nasiona marihuany

NEW GAME #4 [Tangilope, Bruce Banner #3, G13 Haze, Haze Berry][0,25m2][LED 0-158W COB]

Wyszukiwarka Forumowa:

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Fryzjer będzie ;)
Wilgotność póki co mam w domu 35% a w boxie 60%, bo wczoraj były podlewane a kiedy jest im sucho - spada do 40%.

A teraz fotka White Walker (13 dzień flo) sprzed chwili:


Pozdro!


PS.

Temacik z poprzedniego grow #3 - rewegowany White Widdow.
Z dużą ilością listowia - ostatnio jak nim nabiłem fajkę wodną pokoju, tak mną zakręciło podczas zażywania relaksu po pracy przed pc, że aż musiałem się położyć :D sort prima donna haha niewiele ponad 20g mi tego zostało ale raz na jakiś czas... :D
 
Ostatnia edycja:
M

Marti

Guest
ja az sie wstydze pokazac moja hodowle bo wiem ze zrobilem milion bledow ale twoja wyglada pieknie. pozdro
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Hoł Hoł Hoł

Święta, święta i zaraz będzie po świętach - tymczasem chciałbym wszystkim Wam życzyć spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Mamy dziś 61 dzień życia panienek i 14 dzień kwitnienia. Wszystkie mi kwitną oprócz jednego Bruce Banner #3, który się jeszcze ociąga i indukuje aż 25 dni.

W ostatnim czasie byl/o:
- fryzjer (2 razy ale zaraz go jeszcze powtórzę)
- łamanie (obniżyłem o jakieś 10cm, istne bonzai)
- pryskanie tytanitem

Także powoli do przodu. Poniżej fotki z wczoraj.

Z profilu:



Od góry:



Dół - na dole też kwiaty się tworzą:


White Walker:


Reszta:



Pozdro 600!
Wesołych!
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Szybki update
(64d-17flo)

Jako, że bardzo lubicie owłosione panny :-D więc poniżej parę zdjęć kwitnących topków.

2 dni temu były podlane wodą z nawozami Biobizz (wg. tabeli 5 tydz.) plus 0,5 g/l pk 13-14 Plagron, wcześniej głodowały 2 podlania na samej wodzie. Zdjęcia z wczoraj i juz widać postępy następnego dnia po podlaniu. Póki co ładnie przyjmują nawozy :) Ostatnio podlewam je co 2 dni po 625ml na łebka (bańka 5l na wszystkie z wyregulowanym ph do ~6,5ph). Dziś za to zamierzam je podlać samą wodą z dodatkiem mikoryzy Great White i może dodam Root-Juice dla korzeni.
Regularnie też wyrywam im wiatraki, żeby stopniowo odsłaniać dolne topki.








Pozdro.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
wytnij te "kwiaty" z dołu a nie się pałujesz i to doświetlasz :D lubisz palić taką pompelinę ? troszkę nie kumam Twojego podejścia do uprawy... no offence
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Dokladnie. Szkoda zachodu na taki popcorn. Za wiele z niego nie wyciśniesz doświetlając. Lepiej jak Zetniesz główne a potrzymasz tydzien popcorn. Albo tnij w piz*u.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Dokladnie. Szkoda zachodu na taki popcorn. Za wiele z niego nie wyciśniesz doświetlając. Lepiej jak Zetniesz główne a potrzymasz tydzien popcorn. Albo tnij w piz*u.

Co ty chłopie ludziom doradzasz? Widzę co od paru dni na forum wypisujesz to chyba masz wiele wspólnego z tym ziomem z profilowego (bez obrazy). Przeanalizuj swoja wypowiedź bo aż szkoda... Chce przypomnieć że za pierd* bzdur ludziom w fr też są odpowiednie blachy :).
Ps. Do właściciela relacji, wypierd wszystko co z dołu jest i tak z tego nic nie będzie, a zabiera siłę roślinne, pije zbednie A finał i tak skupić się lepiej na górnych szczytach. Wytnij przynajmniej 10-15cm w gore od szczytu donicy bo jak Ci zakwitną dobrze to plecha 100% przy tak słabej cyrkulacji. Wygol liście z dołu zrób lekkiego fryzjera wiatraków po całości i od razu luźniej się zrobi jak i więcej światełka dostaną, cyrkulacja też się poprawi.
 
Ostatnia edycja:

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Tygodniowy update <lol>
(68d-21flo)

Dół zostawię. Świeże powietrze jest brane z okienka na dole przy donicy, więc jest dobra cyrkulacja. Wentylator mieszajacy tak daje, że przy podlewaniu robi mi się zimno od tego wiatru... :D W ciagu tygodnia znów ogołoce z wiatraków - szczególnie dół.

Poniżej fotki z dzisiaj.












Pozdro
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
zdrowiej by było ciachać wszystko co chcesz za jednym razem i zostawic niż skubać co raz to

,,myśle że jednak lepiej wyciąć ten dolny popkorn niż wiatraki
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Siema
(77d-30flo)


Dół zostaje i już :p
Ostatnio wygoliłem z wiatraków porządnie, później popryskałem Tytanitem i Topsinem.
Wcześniej podlałem nawozami Biobizz wg 6 tyg. tabeli + Cal-Mag + Pk 13-14
Usunąłem też niekwitnace i marnie wygladające łodyżki.
Żarówki na dole przełożyłem na stałe do ścianek pocznych boxa (po dwie na stronę) - pozwala mi to podlewać bez wyjmowania żarówek i jedeń dzień dłużej schnie ziemia, wiec rzadziej podlewam.
Ostatnio, zeby przygotować roślinki do podlania nawozami i pk 13-14 (1ml/l) przez 2 podlania lałem samą wodą.
2 tyg. temu tez podlewałem pk 13-14, i pryskałem Tytanitem i Topsinem.
Jeszcze mam w buteleczce resztki topsinu, które nie chcą zlecieć, więc je i Tytaniem ostatni raz popryskam za jakieś 2 ty. i bedzie to ostatni raz.


Poniżej fotki z dzisiaj. Dzisiaj mamy 77-ty dzień ich życia i 30-ty dzień kwitnięcia







Ładnie puchną na górze a na dole zbierają sie do puchnięcia
:joker:

Poniżej White Walker (40 flo)


Zbliżenie innych (30 flo)




Poniżej mocno liściasta sztuka :freak:


Od ostatniego upa mineło 9 dni i widać różnicę :)
Byle do przodu.
Jeżeli dół bedzie w pelcy z kwitnieciem względem góry - góre obetnę i wysuszę obok poxa na siatce w ciemni a w boxie bniże oświetlenie i dok***ię dół fotonami :joker:

Pozdro i do nastepnego razu - trzymać kciuki :yeahh:

Poniżej nalepszy moment na 7:47min
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Bardzo ładnie wyglądające górne topki niemniej jednak ten burdel na dole wygląda obrzydliwie, będziesz miał dużo roboty z trymowaniem a i tak nic to nie warte, ale widze że prośby wyżej nic nie pomogły to powodzenia... Co by tylko pleśń nie wieszła bo pomimo topsinu ona bardzo lubi właśnie takie środowisko
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Siemaneczko
(111d-64flo)


Dawno mnie tu nie było, wiec czas pokazać, że żyję :)
Mamy dzień 64 flo. Za 2-3 tyg. ścinam górę i pozostawiam dół do doświetlenia i dojrzenia ;)
Dawno mnie nie było, bo nudy nudy nudy... czekamy, dogładamy, podlewamy i tak w kółko macieju.


Ponieważ dawno mnie nie było - uraczę was fotkami ;)















Bruce Banner 3# strasznie sie ociąga i pewnie go nie zetne i zostawię, połamię i zniżę do poziomu dołu i dalej bedę naświetlał po planowanym pierwszym harvest'cie:


White Walker (co ciekawe pierwszy indukował 10 dni wcześniej od innych a brak brązowych):


Haze Berry:



G13:


Przy innych już mi ręka za bardzo drżała :p


Pozdro i do następnego ;)
I zadbajcie o panienki jutro ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Zdecydowanie za duzo bursztynu jak dla mnie, powinny schnac od tygodnia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół