nasiona marihuany

[AF][3x14W][0.09m2] - AK47 AUTO Pierwsza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Witam na mojej pierwszej fotorelacji z pierwszej uprawy.

Ogólne żałożenia to napewno zebrać plon , jako początkujący zbytnio się nie napalam, ale wiem, że swoje to swoje i nawsze wg. nas najlepsze ;)

Myślę, że 35g z krzaka jest możliwe, jeśli chodzi o wiedzę to czytam dużo forum i jestem w stanie zająć się już jakąś panienką.


roślinka - 1x AK47 AUTO od HolenderskiSkun
box - 0.09m2 z dobrej tektury (składana parę razy)
oświetlenie - 3x14W ledy z marketu 1550lm 3000k
medium - 5L, okrągła, ziemia ogrodowa ph 5,5-6,5
wentylacja - 2x wentylatory komputerowe na 12V (jeden wyciąg drugi wciąg)
nawozy - na weg nie wiem czy mi się opłaca ale na flo na pewno zamierzam kupić planton k albo florovit
warunki - temperatura i wilgotność: 25C 60% w dzień, 22C 65% w noc
trening - LST

Kiełkowanie 24.10, wyłożone na chusteczkę

Precurshing 26.10, ponieważ nie pokazywało jakiego kolwiek pękniecia, za 12h tego samego dnia widać już kiełek.

Następny uptade już po wyjściu z ziemi do której wrzucę kiełka około 22

Miłego przeglądania relacji

  • :spalony:

Dzień 3

Witam, wszystkich.
Wstawiam fotkę z dnia trzeciego, za pierwszy dzień uznaję 03.11, a reszta to taki pre-weg jak to sobię nazwałem. Wszystko rozwija się jak należy, podlałem raz małą ilością wody (kieliszek), liścienie trochę dziwnie wyglądają ale raczej zdrowe. Na szczęście roślinka nie wyciąga się max ma 2cm. Następny uptade w sobotę. Pozdro



  • :jaraczz:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Przempol

New member
Rejestracja
Mar 2, 2017
Postów
3
Buchów
0
Siemka. Tez jestem tu nowy ;) będę śledził. Na przełomie października i listopada jak dojdą mi sprzęty wyląduje tez moja fototeka. :) powodzonka.
 

Faynem

Active member
Rejestracja
Mar 11, 2018
Postów
33
Buchów
0
Co do uprawy, to plan masz ambitny. Trzymam kciuki za realizację, ale nawet z połowy tego będziesz na pewno zadowolony. Pytanie tylko co do boxa mam, wykładałeś czymś odblaskowym albo malowałeś na biało?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Póki co jest biedny koc ratunkowy, ale będzię mylar jak najszybciej.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
a reszta to taki pre-weg jak to sobię nazwałem.
To zle sobie to nazwales. Weg liczymy od momentu gdy roslina wyjdzie nad powierzchnie ziemi i ujrzy sloneczko. ;)
Co jak co, ale siebie samego jest bezsennsu oszukiwac.
"Mame oszukasz, tate oszukasz, ale zycia nie oszukasz!"
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Dzień 7

Witam
zainteresowanych, małe a cieszy :D, fotka z 7 dnia, roślinka idzie ładnie już pojawiają się kolejne liście, za to liścienie (liście pierwotne) praktycznie nie istnieją, brązowe. Wg. mnie trochę mała jak na swój wiek ale staram się tym nie przejmować bo czas mnie nie ogranicza podlewam co 2/3 dni jak ma sucho na wierzchu i około 2 cm pod, zraszam przed nocą aby podrzymac wilgoć i zwilżyć z wierzchu ziemię. Myślę, że będzie wlatywać fotka co sobotę :)
PS. Planuję zakup keramzytu ale czy można go czymś zastąpić?


 

PIXAR

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
62
Buchów
0
Flizelina – jest to materiał, który bardzo dobrze nadaje się do drenażu. Doskonale wchłania wodę, ale również łatwo ją uwalnia
 

MŁODY_GROWER_99

Active member
Rejestracja
Lis 10, 2018
Postów
36
Buchów
0
Siemka ja też jestem nowy, planuję też coś posadzić ale narazie cienko z kasą, a jak wiadomo w GROWBOXA trzeba trochę pieniedzy włożyć. Myślę że w najbliższym czasie też się zbiorę i coś zmontuje.
Trzymam kciuki i obserwuje projekt. :D
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
keramzyt mozesz sobie darowac, nie jest to skladnik ktory musisz miec a i z mojej obserwacji nie wiele daje, moze jak nie masz nawilzacza i nasypiesz na wierzchu to cos tam da
 

CzyliPaprika

New member
Rejestracja
Wrz 23, 2018
Postów
3
Buchów
0
Dzień 7

Witam
zainteresowanych, małe a cieszy :D, fotka z 7 dnia, roślinka idzie ładnie już pojawiają się kolejne liście, za to liścienie (liście pierwotne) praktycznie nie istnieją, brązowe. Wg. mnie trochę mała jak na swój wiek ale staram się tym nie przejmować bo czas mnie nie ogranicza podlewam co 2/3 dni jak ma sucho na wierzchu i około 2 cm pod, zraszam przed nocą aby podrzymac wilgoć i zwilżyć z wierzchu ziemię. Myślę, że będzie wlatywać fotka co sobotę :)
PS. Planuję zakup keramzytu ale czy można go czymś zastąpić?



Keramzyt to sobie możesz smiało darować.Osobiście sam go dodaje ale tylko trochę na spód donicy potem na to leci ziemia ze znikomą iloscią perlitu.Wilgotnosć jak chcesz sobie podnieść to polecam małe butelki 0.5 po żywcu(Woda min. nie browarek) Zajmują mało miejsca,a dobrze spełniają swoja role.
IMG_20181002_162624.jpg

A wygląda to tak<joint>
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
I do przodu. Będę zaglądał. Buch z tobą :D
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11
PS. Planuję zakup keramzytu ale czy można go czymś zastąpić?

Flizelina – jest to materiał, który bardzo dobrze nadaje się do drenażu. Doskonale wchłania wodę, ale również łatwo ją uwalnia


koledze chyba chodzi o keramzyt na gorze a nie drenaz od spodu - a tam tez bedzie lepszy w/g mnie



keramzyt mozesz sobie darowac, nie jest to skladnik ktory musisz miec a i z mojej obserwacji nie wiele daje, moze jak nie masz nawilzacza i nasypiesz na wierzchu to cos tam da

Keramzyt to sobie możesz smiało darować.Osobiście sam go dodaje ale tylko trochę na spód donicy potem na to leci ziemia ze znikomą iloscią perlitu.Wilgotnosć jak chcesz sobie podnieść to polecam...

ale rozumiecie po co ew daje sie ten keramzyt na gore ?? on nie ma wilgotnosc podnosic w boksie

on ma zapobiegac nadmiernemu przesuszaniu wierzchniej warstwy ..jak go nie ma to nie masz tam korzeni na 10cm bo sucho tym samym slabsza bryle korzeniowa ,tym samym ......itd.


- mieszam keramzyt z kokosem ,sypie na gore i mam korzenie 1 cm nizej (jak nie przesusze za mocno ;))
 
Ostatnia edycja:
J

Jake Sully

Guest
Siemka ja też jestem nowy, planuję też coś posadzić ale narazie cienko z kasą, a jak wiadomo w GROWBOXA trzeba trochę pieniedzy włożyć. Myślę że w najbliższym czasie też się zbiorę i coś zmontuje.
Trzymam kciuki i obserwuje projekt. :D

gowno prawda nie trzeba wcale wielkich pieniedzy aby cos posadzic
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół