nasiona marihuany

"Mogli przemycić ponad tonę narkotyków"

Wyszukiwarka Forumowa:

Newsiak RSS

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
9,379
Buchów
0
26.jpg
Tonę marihuany, 10 kilogramów kokainy, 50 kilogramów amfetaminy, 115 tysięcy tabletek ecstasy - między innymi takie narkotyki mieli przemycić - zdaniem śledczych - członkowie rozbitego przez CBŚP gangu. Podejrzanym grozi do 15 lat więzienia.

More...
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Kurde to tylko na własny użytek, a się przypierdzielają.
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
I bardzo dobrze, za amfetaminę powinni wam dopie****ić najmniej dyszkę !
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Eee... Amfetamina, Królowa Polski! Możesz jej nie szanować, ale wtedy nie nazywaj się Polakiem...

Nie szanuję bo ją doskonale poznałem i przedstawiałem szerokiej publiczności od 99 roku, jak amfetamina była wysokiej jakości ! 10 posiedzą sk***ysyny i się odmienią poglądy życiowe
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie szanuję bo ją doskonale poznałem i przedstawiałem szerokiej publiczności od 99 roku, jak amfetamina była wysokiej jakości ! 10 posiedzą sk***ysyny i się odmienią poglądy życiowe

Zatem Tobie też należy się dycha ? ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
mi się należy nagroda za to, że przestałem bez odpowiedniej argumentacji jak powyżej. Człowiek dojrzewa, ale widać nie każdy. Pozdro !

Czemu siebie nie mierzysz tą samą miarą? :/
Niejednokrotnie udowodniłeś, że z dojrzałym zachowaniem jesteś trochę na bakier. ;)
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Czemu siebie nie mierzysz tą samą miarą? :/
Niejednokrotnie udowodniłeś, że z dojrzałym zachowaniem jesteś trochę na bakier. ;)

nie mierzę bo ku**a 50 kilogramów to jest za dużo... to jest nie do ogarnięcia. To nie 50g co miesiąc, które trafiają w odpowiednie ręce kumasz ( odpowiednie czytaj ludzi dorosłych i dojrzałych ) ? 50 kilogramów to jest powiedzmy 50 dilerów po 1 kg. I co myślisz ? Że oni to sprzedają w rok ? powiedzmy 3 g dziennie ? I wiedzą dokąd idą ich dragi ? Chyba nie jesteś taki naiwny cukinio ?
Poza tym skończ już wywody co do mojej osoby jak nie powiedziałeś jeszcze jaką masz diagnozę co do moich roślin ( a wiedzą masz przeciaż niesamowitą ) więc zapraszam ;). Jestem bardzo ciekaw Twojej opinii.
Yo !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół