nasiona marihuany

Projekt "masa" [hps] 150-250w 0,36m2 femi abmer dog/critical/afgan kush/orange bud ggs/rqs/aks/dp 13x

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jeśli masz jak podkręcić went, to się nie zastanawiaj tylko wieszaj 250w, daj większy wyciąg i będzie lepiej dla plantow
 
Ostatnia edycja:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Chcąc się wzorować to trzeba czytać... Obecnie jest 175W a nie 150W i raczej nie zapowiada się abym włączał 250W. Raz próbowałem i 33oC mi wyskoczyło a to drobna przesada, no chyba że wyciąg podkręce na drugą prędkość ale to się zobaczy.

Da się zjechać z temp. Ja mam 250 też na Lumateku w takim samym namiocie. Wentylator 100m3/h puszczony na pierwszym biegu (czyli 75m3/h ) i skręcony regulatorem do ok. połowy mocy a temperaturę mam ok. 28 stopni.
Tylko jest jedno ale, mianowicie Ja mam lampę w cooltubie i pod nią podpięty went.:)
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Da się zjechać z temp. Ja mam 250 też na Lumateku w takim samym namiocie. Wentylator 100m3/h puszczony na pierwszym biegu (czyli 75m3/h ) i skręcony regulatorem do ok. połowy mocy a temperaturę mam ok. 28 stopni.
Tylko jest jedno ale, mianowicie Ja mam lampę w cooltubie i pod nią podpięty went.:)

Wiesz jak jest. Można mieć takie same boksy, lampy i wszelakie parametry, a u jednego będzie temperatura elegancka a u drugiego za wysoka. Obecnie posiadam wentylator 365m3/h!!! co przy takim boksie wydaje się być zdecydowanie na zapas ale jednak działa. Ważne też gdzie znajduje się boks do uprawy. Ja mom pomieszczenie w pomieszczeniu w pomieszczeniu :)

Zerknę jak będę na miejscówce w następnym tygodniu i postaram się podkręcić.
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Lubię oglądać różne projekty i eksperymenty. A akurat teraz w głowie mi siedzi mikoryza mam chrapkę żeby na następny grow dodać ja tylko nie wiem co i jak ;) co do mieszakow też mam jakieś na klipsy i szału nie robia A mam 2szt podpinam się pod pytanie czy ma ktoś coś fajniejszego z takich rzeczy na klipsy do boxa. Widzę też Ci strasznie do góry poszły pałeczki bambusowe pod ręką?:) bede śledził fajnie Ci idzie mam w podobnym stadium:) powodzenia . Ps A 250w się nie bój mam mniejszego boxa I cieplej niż u Ciebie i jest git. Ustaw 250w typowo na puchnięcie jak już się szczyty będą fajnie formować napewno nie zaszkodzi
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Dzieńdoberek

Z tym HPS250 to jednak był dobry pomysł, nie przypuszczałem że spie****i się kanał wentylacyjny który się w całości rozleci i dobrze że zobaczyłem bo tak to by był obiekt zamknięty :lol3: To był główny powód temperatury. Kanał kupiłem w pobliskim sklepiku zamontowałem i sru 250W a temperatura max 30oC więc jest OK.

Wczoraj natknąłem się na hermę Amber Dog, najszczęscie tylko jedna sztuka, niezauważyłem jej kompletnie a dosyć szczegółowo sprawdzam planty. Było kilka bananów, niestety otwartych co mnie nieziemsko wk***iło... Zobaczymy ile zapylił i czy w ogóle coś zapylił sk***iel.

Pytanie do starszych panów: Czy herma mogła wystąpić ponieważ wąż od nawilżacza był ustawiony praktycznie na tego krzaka?

Co myślicie o fotce?

 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Dzisiaj na szybko. Nie chce mi się ich wyciągać ale w tym tygodniu dodam coś więcej

4 tydzień flo

 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Serwus

Fotki z dnia 74/35

Parametry całej uprawy w normie. Nie zauważyłem skoków temperatury czy wilgotności. Panienki podlewane samą wodą tylko z dodatkiem SV 1-2 dropy zależy jak się naleje. Coraz więcej piją, od tygodnia zwiększyłem dawkę do 1L pod każdego krzaka. PH z 6,5 zmniejszyłem do 6,3. Wilgotność też leci w dół do 55%, za 2 tygodnie zchodzę do 45-50 i tak trzymam do końca. Kwiatki kwitną elegancko chociaz pojawiają się plamki, suche liście ale mam to głęboko w poważaniu co zdecydowanie wychodzi na + tej uprawy. Myślę, że nie będę w ogóle nawoził do końca. Melasy też nie przewiduje.

Temperatura dzień/noc 29oC/20oC
Wilgotność dzień/noc 55%/55%

Osuszacz chodzi 24/7 jest chu**wa pogoda na zewnątrz więc nie chce wilgoci nałapać.
Zapach daje i to ostro ale filtr również daje radę

Niestety zdupczył mi się aparat więc fotki z telefonu

Amber dog#1 Cała seria AD wydaje się być najlepiej plenna. Będą grube sztuki coś tak czuję



Amber dog#2



Amber dog#3



Amber dog#4




Afgan Kush#1 Małe krzaki niemniej jednak najbardziej zbite



Afgan Kush#2



Critical#1 Podobne wzrostem do Afgana również zbite topki, mało trymu będzie. Na plus - ma ciekawy zapach ale jeszcze nie jestem w stanie go określić



Orange Bud#1 Tutaj klasycznie jak to DP - średni wzrost, dość zbite pąki, dawno nie jarałęm i tak mi się zamarzyło przykurzyć to draństwo



Orange Bud#2






 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja bym pomyslal nad nawozami bo lisci to ty tam nie masz i za moment ostatnie odpadna w pizdziec, a jeszcze troche zostalo do konca... ale paly ladne :)
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,323
Odznaki
1
Ja bym pomyslal nad nawozami bo lisci to ty tam nie masz i za moment ostatnie odpadna w pizdziec, a jeszcze troche zostalo do konca... ale paly ladne :)

Przeciez u Kota leci się całą uprawę bez grama nawozu:p;) i liście do ostatniego dnia flo zielone jak na początku a i nawet koncówki popalone a tu takie blade liście???no niemożliwe :D
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Przeciez u Kota leci się całą uprawę bez grama nawozu:p;) i liście do ostatniego dnia flo zielone jak na początku a i nawet koncówki popalone a tu takie blade liście???no niemożliwe :D

Ciekawe, prawda?<lol>

Ja bym pomyslal nad nawozami bo lisci to ty tam nie masz i za moment ostatnie odpadna w pizdziec, a jeszcze troche zostalo do konca... ale paly ladne :)

Co do nawozów to może coś chlupnę ale to się zobaczy. Może spróbuję do końca bez? A następnym razem to przesadzę 2-3 tygodnie później i będą miały full zapas pod sam koniec.
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Jak wszyscy piszą up'y to ja se też napisze

Fotki dzień 50FLO. Wszystko elegancko rośnie. Od ostatniej wizyty 2 tygodnie temu wszystko nabrało podwójnej masy. Zastosowałem dwukrotnie pełny pakiet nawozów od hesi i do końca już jadę na wodzie dla Orange Bud, Critital, oraz Afgan Kush - 2-3 tygodnie i kosa, z kolei Amber dog no tutaj zapowiada się jeszcze długa droga +/- 4 tygodnie więc podleję jeszcze raz czy dwa czymś fajnym. Wykosiłem też całkiem doły z popcornu.

Parametry całej uprawy w normie, wilgotność 45-50% temperatura 29oC/19oC.


Amber dog
















AFGAN KUSH









CRITICAL





ORANGE BUD





 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
zamierzasz dokończyć tą fotorelację ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół