nasiona marihuany

33×30×15 growbox bez wentylatora

Wyszukiwarka Forumowa:

geriatramłodejpl

New member
Rejestracja
Paź 27, 2018
Postów
4
Buchów
0
Siema. Mam growboxa o głebokości 15 cm, szerokości 30 i wysokości 33. Żarówki cfl 1500lm i 800 lm. W środku chce trzymać dwarda z tanie sianie. Da się to zrobić bez wentylatorka? Box będzie w pokoju ze mną, a ja nie mam forsy na wentylatorek. Temperatura to ok 28 na dole (przy lampkach więcej)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Siema. Mam growboxa o głebokości 15 cm, szerokości 30 i wysokości 33. Żarówki cfl 1500lm i 800 lm. W środku chce trzymać dwarda z tanie sianie. Da się to zrobić bez wentylatorka? Box będzie w pokoju ze mną, a ja nie mam forsy na wentylatorek. Temperatura to ok 28 na dole (przy lampkach więcej)

Wentylatorek musi być, żeby dochodziło świeże powietrze. ;)
Wystarczy, że wbijesz na olx, a na bank ktoś w twojej okolicy będzie chciał sprzedać wiatraczek od kompa, do tego zasilacz za grosze.
Gorzej jak mama się skapnie co tam świrujesz...
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
"Starczy"
Zrób wciągający a wtłaczający po prostu dziura.
 

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
Ja nie mam wentylatora więc niekoniecznie musi. Jednak koledzy dobrze doradzają jest on niezwykle ważny. Jeśli ma go nie być to musisz
a) pilnować temperatury
b) w pomieszczeniu musi być przewiew powietrza i to spory, nie jakiś tam lekki powiew tylko konkretny przewiew.
Dodatkowo zapewne znacząco odbije się to na plonach więc lepiej chyba wydać te 10-20zł Albo popytać po znajomych czy nie mają za piwko oddać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół