nasiona marihuany

[0,09m2][żarówki led]2x ak47 Gnom - Uprawa w puszce.

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 65798

Guest





bardzo ładnie pachną teraz obydwie, ale wygląd tego niestety nie odzwierciedla ;p
robaczków mam juz tak duzo bo uprawa sie przeciagneła to się namnożyły skurczybyki nie które są sporawe wrecz spasione pewnie to są najstarsze osobniki, top max spoko pozywka jak i melasa dla nich a nie wiele trzeba zeby było dobrze. Generalnie juz jakos 8-9 uprawę jade z tym humus active (Pozytywne mikroorganizmy lub jak kto woli efektywne czyli ze skoczogonkami oraz kwasem humusowym) i na smak/zapach/terpeny działa za***iście jak i na wypełnianie ziemi korzeniem po brzegi.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Ta uprawa długo trawała, o wiele za długo... głownie przez za niską temperaturę miałem problemy, ale już kończymy ją.
Dzisiaj poszła kosa dwóch akaczy jestem mniej niż średnio z nich zadowolony, słabo napuchły i ogolnie za ich chujową strukturę.
Akacz po lewej niby dwie kule takie z niego ale wgl nie zbite... Drugi też nie za bardzo zbity. Nie chciało mi się tego trymować, w piczke liści przytopowych i w topach, a ja lisci nie lubie i zrezygnowałem z trymowania krzaczków. Pociąłem je całe (topy, liście, łodygi) na bardzo male kawałeczki i poczekam aż się wysuszy i zrobie z tego masło :p Także suchej wagi z topów nie poznamy i tylko zdjecią zostają.
Generalnie nie poznałem całkowicie potencjału odmiany ak 47 od Gnoma, ale terpeny mają przyjemne dla mego nozdrza. Została mi jeszcze jedna pestka tego strainu wiec trzeba bedzie kiedys sprawdzic.


To na tyle w tej fotorelacji.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
mam 120* jest zdecydowania lepsza niż ta w zestawie 60* ale nadal mam wrażenie, że mi spie****ało światło w bok, więc teraz jadę bez soczewki :)

[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] [MENTION=79537]benger[/MENTION]

Siema, na jakiej wysokości ustawiacie LEDa Phytolitea 60W w poszczególnych fazach rozwoju ?
Aktualnie mam soczewkę 60° na 45cm (mają tydzień), ale zastanawiam się właśnie nad dokupieniem 120°.
Pomożecie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół