nasiona marihuany

Ph wody

Wyszukiwarka Forumowa:

Erekcja

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2017
Postów
89
Buchów
2
Siema mam pytanie odnośnie PH wody chciałbym sie upewnić czy te wody będą odpowiednie na weg i flo? nawozy na weg podwyższa ph do 6,5? na flo obniżą do 6,5? jakimi wodami wy podlewacie?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
fajna grafika jeszcze jakby byly te tanie wody co ludzie kupuja ,biedronka,lidle itd to byloby super
ja tam staram sie deszczówka podlewac
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
6,3 na cała uprawe bym lał, bedzie git
 
O

OdcieńZieleni

Guest
tylko, że ta sama woda, może mieć różne źródła ujęcia i np. ta z lidla w krakowie może miec ph 7 a w gdańsku 6 więc najlepiej to kupić sobie papierki lakmusowe albo najprostszy phmetr ..
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
tylko, że ta sama woda, może mieć różne źródła ujęcia i np. ta z lidla w krakowie może miec ph 7 a w gdańsku 6 więc najlepiej to kupić sobie papierki lakmusowe albo najprostszy phmetr ..

dokladnie swojego czasu podlewalem woda z CF ale z konkretnego ujecia w borze chyba czy jakos tak, obecnie z racji tego ze zmienilo sie ujecie i tym samym ph to kupilem ph minus i do kazdych 5L kranowki daje ok 1ml - robi robote taki zabieg - 1L ph minusa jakos 35-40zl a jak latwo policzyc wystarczy na dluuuuugooooo (no chyba ze uprawiasz na hektarze)
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Kolega OdcieńZieleni jak zawsze dobrze prawi. Panowie nie sugerujcie się gogle podlewałem dobrowianką i myslalem ze na 6.2 ph po sprawdzeniu kropelkowym i elektrycznym ph metrem okazało się ze ma grubo 8ph także uważajcie sprawdzajcie co robicie miałem kupioną zgrzewkę ale 3 krople Ph- zrobiły robote od plagrona
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
tylko, że ta sama woda, może mieć różne źródła ujęcia i np. ta z lidla w krakowie może miec ph 7 a w gdańsku 6 więc najlepiej to kupić sobie papierki lakmusowe albo najprostszy phmetr ..
Kolega OdcieńZieleni jak zawsze dobrze prawi. Panowie nie sugerujcie się gogle podlewałem dobrowianką i myslalem ze na 6.2 ph po sprawdzeniu kropelkowym i elektrycznym ph metrem okazało się ze ma grubo 8ph także uważajcie sprawdzajcie co robicie miałem kupioną zgrzewkę ale 3 krople Ph- zrobiły robote od plagrona



Dokładnie! ostatnio sprawdzałem wodę jaką miałem w lodówce, w małej buteleczce 300ml i wyszło elegancko zieloniutko-żółciutki odcień myślę za***iście poleciałem do sklepu kupiłem butelki dwie 8 litrowe tej samej marki sprawdzam a tu 7.5+.
Podk***iłem się leciutko i rozkminiłem że mam w domu w szafce filterki brity takie z dzbankiem przefiltrowałem kranówę i wyszło za***iste 6ph z leciutkim plusem.
:)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół