nasiona marihuany

[2m2][600W HPS + 250W HPS] Regi i femki na BioTabsie ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No Siema ! :D

Witam was w kolejnej już fotorelce. Tym razem na trochę większym set-upie i z kilkoma drobnymi zmianami. Po pierwsze obraziłem się na femki, więc w tym projekcie będą ich tylko 2 sztuki. Cała reszta to regi, czyli w zgodzie z forumową modą ;) Po drugie, postanowiłem dać drugą(i ostatnią) szansę oświetleniu LED, jeśli teraz się nie polubimy to już nie polubimy się nigdy. Na warsztat wziąłem 2 panele made in poland firmy Plantalux.

Odmiany:
12x Karel's Haze od Super Sativa Seed Club
12x M4 aka Frosty Friday też od Super Sativa Seed Club
5x GG4 x Bandaid Haze od Kota
4x Killer Cherry - to też
2x Z99Haze x V3 a to produkcji Kota :D

Setup:
Box: 2 namioty - 1.2 x 1.2m + 80 x 80cm.
Światło: w dużym namiocie 2 panele LED COB firmy Plantalux, w małym HPS 250W SL czyli 275W z moim kochanym białym wingiem :)
Wentylacja: W dużym 2 biegowa Prima Klima 220/400m3. W małym kanałowy 220m3.
Podłoże: zależnie od rośliny od Lightmixa, przez mix lightmixa i coco aż po zużytą ziemię po ostatnim grow. Co miałem to dałem :D
Nawozy: Cały zestaw startowy BioTabs + PK 5-8 na flo.


Wszystko zaczęło się jakieś 12 dni temu, na początku wszystko rosło po HPSem. Teraz wszystko zostało przeniesione pod LEDy. Największy wigor miały Karels Haze, pierwsze kiełki widziałem już po 20h w szklance z wodą. Zobaczymy co to będzie dalej... Fotki są z poniedziałku, dziś byłem na kontroli u panienek to ładnie odżyły po przesadzeniu. Mam nadzieję że max w 25dniu życia będę mógł zmienić światło na 12/12...

IMGP0003.JPG


IMGP0011.JPG


IMGP0012.JPG


Następnym razem obiecuję fotki bez lamp :)

Pozdro !
 
Ostatnia edycja:

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
czemu te coby świecą na fioletowo? One mają dołożone jakieś mono tam?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
czemu te coby świecą na fioletowo? One mają dołożone jakieś mono tam?

Nie wiem, Dark powiedział że to jakieś horticultural cob i dlatego. Mnie nie pytaj, ja się na ledach nie znam :p
 
P

pozytyw

Guest
uuu gruuubo no tłustawo, tak od razu na wjazd taka armata, zarypany cały box, oj bedzie sie działo, lecisz, pozdro

---------- Post Zaktualizowany 20:38 ---------- Data pierwszego postu 20:36 ----------

o qrde gosciu prawie same sativy, hejzy, hazelover to ja tez :)
ciekawi mnie ten koci wytwór... pewnie ci posłał. wyślijta !
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Śmieszek odpalił relkę - też będę z uwagą oglądał! Jakie docelowe donice planujesz?
Powodzenia i życzę abyś miło wspominał przygodę z LEDami... a jeśli nie to oddaj mi je do utylizacji :freak2:
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
[MENTION=75024]delavega[/MENTION] panele led utylizuję się tylko w UK, więc sorry :D

Pod koniec relki podam adres do wysyłki :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jakie docelowe donice planujesz?

W dużym namiocie będą standardowe kwadraty 11l, w mniejszym smart poty 10l. Polubiłem je(smart poty) i chyba w następnym grow wszystkie będą w nich posadzone, ale chyba w 15l bo 10l za szybko przesychają...
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Aaa, przy okazji póki dalej jesteśmy na pierwszej stronie fotorelki to chciałbym podziękować wszystkim dzięki którym odbywa się ta fotorelka :)

[MENTION=75896]De'ath[/MENTION] - dzięki za pestki, regularnie co grow będę wysiewał po trochu :)

Super Sativa Seed Club - dzięki za pestki, dzięki za przedpremierową możliwość ich uprawy i całą resztę ;)

BioTabs - dzięki za super nawozy, piona ! :)

Plantalux - dzięki za możliwość przedpremierowego testowania LEDów, wiem że inni byli zadowoleni więc i ja będę :D

IMGP0015.JPG


Z fartem :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Muszę se jakieś logo zrobić żeby też w relkach ładnie i pro wyglądać :crazy:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Dziś poszło cięcie Wuja Bena, oprysk z boom boom spray na stres i dałem im trochę Bactrexu i Orgatrexu przy podlewaniu żeby się już flora bakteryjna rozwijała :)
Aaa, no i przesadziłem Z99Haze x V3 bo już przywiędły w tych kubeczkach, zaczęły karłowacieć i zabrakło im już żarcia bo zaczęły się robić żółte :D Ale widząc jak rosną u innych to i tak mają szanse przegonić całą resztę więc nie będę płakał ;)

Dziś jest dzień chyba 14 a niektórych 15 życia... Aaa, no i dałem lampy niżej, teraz są gdzieś max 40cm nad krzakami bo coś się niektóre sztuki powyciągały, ale to może przez diody far red które są w jednym z paneli, muszę popatrzeć następnym razem czy te którę są bezpośrednio pod nimi się wyciągają czy jakieś randomy...

Przed:
IMGP0019.JPG


IMGP0022.JPG


I po:

IMGP0024.JPG


IMGP0026.JPG


Do zobaczenia za tydzień <peace>
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Te najniższe odrosty później obcinasz i zostawiasz 4? Tzn robiąc wuja nie liczysz od tych najniższych?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tak, pierwsze piętro odrostów już wyciąłem bo one czasem rosną normalne a czasem takie dupiate i liche strasznie i zostawiłem kolejne 2 piętra.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Obstawiam, że pójdą na procę nie na 4 na tym etapie cięcia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół