nasiona marihuany

[AF] [AK-47:White Widow] [0,18m2 LED-102W] [HB 6L coco]

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
sory stary, nie chciałem urazić ale nie mogłem się też powstrzymać bo twierdzisz, że kartka (żólta !!!!!!!!!!!!) nie słuszna i post był ok tylko ktoś nie zrozumiał... a tu nagle 3 kolejnych tempaków wyskakuje co nie kumają..

jak pisze delavega, nie ma co się obrażać bo tu nie ma za co... nosz kurna, z moją byś się dogadał bo też jej się zdarzają takie humorki ;)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dela dobrze wiesz że jest tu tyle postów ze spamem ale mój był największy, akurat Ciebię tutaj nie chcę urazić. Jaki jest sens wysilania się tutaj jak wiesz że czeka na Ciebie jakiś zboczeniec :freak:co by Ci do***ać? Chłopak ewidentnie uparł się by zepsuć mi zabawę a ja nie łykam tej gry.
skoro moja wiedaz jest tak chu**wa to nikt tu nic nie traci. Ba nawet zyskuje, a jeszcze do tego poczytajcie sobie swoje pierwsze posty co niektórzy- miałem prawo do***ać babola

Skończmy już tą drętwą dyskusję - Zulisko wygrałeś mam nadzieję że się cieszysz. Pozdrawiam i gratuluję. Życzę dalszych sukcesów na forum.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Oj, już nie bądź taki delikatny. Patrz jak oglądalność fotorelki przy okazji wzrosła :)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
emceero zupełnie poważnie teraz - tak, jest dużo postów ze spamem. Jeśli je widzisz i uważasz, że to lipa, używaj "zgłoś post". Ile razy tego użyłeś? Forum tworzą użytkownicy, tymczasem oni zazwyczaj cały ciężar oceny czy coś jest spamem, chamstwem, osobista wycieczką zrzucają na moderatorów. Mod da upomnienie? Źle, bo przecież są inne posty ze spamem. Nie da, też źle bo przecież się należało.
Nikt nie będzie rozstrzygał czy Twój spam był największy. Będziemy teraz stopniować spam? No ku**a litości. Był spamem i tyle. Dostałeś upomnienie, mogłeś równie dobrze dostać normalnie warna i też byłoby ok. Dostałeś upomnienie, post usunięty a Ty brniesz dalej.
Twojej wiedzy w tym momencie nie oceniam bo sprawa dotyczy tylko Twoich roszczeń wobec prawidłowo przyznanego upomnienia. Nie wiem o jakim babolu mówisz.

Zrobisz co uważasz ale może ochłoń, ja usunę te gówniane posty i żyjmy dalej?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Przede wszystkim normalni i ogarnięci userzy nie dostają za darmo po nosie. Ty emceero sam piszesz, że to twoje pierwsze krzaki, a w innych tematach zgrywasz speca co zjadł wszystkie rozumy. Trochę pokory i więcej ogary i nikt ci nie będzie wlepiał warnów, a jak bredzisz 3 po 3, to się potem nie dziw.

Tak, tak, wiem, ja jestem ch*j największy, ale taki już jestem i nic nie poradze, kiedyś mówili o mnie w "Uwadze".
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
emceero zgodnie z maksymą..nie ważne co o Tobie mówią..dobrze, że w ogóle mówią;) jest fejm i jest fajnie;) pozdrawiam.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
............ w ramach ścisłości może kogoś interesowało



AK:




WW:














AK - 26g suchego w ch*j + 18g podebrałem
WW - 51,5 g suchego + 7g też podprowadziłem
---------------------------------------------------------
FINITO = 102,5


Na zdjęciciu to co zostało

+ trochę z haka i bho na 60-160W i prawie 4 miechy
miałem do***ać konkretne wnioski ale się wstrzymam :freak2:dlatego tak na "sucho" będzie
jak to puszczę z dymem to może mi przejdzie wk***ienie na pewnego typexa.... tyko nie dłub przy tym, daj popatrzeć innym.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ale by opie****ił te topki ze smakiem :D [MENTION=87004]emceero[/MENTION] nie dąsaj się i nigdzie się nie wybieraj mi osobiście brakowałoby Twojej zadymionej czachy :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół