nasiona marihuany

Robaczki jedzą rośline! Proszę o szybką pomoc! Zdjęcia

Wyszukiwarka Forumowa:

Bałtyk

Kapitan
Rejestracja
Wrz 18, 2017
Postów
88
Buchów
0
Witam jak w temacie co to jest i czym zwalczyć? wyglądają jak małe krewetki i chyba skacza. Typuje skoczkonogi. Ale
displayimage.php
[/URL][/IMG]w ziemi ich nie widać tylko na lisciach. Psikałem AGRICOLLE na szkodniki i nic nie pomogło.
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Mialem te same robaczki - wydaje mi sie ze to wciorniastki. Gratuluje ze udalo ci sie zrobic im dobre zdjecie, bo sa tak male ze moj aparat nie dawal rady. Kupilem preparat neem i na wegu pryskalem z 8x w kilkudniowych odstepach i mialem wrazenie ze sie ich pozbylem, ale wracaly wiec sie poddalem troche. Pocieszajace jest to ze nie wyrzadzily mi ogromnych szkod poza kilkoma brzydko wygladajacymi lisciami. I pozniej w zaawansowanym flo chyba same sie wyniosly... (a zamiast nich pojawily sie przedziorki, ale to inna historia :p)
 

Bałtyk

Kapitan
Rejestracja
Wrz 18, 2017
Postów
88
Buchów
0
no własnie kiedys dawno temu miałem te skoczki to pełno było w ziemi. A tu tylko na lisciach widzę. Zdjecie ciezko było zrobic mam dokładki macro do lustrzanki ale bez automatycznej ostrosci. Moze wciorniastki. By pawsowało. Ktoś coś? i co na to daĆ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja na kazde robactwo jade sprawdzonym schematem: wywar z czosnku i tytoniu na zmiane z zawiesina z szarego mydla. Mialem plage mszyc i nie wierzylem, ze te opryski cos dadza ale 4x i mam spokoj. Bigblackbud pisze o neem oil - nie mialem okazji stosowac, ale na tym forum znajdziesz sporo dobrych opinii i tez bym z nim sprobowal
 

Bałtyk

Kapitan
Rejestracja
Wrz 18, 2017
Postów
88
Buchów
0
Dzieki za pomoc. Kupiłem środek MOSPILAN 20sp od Target. Jeden oprysk zabił wszystko. Polecam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół