nasiona marihuany

Potrzebuje pomocy w zrobieniu green dragona

Wyszukiwarka Forumowa:

potoczny

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
28
Buchów
0
Siema. Będe robił nalewke green dragon z konopi i że robie to pierwszy raz to potrzebuje waszej pomocy bo nie chce stracić dobrych paru gram dobrej trawy.

Znalazłem w internecie dwa sposoby na zimno i na ciepło, jako że nie wiem na który sposób sie zdecydować to zrobie na dwa sposoby.

Na zimno:
8g topów zmiele młynkiem i zrobie dekarboksylacje czyli wysypie zmielone topy na papier do pieczenia i na blaszce do piekarnika rozgrzanego do 100oC na 60min. po czym wezmę temat i wsypie do słoika i zaleje 250ml spirytusu- z biedronki :) i odsawie na dwa miesiące w ciemne miejsce, codziennie potrząsając słoikiem.

drugi sposób, na ciepło:
8g topów zmiele młynkiem i zrobie dekarboksylacje czyli wysypie zmielone topy na papier do pieczenia i na blaszce do piekarnika rozgrzanego do 100oC na 60min. po czym wezmę temat i wsypie do słoika i zaleje 250ml spirytusu- z biedronki :) i będe podgrzewał w garnku z wodą (słoik zanurzony w garnku wodzie do połowy) przez 30 min. po czym ostudze, przez filtr do kawy i gotowe.

Pytania:
1. Jak zrobie wszystko tak jak opisałem wyżej będzie ok ? czy coś zmienić?
2. Czy ilość trawy 8g na 250ml spirytusu to odpowiednia ilość, czy może dać mniej albo więcej? (nie pije alkoholu i nie chce pić, nie chce wypijać 50ml żeby coś poczuć, tylko jak najmniej)
3. Która nalewka będzie mocniejsza na zimno, na ciepło czy bez różnicy?
4. Czytałem że 2-3 krople nalewki (robionej na zimno) pod język daje efekt. Czy nalewke robioną na ciepło też można aplikować pod język?
5. Czy jak będe podgrzewał spirytus to słoik ma być przykryty czy otwarty?
6. Czy jak będe podgrzewał spirytus to nic mi sie nie zapali ? (opary) ?
7. Jeśli chciałbym zrobić drinka to z ilu ml? (pale około 0.5g dziennie, a alkoholu w ogóle nie pije)
8. Aha, i jak to jest że pod język wystarczy kilka kropel a żeby wypić to trzeba kilka ml ?

Jako że robie to pierwszy raz to chce sie was poradzić, bo ostatnio użytkownik tego forum robił nalewke i mu nie wyszła, więc wole teraz zapytać jak później zakładać temat pt. "dlaczego mi nie wyszło"
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
J

Jake Sully

Guest
Po co ci ten green dragon skoro alko nie pijesz?

na forum są ludzie którzy robili green dragona i opisywali to wystarczyło by poszukac ale z metodą grzania się nie spotkałem albo ja taki nie douczony albo grzać nie trzeba wydaje mi się że THC rozpuszcza się w alkoholu mogę się mylić niech ktoś mnie poprawi jeśli tak jest i wystarczy temat wrzucic do spyrolu i poczekać parę MSC aż nabierze mocy i smaku
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
że THC rozpuszcza się w alkoholu

Ale w suszu bez podgrzania jest głównie THCa - forma nie aktywna. Dopiero podgrzanie(dekarboksylacja) powoduję zamianę THCa w THC.
 

Faynem

Active member
Rejestracja
Mar 11, 2018
Postów
33
Buchów
0
Ale ziomek przecież chce dekarboksylować w piekarniku ;) Ja bym robił na zimno, bo alkohol z tego co kojarzę dość szybko zaczyna wrzeć i możesz zrobić małe bum ;)

A co do dekarboksylacji to bym zmniejszył czas a podniósł temperaturę na jakieś 120-140 i 10-15 minut. Gdzieś tu na forum krąży tabelka jak jest najefektywniej.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Możesz rozpuścić THC-a w alkoholu a potem zdekarboksylować do THC w piekarniku robiąc jakieś ciastka i odparowując alkohol jak nie pijesz
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
ja bym tego nie robil, do dzis na mysl o smaku tego gowna mnie cofa :freak: - chyba ze jakies dodasz cukierki czy jakims weglem przefiltrujesz, ja najpierw pilem bez filtrowania, pozniej przepuscilem przez filtry do kawy (ekspres przelewowy) ale nadal po wypiciu kielona pozostawal tak ch***wy smak, odbijalo sie takim gownem - ze nigdy wiecej nie bede tego robil. Chyba bym nie przelknal dzis ani kielona, cofneloby sie moment :freak: - w temacie o green dragonie ziomki podobnie pisza o smaku. Ja juz nie pamietam jakie proporcje dalem ale dwa kielony robily robote az za dobrze.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
ekstrakt domieszany do ciastek kruchych, trzeba tylko dobrać ilość na 1 sztukę eksperymentalnie, potem masz stężenie pod kontrolą :) u mnie się sprawdza :) 2 szklanki mąki (najfajniejsze z owsianą), kostka masła, 0,5 - 1 szklanka cukru, 1 jajko, szczypta soli, może być więcej grubej morskiej jeśli mają być bardziej wytrawne, przyprawy wedle gustu (raczej korzenne typu cynamon, goździki, imbir, kolendra, pieprz etc) oraz wymierzona ilość ekstraktu, wyrabiasz i wstawiasz do lodówki na kilka godzin, po czym porcjujesz na ciastka o identycznej wadze każde, na papier pergaminowy, do piekarnika na 180 ok 10-15min
wyliczasz ile ekstraktu przypadło na 1 ciastko i wtedy możesz za każdym razem z tego ekstraktu uzyskać ciastka o identycznej mocy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół