nasiona marihuany

NEW GAME #4 [Tangilope, Bruce Banner #3, G13 Haze, Haze Berry][0,25m2][LED 0-158W COB]

Wyszukiwarka Forumowa:

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
i jeszcze zrób podobne foto jak ostatnie 3 zdjęcia z poprzedniego upa i dawaj je do foto miesiąca ;)
ps. będziesz miał mój głos :D
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Za waszą namową w takim razie może zetnę za 1 tydz. Ponieważ wtedy minie 2 tyg. od ostatniego podlania nawozami. Przyglądnę się też dokładniej trichmom poniżej szczytów ;-)
 

CrazyMan

Member
Rejestracja
Lut 3, 2019
Postów
15
Buchów
0
Zacnie to wygląda, jestem ciekaw ile wyjdzie Ci ze wszystkich suchego.
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Zacnie to wygląda, jestem ciekaw ile wyjdzie Ci ze wszystkich suchego.

też jestem ciekaw - jutro robię harvest górnej połowy :joker:

W ostatnim tygodniu już ściąłem (w ratach) jednego topa tzn. całą połowę jednego krzaka Bruce Banner #3 o wysokości 90-100cm - suszy się:
Jutro będą miały 82 dzien flo <lol>



A teraz reszta - jutro połowy tego nie będzie <coolpalacz>


 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
jak oceniasz tego bruce bannera i haze berry? cmochales juz? bedzie moze jakis SR? :>

btw. fajnie to wszystko wyszlo, rakiety straszne

oby jak najszybciej do nastepnego! :D
 

MaKrObIoLoG

Member
Rejestracja
Mar 12, 2019
Postów
13
Buchów
0
Siemanko. Ja to najbardziej jestem ciekawy tej g13 haze :) daj znać czy rzeczywiście jest tak mocna jak legendy o niej krążą :spalony:
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
jak oceniasz tego bruce bannera i haze berry? cmochales juz? bedzie moze jakis SR? :>

btw. fajnie to wszystko wyszlo, rakiety straszne

oby jak najszybciej do nastepnego!
:D

Jeszcze nie próbowałem! Ponieważ mam zapasik ok stówki WW - nowe nabytki teraz się fermentują w słoikach, codziennie otwieram na kilka godzin, bo suszyły mi się koło boxa w szafie przy ~26C przez 3 dni a od niedzieli w słojach. Małe topy były idelanie wysuszone a gigaśne nie do końca i teraz je ostrożnie dosuszam w słojach :)

Siemanko. Ja to najbardziej jestem ciekawy tej g13 haze :) daj znać czy rzeczywiście jest tak mocna jak legendy o niej krążą :spalony:

Pąki podzieliłem na 2 rodzaje: A (szczyty najbliżej lampy, dużo bursztynu) i B (niższe partie, mniej bursztynu) - dlatego tyle słoików 1-litrowych. Teraz sobie dojda 2-3tyg. w słojach i dopiero potem je przetestuje i dam znać ;)

Ale moge powiedzieć szczerze, że teraz kiedy otwieram słoiki a ponieważ mam 5 różnych odmian i są dodatkowo podzielone na A i B - każdy słoik ma swój specyficzny zapach :)

Wkrótce wiecej zdjęć i te ze ścinki ;)
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
czekamy, fajnie jakbys zapodal jakies SRki za jakis czas po testach ;)

pozdro
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
AKTUALIZACJA​


Czas w końcu uchylić rąbka harvestów ;)

Pierwszy harvest był 7 Marca, czyli w 86 dzień flo - ściałem górną ponad połowę. Resztę na dole pozostawiłem, żeby bardziej dojrzały.
Panienki miały wtedy ogółem 133 dni, czyli prawie 4,5 miesiąca.
Używałem mikoryzę Biopon i Great White, nawozów Biobizz ale też pk 13-14, tytanit i chyba jeszcze magnez.
Roślinki łamałem - jeden miał chyba 1,5m a był zniżony do 90cm.
To do czego Wam sie jeszcze nie przyznałem - miesiąc po rozpoczęciu flo zaliczyłem wtopę :D 15 stycznia tj. w 35 dniu flo liczyłem łączne zużycie pradu przez żarówki - wyszło 74W na dole i 150W na górze (po odjęciu wentylatora w lampie), czyli łącznie świeciłem mocą (zużyciem) 224W. A powierznię mam 0,25m2 boxa! i jak myslicie, czy wyszło mi to na dobre? Tego dnia przy liczeniu Watów bawiłęm się programatorem itp. a potem tydzień (7 dni) później przy wolnym dniu odkryłem, że w boxie świeciło się 24h na dobę :D lol W tym grow nie chciałem tego robić a zrobiłem rewegetację nieświadomie :D I jak myslicie - wyszło mi to na dobre, czy na złe? Odpowie ktoś? :D
Po pierwszym harvescie tego samego dnia roślinki podłałem nawozami a potem do końca woda.
Lampę tez obniżyłem ;)


Drugi harvest wykonałem 18 marca, czyli w 97 dzień flo ale wg mnie one były ok. miesiąc w tyle za górnymi topami (bo później zaczęły sie zawiązywać kwiaty), więc uznaję im raczej 67 dzień flo ;)

Chciałbym urządzić ankietę - Ile wg Was będzie suchego:
A. <199
B. 200-299
C. >300

Wasze odpowiedzi/opinie/wyliczenia/wróżenia :D - możecie zamieszczac w komentarzach. Jeśli chcecie - mogę też uruchomić ankiętę do tematu ale w komentarzach też spoko.
Macie 33,(3)% szans na odgadnięcie prawidłowej odpowiedzi :D Ja już znam jako tako wynik :D Ale czekam na 4 topki zanurzone w wodzie, bo je postanowiłem watercurować - pierwszy raz to robie but a way. Za tydzień podam wyniki i sprawdzimy waszą trafność/szczęście/umiejętnosci/doświadczenie :D

A teraz czas na fotki :D

Harvest nr 1









Po harveście nr 1




Harvest nr 2





I co myślicie - dużo mało, średnio? :D
Obecnie się kurują w słoikach, jeszcze nie próbowałem, przetestuję po miesięczym curingu. Ale już przeczuwam, że będą smaczniejsze niż moje obecne White Widow. BB też było smaczne. Obecne ładnie pachną, niektóre troche skunkowo, cześć też słodko :)


Pozdro :harvest:
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
mam nadzieję, że sam tą pompelinę z dołu jarasz a nie sprzedajesz :pr: skoroś taki uparty, żeby to zostawić
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
mam nadzieję, że sam tą pompelinę z dołu jarasz a nie sprzedajesz :pr: skoroś taki uparty, żeby to zostawić
Jestem uparty :D Uprawiam dla siebie, więc będzie co palić przez dłuuugi czas ;) Ważne, że swoje :) A jak znajomek znajdzie się w potrzebie, to pomogę albo handel wymienny - spiryt za bobki :D Bo moje inne hobby to produkcja nalewek <lol>
ps. pompeliną na dole to tylko moge uznać Bruce Banner - inne wytworzyły normalne bobki, nie takie wielkie jak te na górze ale stykną. A Bruce Banner z dołu najwyżej pójdzie do młynka i do bonga ;]


Ma być smacznie! Ilość to kwestia drugorzędna, jeżeli uprawiasz dla siebie, a nie na opie****enie. ;)

A ja tylko tylko jestem ciekaw, czy traficie z wynikiem :p Ale racja - ma i bedzie smacznie :joker:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół