tak będzie przez 2-3 tyg i będzesz senny (ja osobiście tak miałem) czy luz. Synergizm jak już pójdzie z tym pierwszym lekiem to w stronę przeciwpadaczkową( ma lekkie działanie przeciwlękowo chyba). Jakie są skutki łączenia ? Będzie ciężko przewidzieć, musiałbym sobie przypomnieć działąnie tych leków, ale raczej nic poważnego, fluo jest od serotoniny a zioło wywala centralnie dopaminę do krwi. Napisz jak zapodasz fluo jak działa na Ciebię (masz je łyknąć przed snem, wieczorem?)


E: pamietaj tylko że efekty tych leków mogą wystąpić dopiero po 2 tyg albo i dłużej
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Pregabalin mam walić wieczorem. Natomiast Seronil rano, po śniadaniu.
No nic, zobaczymy, dzisiaj wezmę pierwszą dawkę, zobaczę jak się będę czuć przez najbliższy czas. Dam znać na pewno.
Jak zapale w weekend to też dam znać. Zazwyczaj faza po jaraniu u mnie wygląda w ten sposób, że pierwsze 15-20 minut wchodzi dość mocno, często lękowo, dopiero później jest czill i wy***anie. Oczywiście zależy od sortu ale w 90% przypadkach mechanizm jest ten sam.

Dzięki jeszcze raz, lecą buchy.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Jak masz lęki po jaraniu to wy*** te leki i kup vapa - ziom od dwóch lat nie pali bo ma lęki i paranoje i serce mu napie****a( niby też nerwica) a tu wyobraź sobię po dwóch strzałach z mojej maszyny uśmiechnięty i wogóle. Mówi później typ że za***iste i właśnie wchodzi leciutko i bez takich akcji i może jarać z machiny. Czułem się jak Jezus który uleczył dręczonego chorobą.

E: A tak na poważnie to są sprawy które mogą się komplikować. Nie odpowiednie leki mogą narobić problemów z samopoczuciem także nie słuchaj mnie i kolegów z forum tylko idź najlepiej do 3 takich lekarzy i zobaczysz jak różne zdania mogą mieć. I każdy przepisze inne leki. Martwi mnie ta fluoesetyna - to starsza generacja leku i jeszcze na lęki- jest dużo lepszych środków, no ale nic, zwerfikuj to 3 wizytami najlepiej dla jasności
 

Blaszkens

Member
Rejestracja
Wrz 23, 2018
Postów
9
Buchów
0
Mordo mam to co ty a cię dobrze rozumiem po paleniu serducho napie****a jak po***ane myślisz że za raz coś ci się stanie ? Zawał czy coś takiego? Miewasz puls np na łydkach albo na całym ciele ? Ja przeważnie na tyłku uciążliwe to jest dla mnie. Ale jakoś daje radę i napady pulsu w dzień.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Dzięki Blaszkens ale niestety u mnie jest sprawa troszkę bardziej skomplikowana, serducho po jaraniu nie napie****a mi już od dłuuugiego czasu. Owszem, kiedyś się to zdarzało. Pulsu na całym ciele nigdy nie miałem :D Nie poszedłem do lekarza bo po jaraniu coś mi się dzieje. Dzieje się na trzeźwo, w sytuacjach dla mnie stresujących, mało komfortowych. Nie pal ziomek jak Cie ryje zioło bardzo bo może być z czasem tylko gorzej, Pozdro !

---------- Post Zaktualizowany 21:44 ---------- Data pierwszego postu 21:21 ----------

Jak masz lęki po jaraniu to wy*** te leki i kup vapa - ziom od dwóch lat nie pali bo ma lęki i paranoje i serce mu napie****a( niby też nerwica) a tu wyobraź sobię po dwóch strzałach z mojej maszyny uśmiechnięty i wogóle. Mówi później typ że za***iste i właśnie wchodzi leciutko i bez takich akcji i może jarać z machiny. Czułem się jak Jezus który uleczył dręczonego chorobą.

E: A tak na poważnie to są sprawy które mogą się komplikować. Nie odpowiednie leki mogą narobić problemów z samopoczuciem także nie słuchaj mnie i kolegów z forum tylko idź najlepiej do 3 takich lekarzy i zobaczysz jak różne zdania mogą mieć. I każdy przepisze inne leki. Martwi mnie ta fluoesetyna - to starsza generacja leku i jeszcze na lęki- jest dużo lepszych środków, no ale nic, zwerfikuj to 3 wizytami najlepiej dla jasności

Niestety na trzy wizyty u dobrych lekarzy mnie nie stać. Wybrałem jednego, który rzekomo jest najlepszy. Mam być z lekarką w kontakcie i jak będę czuł, że któryś lek mi nie służy to mam do niej zadzwonić. Zobaczymy jak to będzie ;) Martwi mnie trochę fakt, że nie będę mógł palić, poczuć gastro, pofazować z ziomkami wieczorkiem wiesz jak to jest, większość ludzi na tym forum pewnie mnie zrozumie :D W weekend zapale dwa buszki i zobaczymy jak będzie, może nie zejdę, może nie spędzę wieczoru na schizie albo nad kiblem :D
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
to normalnie wal do lekarza że jarasz tylko pytanie jaki jest jej stan wiedzy na temat thc (tutaj trudno właściwie o jakieś dane interakcji z innymi lekami ). obowiązuje ją tajemnica. A z tego co się orientuję to w takich przypadłościach ludzie latają od lekarza do lekarza i dopiero za którymś razem ktoś trafia w 10 z odpowiednim lekiem. Dbaj o siebie a będzie dobrze i nie nakręcaj się niepotrzebnie tym co będzie bo będzie normalnie, no może Cię w sumie sponiewiera bo lekki detox będzie a tak to sobie w głowie napsujesz i będa schizy- ciekawi mnie czy rozłoży Cię jutro fluoksetyna heehhe- ale przeciwlękowo to pewnie mała dawka.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Mówiłem lekarce, że pale. Do alkoholu odniosła się od razu w sposób sceptyczny - jak chcę wypić to mam nie brać leków dzień wcześniej. Do zielska nie powiedziała jasno, powiedziała, że "lepiej" jakbym odstawił.

Co do fluo to dawka mała - 10mg. Mam nadzieje, że mnie nie roz***ie bo mam jutro i po jutrze dość ważny dzień w pracy :D

Dam znać jak było :D
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Od 20 lat depresja i nerwica, pochodze z patologicznej rodziny (odkad pamietam rodzice pili,bili itd.) Dzieki lekom (Amisulprid, Fluoxetin i Pipamperon) wszystko pod kontrola. Palenie w niczym mi nie przeszkadza (wrecz przeciwnie). Alkoholu pic nie moge.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Dziękuję za odpowiedź, życzę zdrowia, przede wszystkim tego psychicznego. Pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół