nasiona marihuany

Regi, Femki i Puszkin [0,36m2] HPS 100->150->250W

Wyszukiwarka Forumowa:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
97 dzień i 58 dzień flo

Powoli nadchodzi jesień, za tydzień pójdzie pierwsza ścinka. Jednego Jagera już bym w sumie mógł ciachnąć, ale wyjeżdżam na parę dni to niech jeszcze sobie rośnie.




Jager S1 x Killer Malawi

















Killer Cherry















AK47 (puszkin)









Z99Haze x V3











Destroyer x C99










pozdro
 

19zielony90

Member
Rejestracja
Paź 24, 2018
Postów
15
Buchów
0
Witam. Jako nowy na forum i niedoswiadczony, ogladam Twoje relacje i widac, ze reke do roslin masz. Obecnie jestem w trakcie pierwszego grow i mialem cicha nadzieje sledzac Twoj temat, ze moje roslinki tez beda szly mimo trudnych warunkow w ciemnej fazie. Lecz temperatury rzedu 11stopni w ciemni spowolnily mi strasznie grow. Po czasie domyslam sie, ze na poczatku na wegu swieciles tez innym swiatlem tzn pewnie 16/8 ja poszedlem w fotoperiod 12/1 i pewnie to tez mialo wplyw, bo kilka godzin mniej grzala ta lampa. Gratuluje umiejetnosci i wynikow. Czekam na kolejne tamaty. Postaram sie najwiecej z tych fotorelacji wyciagac :D
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Ciekawe ile puszkin da suchego. I jakiej jakości. ;) patrze caly czas. [MENTION=33194]Zacier[/MENTION] pewnie juz zacierasz raczki na te przysmaki. ;)
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Eleganckie planty, zwłaszcza ten Z99Haze x V3 prezentuje się zacnie :)
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
104 dzień i 65 dzień flo

Dzisiaj ściąłem jednego Jagera, następnego ciachnę za parę dni. Topy luźne, ale oblany żywicą ładnie.
Jak będę ścinał kolejnego to porobię fotki tego co zostało.




Jager S1 x Killer Malawi


















<peace>
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Bardzo apetycznie wygląda :) takie pytanie techniczne, na czym leżą te ścięte topy? Na podłodze czy coś? Bo przecież to się wszystko pewnie klei w ch*j :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Fajny kolor, podobają mi się takie zielono/różowo/fioletowe kwiatki :D
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Fajny kolor, podobają mi się takie zielono/różowo/fioletowe kwiatki :D

Mnie też, na żywo o wiele lepiej wyglądają.
Weed_hub, topy leżą na desce do krojenia.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Zaaaaa***iste krzaki !!! Graty :) a te kolory...
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
107 dzień i 68 dzień flo

Ścinam dzisiaj drugiego Jagera, bo już bursztyny się rzucają. Później edytuje posta i dodam fotki po ścince.

Myślałem, że skoczogonki mam tylko w puszce, ale jak podlewałem resztę to się przyjrzałem dokładniej i się okazało, że są w każdej doniczce. Mimo tak niskich temperatur, sięgających w nocy 10 stopni topy jakoś puchną.
Killer Cherry #1 ma topy grubsze niż puszka :), a widać, że jeszcze popuchnie.



Jager S1 x Killer Malawi























Killer Cherry #1












Killer Cherry #2











AK47 (puszkin)











Z99Haze x V3











Destroyer x C99














pozdro
 
Ostatnia edycja:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Wygląda to naprawdę obiecująco ciekawi mnie ile wyjdzie Ci suchego Puszkina z kolei ten skun Jager S1 x Killer Malawi po ścieciu jest świetny efekt musi być zaskakujący.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
A mnie interesuje to ciecie na proce ktore jest tak popularne wsrod pewnej grupy forumowej, a nigdzie nie ma informacji na ten temat. Pamietam jak x lat temu wszyscy zapelniali boxy szytami po brzegi (i ripen do tego :D) ale trendy sie zmieniaja jak widac. Defloracja jest generalnie odradzana bo fotosynteza i co nie tylko, a takie calkokowite ogryzienie planta do dwoch galezi daje ekstra wyniki? Nie zamulaja planty jak sie im obcina wszystkie odrosty? Domyslam sie ze chodzi o jakosc tematu z glownych szczytow i radoche z topow grubosci łydki vs jakis malych bobkow z ktorymi trzeba sie je**c, trymowac a i tak dobrego palenia z nich nie ma. Ale zastanawia mnie to bo co gdyby ciac tylko odrosty na jeden szyt w takim razie...? Albo przewrotnie w druga strone i na cztery?
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Nie wiem jak u innych, ale Ja tnę na procę, bo jest mi tak po prostu wygodnie. Nie chce mi się pałować z haczykami, drucikami....jedno cięcie i trening zrobiony. Nic mi tam nie zamula, po paru dniach od cięcia już widać ładne boczne odrosty.
No i przy regach gdzie wrzucam ponad 20 doniczek do tak małego namiotu, byłoby za ciasno, żeby się pałować z większą ilością odrostów na roślinę, z których i tak same męskie mogą wyrosnąć.
Na jednego topa ciąłem w poprzednim grow AoF-y. Na 4 też miałem parę krzaków w innych growlogach, ale to femki były.
Gdyby zależało mi na ilości to może i bym jeszcze odginał górne odrosty, aby dolne poszły w górę....., ale nie zależy ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół