nasiona marihuany

Początek upewnienie

Wyszukiwarka Forumowa:

Niktwazny11

Member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
10
Buchów
0
Witam wszystkich za kilka dni startuje z pierwsza uprawą po wielu problemach i chciałbym się upewnić po prostu że wszystko dobrze rozumiem by czegoś nie spie****ić.

Moje naasionka to automaty.
Więc moje pytanie brzmi tak Mam zamiar świecić im 20/24 moje oświetlenie to x4 HPS 400w
jeżeli będę przełączał na faze kwitnienia to ma zostać nadal 20/24? Bo wiem że w normalnych sadzonkach się zmienia na 12/12 a w automatach mi się trochę w głowie namąciło.
Jeżeli podczas nocy będzie spadać temperatura do ok. 15 stopni to chyba dobrze prawda?
Co do nawozów:
Terra Vega - nawóz do gleby, faza wzrostu.
Terra Flores - nawóz do gleby, faza kwitnienia.
PK 13/14 - wzmacniacz kwitnienia.
Cannazym - nawóz wzbogacający podłoże.
Rhizotonic - dla bujnych korzeni.
Canna Boost - stymulator kwitnienia.

Czy jakiś jeszcze potrzebuje nawóz?

Moja ziemia to:
[h=1]Canna Terra Professional[/h]wydaje mi się że dobry wybór prawda?

A więc pytanie. W którym dniu zacząć stosować nawóz na wega?
Ukorzeczniacz od którego dnia stosować?
Czy polecacie jakąś wodę do kupienia w markecie najlepiej w bańkach 5l i w dosyć przystępnej cenie
Jestem zaopatrzony w dobry miernik PH lecz nie mam miernika EC gdyż zamierzam go kupić dopiero w drugiej uprawie gdyz już nie starczylo mi pieniędzy a nie chciałem kupić chińskiego za 100zł by tylko mnie mylił. Starałem się wszystko przyszykować profesjonalnie jak ma być. Bo jestem tego zdania że albo robić coś konkretnie albo wogole. Staram się być perfekcjonistą. temperatura to ok 30stopni więc chyba w granicach tolerancji prawda?
Dziękuje wszystkim za odpowiedź gdyż po prostu mam juz wszystko gotowe a zwlekam z wystartowaniem. I jeszcze jedno pytanie gdy będę podlewał to jak mam stosować te nawozy. np przyszykuje 10l wody do podlania i jeżeli wleje te wszystkie nawozy dajmy na to na wega to nic sie nie stanie? Czy jak to stosowac? Pozdrawiam
 

Niktwazny11

Member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
10
Buchów
0
Nie mogłem edytować.
+
Chciałbym zrobić trening nisko stresujący z naginaniem. Bo słyszałem że w automatach to grzech nie trenować. Tylko pytanie W którym dniu zacząć trenować i po jakim czasie skończyć. :)
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Na automaty wez cała uprawe 18/6 lub te 20/4. Są one fotoobojetne wiec nie trzeba zmieniac im swiatła
Nawozy mozesz mieszac
Wody nie kupuj, odstana kranówa
Watpie, ze bedziesz potrzebowac nawozu na wega do automatów.

Co do lst, masz tu moj przyklad tylko, ze z ciecięm. Naginaj tak, zeby bylo Ci wygodnie je łapać, cos kolo 4 pietra?


14 dzien weg - ciecie



18 dzien weg - pierwsze lst



22 dzien weg - itd :D

[/QUOTE]
 

Niktwazny11

Member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
10
Buchów
0
Zakupiłem już nawozy na wega... To co teraz? Na pewno chce je wykorzystać więc jak zacząć je stosować?
Dziękuje za odpowiedź
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Najlepiej stosować według tabeli canny, ale w tej ziemi co masz to z jakieś dwa tygodnie jak nie więcej nie będzie trzeba w ogóle nawozić.
Ja lałbym dopiero jakby roślina o to zawołała.
 

Niktwazny11

Member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
10
Buchów
0
A ukorzeniacz od którego dnia? chodzi mi o canna Rhizotonic.
Przepraszam ze tak zadaje pytania ale po prostu chce byc teoretycznie przygotowany by jak najmniej spie****ic

I jeszcze jedno. Przy stosowaniu nawozow na samym poczatku to najpierw stosowac 1/2 zalecanej dawki i zwiekszac? czy od razu lac tyle ile trzeba? I jak zacznie kwitnac i bede lał to tak samo?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół