nasiona marihuany

Growbox 1500zl

  • Autor wątku jedzie karawana
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
J

jedzie karawana

Guest
Witam,

Aktualnie posiadam 2 szafy (zmontowane samemu) po 150w hps w kazdej i panny rosną całkiem ładnie ale moc materiału i jakość to niestety nie to co paliłem w Holandii. Jakbym sie nie starał zioło nie pachnie tak jak powinno i nie ma rewelacjii.

Przymierzam sie do zakupu prawdziwego growboxa myslalem o HPS 400, wymiary 100x100x200, kompletny zestaw. Czy macie jakies sprawdzone modele? Czy z tym sprzętem wyhoduje taką trawke jak w Holandii znając sie dobrze na temacie?
Mam na to przeznaczone 1500zł , może możecie coś poradzic co kupic?



Bawie sie w to juz dlugo ale niestety efekty nie są nadal jakieś za***iste :(
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Czy robisz w szafie czy w namiocie rosliny rosna tak samo.
Szukaj powodów słabych zbiorów gdzie indziej np w odmianach które sadzisz lub złej uprawy
Sam startowałem w prawdziwej szafie obitej kocem ratunkowym i pały rosły piekne, przyznaje ze ciezko było warunki utrzymac ale zbiory miałem obfite
Jakośc jarania patrzac w stecz moze nie była najlepsza bo sadziłem auto ale i tak w porównaniu z dilowanym to klasa temat był.
Przemysl uprawe od samego poczatku i znajdz błedy
no i podziel zbiór przez ilosc watów i masz wynik
 
J

jedzie karawana

Guest
Ja mam niby zbiory tez calkiem ladne ale box ma tylko 80cm wys wiec rosna w sumie niskie. Problem z tym ze topy sie calkiem kleja ale brak im mocy i zapachu dilowane niestety lepsze. Nie wiem juz co robie zle wiec moze warunki nie sa idealne stad pomysl na lepsza szafe.

Nie sadze automatow , pelnosezonowe a ostatnie to bubble gum i fast sativa.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Może masz zajechane żarówki do tego HPS?
 
J

jedzie karawana

Guest
Wymieniam regularnie, moze nawozy srednie ale to advanced nutrients sensi wiec chyba spoko.
Moje szafy nie sa idealnie w 100 swiatloszczelne i wentylacja mogla by byc lepsza i wymiary to 60x80 wiec moze te wszystkie czynniki powoduja ze jest srednio. Nie mowie ze nie kopie ale kopie srednio i smak do dupy.
Stad pomysl kupna czegos bardziej pro np Wklejaj linki wyłącznie do sklepów obecnych na forum!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
może za krótko są curingowane czy jak to się zwie. Moje po dwóch miesiącach są jak z bajki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół