nasiona marihuany

[AF][3x14W][0.09m2] - AK47 AUTO Pierwsza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Ostatnia edycja:

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Dzień 29

Siema... dzień 29 troszkę ruszyła, pre-flowerów nie ma raczej, doliczyłem się dziesięciu odrostów na łodydzę (już tworzą się kolejne liście), pięter liści pięć. Z relacji innych widziałem, że w 30 dniu były już kwiatki... a tu nic, no cóż lecę z nią dalej zobaczę co będzie. Lany jest biohumus (z wodą) co 4/5 dzień, jak zauważę pręciki to leje nawóz na flo.
Lewa część boksa zostanie pomalowana. (to duży box przystosowany do kolejnego projektu, a więc była przeprowadzka ze starego zdezelowanego)

 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Dzień 35/3 Flo
Witajcie, cicho tu trochę. Roślinka rośnie jak szalona, tydzień i taki postęp, dobrze, że box większy. Leje 1/2 dawki nawozu na flo na przemian z wodą ok. 0,5L, bo więcej nie przyjmuję (tzn. wylewa się przez dół).
Jeśli chodzi o zapach to jest... mocny czuć w pokoju oraz przedpokoju jak drzwi choć na moment są owarte, domownikom raczej nie przeszkadza chodź zainwestowałem w automatyczny odświerzacz powietrza, wystrzeliwuję chmurkę co 10 min i od dzisiaj zacznie działać i będzie trochę lepiej (mam nadzieję), ale taki zapaszek z ranka, no... nie ma chyba niczego lepszego. Do harvestu jeszcze sporooo, myślę, że w połowie, pod koniec stycznia nadejdzie ta wiekopmna chwila, ale postaram się w miarę wstrzymać i poczekać aż troszkę nabierze mocy w procesie curringu, chociaż znając życie ulegne i jakiś sampelek będzie.

Z***ki, pochwały słucham państwa?

 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Może przelej ją dużą ilością wody o wyregulowanym pH jak załapala flo może odżyje
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Może przelej ją dużą ilością wody o wyregulowanym pH jak załapala flo może odżyje
Wg. mnie już odżyła z tydzień temu, jest dobrze chyba, rozrasta się cały czas oraz tworzą się nowe pre-flowey.
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Ona dopiero teraz wystrzeli w kosmos xd tylko wcześniejszy stres odbije się znacznie na plonie
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
... tylko wcześniejszy stres odbije się znacznie na plonie
Stres, nie stres, szkoda tylko, że nie wiem czym był spowodowany ale życie uczę się na błędach, przy nastepnym grow czyli:
-Auto Fresh Candy
-Green Crack Auto
-WW Auto
-AK 47 Auto
Pójdzie napewno lepiej bynajmniej mam taką nadzieję hehe

Tylko pytanie czy to się zmieści w boxie 50x40x100? :D
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Dzień 43 i 1/2


Halo halo,
wieszczę up'eek. Jest dobrze, ciut popalone końcówki ale podlałem wodą i nowe liście zdrowiutkie.
(sorry za jakośc ale nie miałem czasu na zrobienie tego na trzeźwo)




(główny szczyt)
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
[UPTADE]

Dzień 54, flo chyba 24, zdjęcia poniżej. Co się zmieniło od ostatniego razu?
-Przeniesienie do nowego boxa 40x50, wydupiło jej coś na liściach nie wiem co, nawoże jak zawsze 3/4 dawki nawozu 5-6-8 na przemian z wodą, ph 6.3.

Ścinka początek lutego, jak myślicie wyrobi się?






 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Te zzolkniete brzegi lisci i koncowki wygladaja na niedobor potasu. W dodatku twoj nawoz ma calkiem sporo azotu, ktory nie jest zalecany w fazie formowania kwiatow.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11


Ścinka początek lutego, jak myślicie wyrobi się?
]


na razie to ona jest chora i jak tak dalej bedzie to ja zabijesz..nie wyrobi sie


W dodatku twoj nawoz ma calkiem sporo azotu, ktory nie jest zalecany w fazie formowania kwiatow.

jak to nie? jest bardzo potrzebny tylko w odpowiednio mniejszych dawkach
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11
przelej sama woda o dobrym ph (2-3 razy tyle litrow ile ma donica) i czekaj,patrzaj co tam..nie lej nawozu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół