nasiona marihuany

Pc Box

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Te dwie po bokach chyba zaczynają przysłaniać tą na środku nie ? A tak to nadal jestem ciekaw jak to będzie szło, na razie wygląda ok.
 

SativaMaker

Active member
Rejestracja
Paź 28, 2018
Postów
32
Buchów
0
Wygląda zdrowo, ale ci miejsca niedługo zabraknie, zrób trochę pruningu i podegnij potem jak się da, a tą roślinę ze środka wy*** w końcu.
 

Koosmita

Member
Rejestracja
Sie 30, 2018
Postów
11
Buchów
0
Mam problem szczyty roslin stykaja juz sie z lampami led czy nie poprzypala mi ich ??
Ewentualnie jak temu zaradzic
 

SativaMaker

Active member
Rejestracja
Paź 28, 2018
Postów
32
Buchów
0
Mam problem szczyty roslin stykaja juz sie z lampami led czy nie poprzypala mi ich ??
Ewentualnie jak temu zaradzic

Możesz ściąć trochę szczyt, ale najlepiej byłoby je położyć, poczytaj o treningu LST i zastosuj to u swoich panienek a jakoś to powinno się pomieścić. Możesz jeszcze spróbować wykręcić cześć żarówek żeby nie rosły tak szybko i dokręcić jak zaczną kwitnąć to też może pomóc ale tutaj to już jadę z teorii innego forum, więc może nie zadziałać (choć na logikę powinno i na pewno nie umrą ci jak będą miały połowę mniej światła).
 
Ostatnia edycja:
T

talib

Guest
Możesz jeszcze spróbować wykręcić cześć żarówek żeby nie rosły tak szybko i dokręcić jak zaczną kwitnąć to też może pomóc ale tutaj to już jadę z teorii więc może nie zadziałać (choć na logikę powinno i na pewno nie umrą ci jak będą miały połowę mniej światła).

Przecież wtedy będzie gorzej- wyciągną się.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ścinanie szczytów w automatach? Ciekawe.
Wykręcanie żarówek na logikę sprawi, że rośliny się powyciągają a tego na pewno nie chce w pcboxie. Niższe partie staną się zdecydowanie słabiej doświetlone. Ma w tym momencie 3120lm a Ty sugerujesz, żeby zostawił ok 1500, gdzie absolutne minimum to 2400 przy tej powierzchni.
A to, że nie umrą jak będą miały o połowę mniej światła to jest żelazny argument.

Sugeruję jednak abyś posłuchał mojej rady odnośnie własnych rad.
 

SativaMaker

Active member
Rejestracja
Paź 28, 2018
Postów
32
Buchów
0
Przecież wtedy będzie gorzej- wyciągną się.

fakt nie pomyślałem o tym :pl:

---------- Post Zaktualizowany 19:03 ---------- Data pierwszego postu 18:56 ----------

Ścinanie szczytów w automatach? Ciekawe.
Wykręcanie żarówek na logikę sprawi, że rośliny się powyciągają a tego na pewno nie chce w pcboxie. Niższe partie staną się zdecydowanie słabiej doświetlone. Ma w tym momencie 3120lm a Ty sugerujesz, żeby zostawił ok 1500, gdzie absolutne minimum to 2400 przy tej powierzchni.
A to, że nie umrą jak będą miały o połowę mniej światła to jest żelazny argument.

Sugeruję jednak abyś posłuchał mojej rady odnośnie własnych rad.

Ty mnie chyba prześladujesz na tym forum <rotfl>
Ścinanie szczytów w automatach nie ma sensu jeżeli masz na nie miejsce, ale jak nie to dlaczego nie? Widziałem na amerykańskim YT jak gościu zrobił fim myśląć że to sezonówki i wyszło normalnie tylko więcej gałęzi i mniejsze topki ale bardziej równomiernie, na pewno przyhamowało to nieco wzrost tych automatów i sam bym tego nie robił, ale skoro chłop chce miejsce to daję mu jedną z opcji...

Najlepiej byłoby iść w LST ten z lewej w prawo ten z prawej w lewo żeby szły obok siebie, do tego trochę fryzjera żeby zwiększyć nieco penetrację i powinno to jakoś wyglądać.

Co do lampy to faktycznie głupota, nie wiem dlaczego akurat to mi się przypomniało...
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
No najlepiej byłoby je ponaginać, tylko czy w tak małym boxie masz na to miejsce ? Radzę Ci się śpieszyć bo lampy zjarają Ci planty yoyoyo :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół