nasiona marihuany

Suszenie dziwna akcja

Wyszukiwarka Forumowa:

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam susze w szopie dziś będzie 6 dzień i wiatrak chodzi co 2 h na 3h. Ale dalej wilgotne do schnie mi to w szopie nie mam jak za bardzo wnieść to do domu
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
weź napisz tak, żeby zrozumieć się Ciebie dało chłopie... schnie długo bo na dworze wilgotno a teraz pogoda się popsuła i ma padac to będzie tylko gorzej
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
weź napisz tak, żeby zrozumieć się Ciebie dało chłopie... schnie długo bo na dworze wilgotno a teraz pogoda się popsuła i ma padac to będzie tylko gorzej

Czego nie rozumiesz Sory za byki ale pisze na tel. Myślicie że przy tej pogodzie to ile jeszcze i czy da radę wiatrak jest przewiew ale zimno na polu
 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
witam. wydajemi sie ze skora na DWORZE jest np 75 % wilgotniosci to w twojej szopie pewnie tyle samo lub wiecej. to ciezko ci bedzie zejsc wiatrakiem do 50 % i dokladnie wysuszyc topki. sprubuj nie wylaczac wiatraka i postaw tam jakis miernik temp i wilgotnosci. bedziesz wiedzial na czym stoisz. osobiscie proponuje zbudowac skrzynie lub uzyc kilku kartonowych boxow bo inaczej nigdy tego nie wysuszysz. pozdr .
ps. duzo tego masz??
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
witam. wydajemi sie ze skora na DWORZE jest np 75 % wilgotniosci to w twojej szopie pewnie tyle samo lub wiecej. to ciezko ci bedzie zejsc wiatrakiem do 50 % i dokladnie wysuszyc topki. sprubuj nie wylaczac wiatraka i postaw tam jakis miernik temp i wilgotnosci. bedziesz wiedzial na czym stoisz. osobiscie proponuje zbudowac skrzynie lub uzyc kilku kartonowych boxow bo inaczej nigdy tego nie wysuszysz. pozdr .
ps. duzo tego masz??

Myślę że suchego będzie z 200 300. a co myślicie o falerce Włączyć im na noc albo jak wy uważacie. Nie mam miernika wilgoci.
ważne jak będą wisieć jeszcze z 3 dni to im się nic nie stanie bo w sobotę będę miał dostęp do ciepłego pomieszczenia jak myślicie ile godzin im starczy żeby do w miarę doschnelo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół