nasiona marihuany

Zatrzymana faza kwitnięcia

Wyszukiwarka Forumowa:

Linux14

Member
Rejestracja
Wrz 20, 2018
Postów
8
Buchów
0
Siema wszystkim duzo szukałem ale nic nie wynalazłem i niewiem co zrobić, mianowicie roślinki są zdrowe wszystko szło super dopóki nie przelaczylem na 12/12 kwiaty lekko się rozwinęły i stanęły w miejscu, trwa to już jakiś tydzień na ostatniej uprawie nie miałem tego problemu. Podlewam nawozami canna terra 2 razy w tygodniu żeby nie przelać. Prosiłbym o pomoc bo mam 8 krzaków a wszystkie z identycznym problemem. Używam hps 400w wentylatora wtlaczajacego 200m/3 oraz wybierając ego 280m/3 +nawilżacz powietrza pestki kupione u Panapestki





 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
wygląda na zdrową, może to wolno kwitnący strain więc nie masz takich szybkich postępów jak ostatnio. Co to za odmiana? Cierpliwości i nie ładuj jej nawozów, tym jej nie rozruszasz a tylko popalisz zaraz. Sprawdź ewentualnie czy wszystko w porządku z włącznikiem czasowym.
 
Ostatnia edycja:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
to czego Ty oczekujesz po 8 dniach od przełączenia ? wszystko w normie

a po ilu dniach wyskoczyły preflowery?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
to czego Ty oczekujesz po 8 dniach od przełączenia ? wszystko w normie

a po ilu dniach wyskoczyły preflowery?

Grubych maczug jak z teledysku ganja mafii zią. :sunny:
Ale takie to tylko rosną jak sadzisz FEM-AF-REG-SEZ.

OPie, popatrz sobie na inne fotorelacje i porównaj jak wyglądają rośliny na tym etapie kwitnienia, zaoszczędzisz sobie spamu. :p
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Tyle pistili i minitopki 8 dni po przełączeniu to w ch*j szybko. Nie lej tego nawozu, bo za 3 tyg będziesz pytał co to za żółte i brązowe przebarwienia i czego to "niedobory".
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół