nasiona marihuany

[AF][2x50w][0.09m2] -Amnesia x Grapefruit/Red Poison x Black Cream GGS

Wyszukiwarka Forumowa:

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Siema znalazłem chwile więc kolejny UP
Zacznijmy od tego że panny zostały przeniesione do większego boxa 40x60x100 mojego wykonania :p
Amnesia x Grapefruit 38Dzień / 8Dzien FLO





Niestety reszty fot nie dodam bo coś Net mi szwankuje ;/
Amnesia x G13 po 4xtoppingu zobaczymy czy coś z niej bedzie :D
Nie wiem jeszcze co bedzie z Amnesia x G13 bo rozważam opcje robienia swoich pestek AF na OUT'A,wiec jeszcze czas :crazy:
Myśle nad:
Northern Light AF RSQ jako ojciec
Red poison x Brack Cream AF GGS
WW x Amnesia x G13 AF GGS
Moby Dick AF Dianafem
Może ktoś ma lepsze propozycje pisać hehe :spalony:
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Dobra no to kolejny UP,niestety Amnesia x Grapefruit coś dolega zaczęło się od tego iż liście zaczęły się wyginać ku górze jakby łapały światło i nagle usychać.Przelałem do oporu wodą mineralną pewnie ok. 5l może coś zaradzę :zjarany:
Ok więc foty. Sory za jakość ale to tak na szybko.
Amnesia x Grapefruit 47Dzien FLO 17dzien



Teraz Amnesia x G13 (4x topping) 25Dzien FLO 2 dzien

I całość.

Doradźcie jak zaradzić żeby jakoś odżyła ...:zjarany:
Dzieki i do next UP. Pozdro :yeahh:
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Najdziwniejsze że praktycznie nie dawałem nawozów. Narazie płukałem ale coś mi sie wydaje że jest niestety na wylocie :zjarany:
czas pokaże czy jeszcze cos z niej bedzie.
Mała Amnesia x G13 daje sobie spokojnie rade wygląda na zdrową, a tej nic się nie polepsza ;/
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
zostaw roslinke w spokoju i daj jej szanse
i pokazuj ja nie pod swiatelkiem
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Siema w tym tyg nie będzie UP'a wiadomo jak to bywa teraz z resztą sylwester roślinki sobie siedzą na razie niestety bez opieki do piątku zobaczymy co będzie jak wrócę . Teraz Wam Życze udanego sylwestra i grubego przyszłego roku czy to OUTA czy IN obojętnie ważne zęby byle do :harvest::harvest: i bez Przypału :yeahh:
Pozdro i do next UP rambo:spalony::spalony:
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Siema Dziś szybki UP!
Amnesia x Grapefruit jakoś zyje choć mizernie płukanie sie udało i nie widać zeby dalej cos jej brakowało,ale znow topki małe jak na swoj wiek zobaczymy co bedzie z niej dalej.




Amnesia x G13


I takie tam z boxa



Nastepnym razem postaram sie o foty lepszej jakosci bo teraz wiadomo, na szybko :D
Pozdro i do next :spalony:
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema. Wg mnie on są mega głodne. Pod tym ledem trzeba nauczyć się dawkować nawozy, czasami nie chce się wierzyć ile potrafią zjeść. Brakuje im potasu oraz fosforu!
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Siema. Wg mnie on są mega głodne. Pod tym ledem trzeba nauczyć się dawkować nawozy, czasami nie chce się wierzyć ile potrafią zjeść. Brakuje im potasu oraz fosforu!
Dobrze wiedzieć,Dzieki za info już zapodane PK. Teraz mam nadzieje że bedzie tylko lepiej <peace>
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siema. Wg mnie on są mega głodne... ...Brakuje im potasu oraz fosforu!
Poważnie? Przecież ten na pierwszym zdjęciu to już jest skwarka a nie krzak, popalona konkretnie tylko czekać aż cała uschnie.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ta Amnesia miała już problemy w 17 dniu wega ;/
Wrażliwa jest dziewczyna - trzeba się z nią delikatnie obchodzić ;/
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Poważnie? Przecież ten na pierwszym zdjęciu to już jest skwarka a nie krzak, popalona konkretnie tylko czekać aż cała uschnie.

Tak, poważnie. Przecież Rambo pisze, że nie podlegał prawie wcale. Ja pod tymi chińczykami uprawiam i wiem, że jest to nie łatwa sztuka a nawożenie jest całkiem inne niż pod HPS em.

Zresztą, chyba podobne:
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
siema zajrzałem dziś do Panien i pokazały sie banany ? od dołu oderwałem 4x z których na palcach został pyłek. Czyżby to była Herma ?
Foty:


Poobrywać czy może ziarenka zrobić ?
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Jak pyli to herma, jak poczekasz 4 tygodnie to będziesz miał ziarno fem, które może hermić ale nie musi.
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Siema Dziś Amnesia x Grapefruit miała ok.90dnia trichomy 10%bursztyn i w większości mleczne. Poszła pod kose :harvest: szkoda jednak że była po takich przejściach. Jak to sie mówi człowiek uczy sie na błędach. Narazie nie podam wyniku ile wyszło na chwile obecną schnie myśle że wyszło ok. 10g nie dużo ale zawsze swoje. Zostaje teraz na lini ognia Amnesia x G13. Narazie tyle wynik pewnie sie pojawi przy nastepnym UP. Pozdro <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół