nasiona marihuany

Dalsze kroki z plantem, świetlówka UV oraz GS

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Paź 17, 2017
Postów
22
Buchów
0
Siemka, mam boxa 1m2, lampa 400W HPS, chciałem się zapytać czy wszystko idzie w dobrą stronę. Z krzaka ostatnio zdjąłem 2 duże gąsienice, w ziemi były Prosionki ale przez brak podlewania i temp. 37 stopni prawdopodobnie uschły w glebie. Wilgotność wacha się od 25% do 60%, temp od 19stopni do 33stopni.
Jest to 6sty tydzien FLO, lałem BigBud i teraz dołącze do tego GreenSensation. Nie za późno ten GS? Mam jeszcze świetlówke UV 9W którą zamierzam dodać i świecić nią pół godziny dziennie do harvestu.



Tu zdjęcie z tyłu boxa

Całość z HPS

Jak myślicie wyjdzie z tego z 250 może 300g?
Jeszcze jedna kwestia kupiłem GS i doszedł do mnie taki

Chodzi o brak zabezpieczenia pod nakrętką- brak takiej nalepki po której wydaje się widnieć ślad kleju. Może ktoś kto miał GS się wypowie jak to wysyła producent? Jakieś porady o co wyjątkowo dbać pod koniec żeby nie z***ać i ile jeszcze może potrwać ta uprawa? Dopiero się uczę.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
GreenSensation powinno mieć zaklejoną buteleczkę. A w nakrętce nie została ta naklejka? Jaki kolor ma zawartość? Jak zapach? Dla mnie GS całkiem ładnie pachnie hehe
Big buda bym już odstawił na Twoim miejscu (jego daje się od 2-4 tyg flo w zasadzie).
Co to za odmiana?
 
Rejestracja
Paź 17, 2017
Postów
22
Buchów
0
GreenSensation powinno mieć zaklejoną buteleczkę. A w nakrętce nie została ta naklejka? Jaki kolor ma zawartość? Jak zapach? Dla mnie GS całkiem ładnie pachnie hehe
Big buda bym już odstawił na Twoim miejscu (jego daje się od 2-4 tyg flo w zasadzie).
Co to za odmiana?

Odmiana noname, wyciągnąłem pestke z topa którym mnie znajomy poczęstował, a wyglądało dość ładnie. Zajrzę dziś do zakrętki, kolor zielony, zapach ma dość ostry? Jak oceniasz krzaczka?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
Roślinka ładna! Ile wyjdzie to zobaczysz po ścięciu i wysuszeniu :) Na pewno będzie do zapalenia swój temat. Jakie te topy w ogóle? Bardzo zbite?
Nie widzę wiatraka mieszającego - przy wilgotności sięgającej 60% przydałby się konkretny mieszak, żeby wiał na szczyty.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Niezły patent z tą suszarka do trenowania na to bym nie wpadł
Jeden krzak to troche mało jak na taki matraz, jakoś nie wyglada mi to na 1m2, jakis taki prostokatny ten namiot
Do tego sadzenie pestek z jarania czesto konczy sie hermieniem planta
 
Rejestracja
Paź 17, 2017
Postów
22
Buchów
0
Niezły patent z tą suszarka do trenowania na to bym nie wpadł
Jeden krzak to troche mało jak na taki matraz, jakoś nie wyglada mi to na 1m2, jakis taki prostokatny ten namiot
Do tego sadzenie pestek z jarania czesto konczy sie hermieniem planta

Suszarka wyszła przypadkowo, bo ja wiem czy mało- tak to 1m2, namiot jest kwadratowy, zapewniam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół