nasiona marihuany

[ 0.64m- 250W HPS ] 11Reg Apple Smack 5 Fem Masscrack Organic Ambrosia Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
A no mógłbyś, u mnie też 250tka wisi w 80x80 i sobie bardzo chwalę, dużo lepiej z miejscem na osprzęt i z roślinami też łatwiej się pracuje porównując do 60x60 który miałem wcześniej. Większy namiot to mega wygoda :)

Bede musiał to przemyśleć. W każdym razie niedługo startuje z tym co mam bo steskniło mi się za uprawą..to jest bardziej uzalezniające niz palenie moim zdaniem;) mam nadzieje ze kolega sie nie obrazi ze mu smiece w fotoleracji..
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
witam. Masz tam dwa HPS250?czy jeden ogarnia taka powierzchnie?!
Coś tam ogarnia ... mimo wszystko jestem troszkę zawiedziony 250 Watem ..... a może miałem zbyt duże oczekiwania ?....

? W małym boxie 80 x 80 ma HPSa250W. A w tym dużym namiocie CMH wiszą 315W, które teoretycznie powinny dać radę...

Teoretycznie to ciut za malo bo 315W powinien być na 1m3 a ja mam 2x315 na 2,88..... jak skończę ten projekt to dorzucę 250W do większego, wiem ze kropla w morzu ale lepszy rydz niż nic ;)
I spoko nie mam nic przeciwko za małego off topa dopóki nie ma żadnych spin :)
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
UP 26 Dzień FLO


Kobitki ładnie idą do przodu, mimo że nie dałem Biotabsa po przesadzeniu nie widać żadnych braków. Podlewane Pełną dawką AN Nirvanny z kosmetycznych prac cały dół został wycięty. Jeżeli chodzi o zapach puki co bardzo umiarkowany bym powiedział.

Przy następnym upie zrobię lepszą sesje zdjęciowa

 
Ostatnia edycja:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
UP 52 Dzień Flo


prawie wszystko gotowe jedne bardziej drugie jeszcze chwila postanowiłem za około 10 dni kosa wszystkiego :harvest:

W dwóch plantach dolne dwa odrosty strasznie mizerne i raczej pójdą na hasz reszta roślin ładna trochę liściastych dwie wpadające w fiolet to Masscracki bardzo ładne zbite topki co tu wiecej gadać Fotki :


 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Zauwazylem,ze na niektorych plantach liscie sie wybarwiaja jakby na fioletowo zolto jest to przyczyna, ze dziewczyny poprostu pobieraja skladniki z lisci pod koniec zywotu??
Moje wygladaja identycznie.
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Zauwazylem,ze na niektorych plantach liscie sie wybarwiaja jakby na fioletowo zolto jest to przyczyna, ze dziewczyny poprostu pobieraja skladniki z lisci pod koniec zywotu??
Moje wygladaja identycznie.

Za fioletową barwę liści odpowiada zwiększone stężenie antocyjanów. Raczej jest to uwarunkowane fenotypowo, aniżeli przez deficyty.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Tak jal [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] mówi to przede wszystkim geny czasami też pomaga niższa temperatura ale to też w genach coś musi być a to że zółkną i nabierają złotych kolorów to również pobieranie składników z liści.
Kilka rzeczy decyduje o takich a nie innych kolorach ale przede wszystkim geny
 
Ostatnia edycja:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Final UP

Pierwszy raz organika, pierwszy raz regi , nowy set up kilka błędów ale się udało coś tam zebrać na sam koniec.
3 Masscracki zostały ścięte w 55 dniu Flo a reszta 62-64 dniu.
Masscrack fioletowe pheno mistrzowskie zioło ! super mocno słodko owocowy zapach pierwsszy raz mam aż tak słodko pachnące zioło jeden bardziej wpada w jagody drugi w gumę balonową.
Apple jack dość łagodny zapach taki świeży bym go określił.
High bardzo fajny łagodny można coś potem jeszcze porobić lecz za***any.

Wynik jest dość słaby ale jak już wcześniej wspomniałem nowy stup, kilka błędów, większość została z drugiej partii i niska temp zwłaszcza nocą potrafiła spaść nawet do 14C.
Ogólny wynik to 115G szału nie ma ale palonko naprawdę bardzo pyszne.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół