nasiona marihuany

Kilka pytań dot. pierwszej uprawy indoor.

Wyszukiwarka Forumowa:

Recklezz

New member
Rejestracja
Paź 28, 2018
Postów
1
Buchów
0
Strzałeczka! :zombi:

Mimo zerowego doświadczenia, postanowiłem spróbować w końcu ze swoją pierwszą uprawą indoor.
Na początek do dyspozycji mam szafkę o wymiarach 25x29x58 gdzie 58 to wysokość.

1) Ile i jakie świetlówki zapewnią odpowiednie oświetlenie w boxie? Biorąc pod uwagę liczbę lumenów, jaką musze spełnić: Powieszchnia 0.0725 m2

Minimalnie: 2175 Lumenów
Srednio: 2900 Lumenów
Optymalnie: 3625 Lumenów

Wlasne: 3625 Lumenów
2) Czy dwa wiatraczki komputerowe 120mm, w tym jeden wdmuchujący, a drugi wydmuchujący będą wystarczające? Czy będzie potrzebny jeszcze trzeci, mieszający? Biorąd pod uwagę, że owy box będzie znajdował sie na strychu domu, gdzie temperatura w nocy aktualnie wynosi jakieś 10 stopni, natomiast w dzień niewiele większa od tej panującej na dworze? (Strych nie jest ocieplony, stąd ta niska temperatura). No i wiadomo, do jednego z nich planuje dołączyć własnej roboty filtr węglowy z maty do okapów.
3) No i nasuwa się pytanie, w których miejscach najlepiej przymocować te wiatraczki? Dla lepszego wyobrażenia sobie mojego boxa, wrzucam niżej rysunek poglądowy. (Najlepiej jeśli byłoby to na tylniej ściance szafki, gdyż tam znajduje się tylko cieniutka płyta, która nie stanowi problemu, aby zrobić w niej otwór)
1.png

4) No i pytanie odnośnie odmiany. Czy na pierwszą uprawę w moim życiu AK 47 Automatyczne Feminizowane będzie dobrym wyborem czy lepiej spróbować z jakąś inną odmianą? Jeśli tak to jaką?
5) No i skoro jesteśmy już przy nasionach, czy zwykła gleba kwiatowa z mrówki wystarczy czy lepiej zrobić jakaś mieszanke? No i czy stosować jakieś preparaty/nawozy?


Peace!

 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Czytaj forum, dużo. Tutaj są odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Nawet jeżeli chodzi o boxy z taką "powieszchnią" :-D
 

Zimny1

New member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
3
Buchów
0
2)jesli chodzi o zimno na strychu, musisz albo jakoś ocieplić albo wybrac odmiane która bedzie wytrzymywała te warunki.
3)Ziemie polecam mieszać samemu, kup miernik Ph.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół