nasiona marihuany

Kiedy kosa ?

Wyszukiwarka Forumowa:

WeIrDo

Member
Rejestracja
Mar 3, 2011
Postów
14
Buchów
0
Witam mam takiego "balkoniaka". Ile jeszcze do kosy bo mi się wydaję że jeszcze trochę. Ale patrząc co się dzieje za oknem to się boje aby plecha go nie dorwała. Pestka z palenia. Dużo tego nie będzie ale szkoda by pannę szlak trafił a niestety nie mam możliwości przechowania w domu. Pozdrawiam




 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
213
Buchów
0
Pogoda nie dopisuje więc ja bym za tydzień juz ciął. Ma jeszcze duzo bialych wloskow ale moze jeszcze zbrązowieją pozdro.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
O panie ja to bym jej ze 2tyg spokojnie dał. Dajesz coś na kwitnienie? Bo nie napuchla jeszcze wcale. Ma małe topy nie wezmue jej plecha. A skoro się jej tak boisz tozagladaj co 2 dni odrazu całego krążka ci nie zezre przecież. Kup w ogrodniczym burze kwiatów albo plankton k i jej dopierol porządnie
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
no super rada, potem palić się tego nie będzie dało bo sama chemia.. nie słuchaj takich "dobrych rad" potrzymaj ile się da na samej wodzie i tnij. Już jej teraz żadne nawozy nie pomogą..
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
no super rada, potem palić się tego nie będzie dało bo sama chemia.. nie słuchaj takich "dobrych rad" potrzymaj ile się da na samej wodzie i tnij. Już jej teraz żadne nawozy nie pomogą..

Serio?
A w chlebie chemii nie ma? W napojach których pijesz też chemii nie ma? Warzywa które kupujesz w biedronce czy innym polskim sklepie to też nie chemiczne?
Nie musi lac do samego końca nawozu a są też nawozy bio przecież... Ja po prostu podałem środki dostępne w każdym ogrodniczym tak... Jakby chciał coś bio to też by na pewno znalazł. A 2tyg przed ścianka danie nawozu to na pewno by nie zaszkodziło jedynie by mogło pomoc. :)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
czy chemiczne czy naturalne, lanie nawozów 2 tygodnie przed ścinką roślinie, kora nie wyglada na taka co by jej coś brakowało to dla mnie nieporozumienie. Krótki dzien, niskie temperatury, kiedy ten plan Twoim zdaniem ma to przetworzyć? jedyne co osiągniesz to ch***wy samak a i tak nie spuchnie nic więcej. Ale wiadomo, racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
 

WeIrDo

Member
Rejestracja
Mar 3, 2011
Postów
14
Buchów
0
Witam od samego początku zero nawozów nie było lane. Dziś zaglądałem nie widać żadnych oznak pleśni. Od wtorku ma być lepsza pogoda to jeszcze trochę postoi. Ogólnie będę chyba trzymał ile się da :joker:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół