nasiona marihuany

Pc Box

Wyszukiwarka Forumowa:

Koosmita

Member
Rejestracja
Sie 30, 2018
Postów
11
Buchów
0
Witam.​
Proszę o ocene boxa , jest to pierwszy box jaki zrobiłem z obudowy po starym pc. Chętnie usłyszę jakieś porady.

wymiary
Długość: 45
Szerokość: 18
Wysokość: 42

wentylatory
Wlot: 60x60
Wylot: 70x70
Dodatkowy: 50x50
Wlot i wylot zaklejony filtrem węglowym

światło
4 żarówki led 10W 780lm
Z odcietymi "osłonkami"

dodatkowo
Pojemnik z woda i szmatką
4 korki z wodą
Termometr temperatury i wilgotności
Temperatury 26-29
Wilgotność okolo 50-60
Całość oklejona kocem ratunkowym
Box działa 24/0

nasiona
Auto jack herer
Auto buble gum

Box:
clear.gif


Jack herer:
clear.gif


Buble gum:
clear.gif


Aktualnie młode dziewczynki 3 dzień w ziemi

Mod: [MENTION=89809]Koosmita[/MENTION], uzupełnij zdjęcia.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Jak dla mnie z opisu bo zdjęcia się nie wyświetlają jest git. Wy***ałbym te nakrętki bo ja zauważyłem, że one nic nie dają ale z drugiej strony można by jeszcze troszkę zwiększyć wigotność. 24/0 lipa, zrób 18/6 każdy organizm potrzebuje snu, nasze roślinki tyż. Pozdro i powodzenia.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
I zrób wlot pasywny, a jeden wiatrak na wyciągu i mały mieszający.
 
J

Jake Sully

Guest
I zrób wlot pasywny, a jeden wiatrak na wyciągu i mały mieszający.
To jest pc box chyba się pomyliłeś troszke


A więc mieszaka wypie**** zajmuje tylko cenne miejsce w boxie nakrętki nic nie dają ale nie przeszkadzają chcesz, to se trzymaj je ;) ale powierzchnia odparowywania jest za mala 18/6 zrób 24/0 bez sensu trochę mało lumenów masz będziesz miał problem ze światłem 3x 14w żarówki LED po1560 lumenów
 
J

Jake Sully

Guest
Zarowki za nisko za montowane i wiatraki powinny byc zamontowane na zewnatrz obudowy nie od wewnatrz kazdy centymetr w srodku boxa sie liczy kable tez da sie pociagnac pod folia... no ale kable to trzymaj jak se chcesz ^^

Swiatlo jesli jest to co pisales to jest go za malo
 

Koosmita

Member
Rejestracja
Sie 30, 2018
Postów
11
Buchów
0
Zarowki za nisko za montowane i wiatraki powinny byc zamontowane na zewnatrz obudowy nie od wewnatrz kazdy centymetr w srodku boxa sie liczy kable tez da sie pociagnac pod folia... no ale kable to trzymaj jak se chcesz ^^

Swiatlo jesli jest to co pisales to jest go za malo

Jak te żarówki lepiej dać da radę jakoś pod ''ukos'' ??
 
J

Jake Sully

Guest
Nie na ukos tylko montowane od góry obudowy i wtedy masz bezproblemowa regulację ich wysokości bo teraz są ok ale jak roślina będzie rosła to będą za nisko i nic nie będziesz mógł z tym zrobić
 

Koosmita

Member
Rejestracja
Sie 30, 2018
Postów
11
Buchów
0
Aktualnie tak wygląda:
Jack Herer


Buble Gum

Wszystko ok??
I kiedy będzie można je ponaginać


I dodatkowo wrzuciłem jednego Think Auto Diferent
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Troche sucho maja - wez spryskiwacz w dlon i je zraszaj, jak masz czas to nawet kilka razy dziennie nie zaszkodzi. Te nakretki mozesz wywalic, bo nje daja zupelnie nic. Co do lst to zacznij jak juz beda widoczne boczne odrosty - tez nic sie nie stanie jak zrobisz to juz. Btw, 3 rosliny w pc boxie - nie wiem jak to wszystko zmiescisz
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Kurde trzy planty w taki boxie :D i jeszcze w jednej doniczce :D no cóż, ciekawe jak to wyjdzie :D
 
J

Jake Sully

Guest
Kurde trzy planty w taki boxie :D i jeszcze w jednej doniczce :D no cóż, ciekawe jak to wyjdzie :D

Już ci mogę powiedzieć jak to wyjdzie, nie wyjdzie to 1albo 2 roślinki zdechną zdominowane przez najsilniejsza nie przedzielił im niczym tej doniczki korzenie będą więc rosły tam gdzie będzie miejsce i nawzajem będą się zwalczac
 

Koosmita

Member
Rejestracja
Sie 30, 2018
Postów
11
Buchów
0
Na dzień dzisiejszy tak to wygląda , wszystko w porządku ??



Czym byście podlewali na moim miejscu jak się zaczną robić topki ??
Narazie podlewam samym nawozem uniwersalnym ''bio florin''
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Jak dla mnie to nie pomieścisz tego w tak małym boxie i jeszcze ta doniczka :D ja bym wy***ał roślinę, która rośnie pomiędzy. A no flo sam zdecyduj czym podlewać, planton K, florvit. Ja podlewam burzą kwiatów i jest git
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół