nasiona marihuany

[2m2][600W HPS + 250W HPS] Regi i femki na BioTabsie ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
EDIT:

Próbowałem Frosty Friday dziś i Z99Haze x Prawdopodobnie AoF? Oba dobre i mocne, po curringu to chyba będę po 1 buchu to palić bo mocne jak diabli, szczególnie FF. W smaku są już spoko, ale czuć jeszcze że świeże, trzeba dać te parę tygodni żeby się ustabilizował. Pachną mega mocno, oba. Ten cross z Z99Haze pachnie jak lukrecja z czymś słodkim. Frosty pachnie jak haze i jakieś fermentujące owoce ? Jakiś magno czy coś też czuć. Podział jest taki że część feno pachnie bardziej jak haze, a druga część ma te dziwne owocowe nuty. Przewaga tych o zapachu Haze. Raczej średnio zbite, ale 1 sztuka ma całkiem konkretnie zbite kwiatki. Z99Haze x AoF też jest zbity konkretnie.
Karel's Haze ma najgorszą strukturę topów do trymowania i strasznie dużo liści przytopowych. Normalnie zgroza hehe No ale sam sort dobry, w sumie jak wszystko :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tabela wyników wygląda następująco:

Karel's Haze: 31.5g

Gorilla Glue #4 x Bandaid Haze 46g - największe zaskoczenie, bo wyglądało na połowę z tego.

Z99Haze x V3 - 70g ale do pełnej dojrzałości brakowało 2 tygodnie, więc nie jest to najlepszy sort

5 sztuk Frosty Friday dało łącznie 360-370g. Jak by obsadzić tym całego boxa to można by ładny wynik ukręcić.

Ten fioletowy nie pamiętam już ile dał hehe

W każdym razie, łączny wynik to około 570-580g. Jestem pozytywnie zaskoczony, ilością i jakością hehe. Po weekendzie wrzucę fotki.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Gratuluję udanych zbiorów :spalony:
Co do herm, gdy mi jakieś się trafią to pisze do banku w którym zamawiam od początku i ich informuje o incydencie, a za kilka dni znajduję pestki w skrzynce plus gratisy, zawsze to coś na pocieszenie.
Pozdro!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Gratuluję udanych zbiorów :spalony:
Co do herm, gdy mi jakieś się trafią to pisze do banku w którym zamawiam od początku i ich informuje o incydencie, a za kilka dni znajduję pestki w skrzynce plus gratisy, zawsze to coś na pocieszenie.
Pozdro!

Poinformować mogę, ale w moim przypadku nic to nie zmieni. Z 2 ostatnich Bubba's Gift jeden został zutylizowany, drugi chyba już nie wypuszcza nowych jaj więc został w boxie.
Na dniach kiełkuję nowe pestki, tylko posprzątam po obecnym projekcie i jazda dalej.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Widze że się nie patyczkujesz <peace>
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Ja tam trymuje na mokro i wygląda ciałkiem nieźle.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja tam trymuje na mokro i wygląda ciałkiem nieźle.

Ja już nigdy nie będę, ale dalsza dyskusja o tym bez sensu bo każdy robi jak mu lepiej.

Na fotki suszu musicie jeszcze poczekać. Ale mogę poinformować że dziś posprzątałem namiot i wrzuciłem namoczone kulki w glebę, więc na dniach ruszamy dalej.

Tym razem lecę na pestkach z Outlaw Seeds - 10 sztuk Country Girl(Black Domina 98 x DJ Short Blueberry) i 5 sztuk Barbara Bud #9 x Dj Short Blueberry.

Bubbas Gift ten co się ostał dalej wywala jaja jednak, więc ch*j wie czy go nie zutylizuję na dniach. Dziś oberwałem ich sporo, może się ogarnie jeszcze. Szkoda mi go wywalać trochę bo na prawdę za***iście pachnie, ale na pestki sobie nie mogę pozwolić w kwiatkach.

W set-upie zmian brak, jedynie stary balast z HPSa wymieniłem na cyfrowego GIBa.

---------- Post Zaktualizowany 21:00 ---------- Data pierwszego postu 18:55 ----------

Jedno zdjęcie plonu mam w sumie to wrzucę dziś. Zdjęć topów jeszcze nie robiłem...


DSC00144.JPG


Pozdro !
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Yo !

Czas wrzucić jakieś fotki topków. I trochę opisać moje odczucia co do ziółka jakie mi wyszło. Na pierwszy strzał idą 2 odmiany - Frosty Friday od Super Sativa Seed Club i Z99Haze x AoF od Kota.

Frosty Friday - średnio zbite topy typowe dla Sativy. Dość mocno oszronione. Zapach każdego z 3 fenotypów które ostatecznie wyróżniłem kręci się wokół dobrego Haze który jest silną podstawą aromatu. W zależności od feno, po za zapachem typowego Haze wyczułem aromat który określiłem jako przejrzałe/fermentujące owoce(feno ze zdjęcia) lub dodatek cytryn a właściwie bliżej temu zapachowi do jakiegoś cytrynowego odświeżacza powietrza czy coś w ten deseń. Trzecie feno pachnie po prostu jak Haze, ciężko wyczuć jakieś inne specyficzne nuty zapachowe. Moc jest bardzo duża, aż się zdziwiłem paląc ją pierwszy raz.

IMGP0097.JPG


IMGP0101.JPG


Teraz czas na Z99Haze x AoF - Zbite topy, bardzo zbite aczkolwiek nie są to jeszcze kamienie. Mocno pokryte niezliczonymi trichomami. Kolor topów jest ciemny i delikatnie wpada w fiolet w niektórych miejscach. Zapach jest ziemisto-owocowo-lukrecjowy, aczkolwiek da się też wyczuć delikatną nutkę paliwa która gdy zioło było świeże była zdecydowanie intensywniejsza. Bardzo charakterystyczne palenie, świetne z wyglądu a pali się tak samo dobrze jak wygląda. Chyba jedne z moich ulubionych. Bardzo mocne, zrównoważone działanie.

IMGP0114.JPG


IMGP0109.JPG


IMGP0119.JPG


IMGP0116.JPG


IMGP0115.JPG


IMGP0118.JPG


Reszta odmian wkrótce :)

Pozdro !
 
T

talib

Guest
Eleganckie topki ;) A przy dzisiejszej pogodzie To chyba czysta przyjemność była palić na dworze :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie paliłem dziś, chciałem zrobić tego upa a z moją obecnie bardzo małą tolerancją po kilku chmurach zrobił bym ją jutro hehe Ale do robienia zdjęć pogoda przednia, chociaż zimno w ręce było i po chwili była zawijka na chatę hehe
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemanko Śmieszek, zdjęcia bardzo dużo pokazują, skale niezliczonej ilości trichomów, kosmos. Oj zazdroszczę trochę takich sampli, jednym słowem palce lizać, pozdro
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Dzięki za dobre słowo :)

Mam jeszcze fotkę nawozów które dokupiłem i pesteczek które w sumie powinny już wychodzić na powierzchnię powoli. Po za Country Girl wysiałem jeszcze 5 sztuk Barbara Bud #9 x Dj Short Blueberry, też od Outlaw Seeds.

IMGP0094.JPG


IMGP0093.JPG


Brakuje Orgatrexu, ale mam jeszcze 0,25l tego specyfiku i myślę że to wystarczy na planowane 12-13 panien.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Dobra, jazda dalej :D
Fotki z małego namiotu. Na chwilę obecną zostały 2 sztuki Gorilla od Dinafem i 1 sztuka Bubba's Gift która wywala banany, ale co raz mniej więc dalej ją trzymam z nadzieją że coś zbiorę i nie zapyli mi nic przypadkiem :D Pachnie świetnie, więc trochę mi jej szkoda. No i chciałbym coś zebrać, a nie ledwo na smaka bo dla kilkudziesięciu gram szkoda przypału robić.
No dobra, na pierwszym planie Bubbas Gift, nie łamałem go żeby go nie stresować...

IMGP0123.JPG


Teraz 2 sztuki Gorilla, ta po lewej stronie jest na prawdę konkretnie obsypana trichomami...

IMGP0125.JPG


IMGP0127.JPG


A tu duży box, pierwsze 8 czy 9 sztuk już wyszło na powierzchnię :)

IMGP0120.JPG


Pozdro !
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Obrazy z 23.02.br zachwycają. Szacun i pozdrawiam<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół