nasiona marihuany

[CFL 70W] [0.3m2] No Name x1, ak47 x1

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Czołem. To moja pierwsza fotorelka na forum i szczerze robię ją tylko po to, żeby odbębnić "tą pierwszą"
Na początek trochę o boxie, jest to pierwszy box zbudowany przeze mnie, miał być mały ale udało mi się kupić taką a nie inną szafkę.

Box to zwykła szafka pomalowana białą matową farbą.

Wentylacja: Wlot pasywny, wyciąg: wiatraczek komputerowy 120mm. Filtr węglowy własnej produkcji z maty węglowej, słabo daje radę, będę musiał coś pokminić. Chyba zmniejszę obroty wiatraczka bo mam wrażenie, że za mocno wieje i powietrze za szybko przechodzi przez węgiel.

Oświetlenie: 3 żarówki philips 23w, pozwoliłem sobie zaokrąglić do 70w. Odbłyśnik z blachy do pieczenia.

Rośliny: Plant, którego głównie będę pokazywać to pestka z palenia, określiła się, że jest dziewczynką. Mam wrażenie, że roślina bardzo wytrzymała ze względu na moje błędy. Wyszła z ziemi 24.09.

Drugi plant, którego raczej nie będę pokazywać bo nie specjalnie jest co to AK47 auto od holenderski skun. Ta już nie była tak łaskawa i nie wybaczyła moich błędów. Rośnie tragicznie, jest małą, powykręcana i raczej nie ma co pokazywać. Błędy z tą rośliną zrobiłem tak głupie, że nie wiem czy ktoś na forum mnie przebije :D Mianowicie, wsadziłem ją do wody i szczerze to trochę o niej zapomniałem, siedziała tam jakieś trzy dni. Później wsadziłem ją do puszki po mirindzie i w***ałem do ciemnej szafki :smokee: Znowu trochę o niej zapomniałem, myślałem, że nie ma szans aby wyszła, siedziała tam trochę i jak otworzyłem szafkę to moim oczom ukazał się dłuuuugi patyk a na końcu dwa zamknięte listki :D Później w***ałem ją do boxa i dałem za blisko lampy i powkręcało ją jak nie wiem. Później dałem ją za daleko lampy i się wyciągnęła. Szczerze to mam ją trochę w dupie, stoi sobie z tyłu boxa i jak będzie z niej chociaż na lolka to będę przeszczęśliwy a może zrobię z niej jakąś mikroskopijną ilość masła. Przyjąłem, że wyszła z ziemi 4.10.

Fotoperiod: od początku 12/12, wiem, że źle ale nie byłem pewny boxa, trochę się srałem o jakieś zwarcie itp więc jest jak jest.

Ogólnie to wiem jakie błędy popełniłem. Za mało światła na taką powierzchnię, zły fotorepid itp.

Cel: Z Noname wyciągnąć 10g, z AK47 wyciągnąć 1g, zadbać aby fotorelka nie wylądowała w niedokończonych.

No Name:

Dzień 11:


Dzień 23:


Dzień 27. Dzisiaj została podlana 100% dawki Biohumusa. Kilka dni temu dałem ją na środek lampy a paralitę wy***ałem do tyłu. Od razu widać poprawę, znacznie powiększyła swoje rozmiary.


I w Boxie:


Z tyłu widać AK, na którego mam trochę wy***ane :D

Jakby ktoś tutaj zajrzał to mam dwa pytania.
1. Jak obrócić zdjęcie w relacji ?
2. Od kiedy lać nawóz na kwitnienie ? Panna już się określiła, ma włoski czy to jest ten moment ? Jeśli będzie trzeba zrobię fote.

Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1

No siema :D
Mozesz obrocic po dodaniu do galerii i zapisac. Choć ja najpierw dodaje na pc, tam obracam i wtedy na haszysza i gra.
Mozesz juz lac, jesli sa wlochy to panna, a fotke i tak mozesz wstawic dla pewnosci ;)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Dzisiaj kupuję nawóz na kwitnienie ale w sumie to się z tym nie śpieszę bo kolejne podlanie chcę zrobić samą wodą. I tak wydaje mi się, że przegiąłem z azotem bo jest mega zielona. Trudno, najwyżej będzie dłużej kwitnąć :D

Tak z dodatkowych info to kupiłem zasilacz z regulowanym napięciem i mam nadzieję, że jak wiatrak będzie chodził wolniej to nie będzie tak szybko przepychał powietrza i mata węglowa da rade. Jak nie to będę musiał coś pokminić coś z lepszym filtrem bo już zaczyna mi je**ć na cały pokój. O ile to jest jeszcze do zniesienia o tyle nie chcę aby zapach przeszedł na całe mieszkanie. Jak hodowałem parapeciaki to nawet ciuchy mi ***ały skunem :D
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Z okazji, że znalazłem dzisiaj trochę czasu apdejt.

Roślina ma dzisiaj 31 dni. Widać białe włoski ale jakoś powoli zbiera się do tego kwitnienia, rośnie trochę do góry. Jak tak dalej będzie to po pierwsze skończy mi się miejsce w góry i będę musiał coś naginać i po drugie nie zetnę jej przed świętami a bardzo bym chciał bo wyjeżdżam na tydzień i nie chcę zostawiać rośliny samej w apogeum kwitnienia na taki czas. No ale to jeszcze czas, będziemy się martwić później :smokee:

Uprzedzając pytania dlaczego nie zrobiłem LST.
1. Trochę zaspałem i się spóźniłem teraz łodyga już twarda jest no i ogólnie wiecie :D
2. To moja pierwsza uprawa więc trochę nie chciałem trenować bojąc się, że złamię jedyną sensowną roślinę.

Zdjęcia:





P.S Jakiś dzisiaj osłabiony jestem i tak się zak***iłem, ze szok :spalony: później przeczytam jeszcze raz czy w miarę z sensem napisane :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Weź to przesadź do większej donicy i wsadź pod kątem, może coś da. :p
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Jeśli chodzi o większą donicę to już zamówiona ale małe kłopoty z odbiorem w paczkomacie :D Będzie na dniach a myślisz, że w takim stadium nie zestresuję rośliny za mocno ? Myślałem również aby zostawić w tej licząc, że nie urośnie wtedy tak wysoka no i większa donica równa się bliżej lampy.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
jak nie możesz nagiąć to łam, nic im nie będzie. Ja tam swoje zawsze maltretuję a na koniec jest malina.

IMG_20180510_085816.jpg


wyprzedzam Twoje kolejne pytanie, na FLO też
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
[MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] Bardzo dziękuję za Twoje rady, myślę, że będę mi pomocne gdyż roślina przyjarała mi się o lampę :D
Podniosłem lampę maxymalnie do góry i jutro będę naginać planta.
Dzisiaj z racje tej szarej i smutnej pogody, równie smutne zdjęcie przypalonych liści. Na szczęście nic wielkiego się nie stało, roślina nadal rośnie jak popie****ona, następny up zrobię w przyszłym tygodniu gdyż zaczęły się formować ładne szczyty, co raz więcej białych włosków i będzie już co pokazać :)



Jeszcze takie info, filtr z maty węglowej o dziwo daje radę. Zmniejszenie obrotów wiatraczka pomogło. Jeszcze będę go trochę uszczelniać ale jest na prawdę za***iście. Na filtr wydałem 50zł (razem z elementami do montażu), sporo jak na taki "model" Gdyż robiłem zakupy w sieciówce. Myślę, że w jakimś osiedlowym sklepie można by go skonstruować za 20-30zł.

Pozdro 600.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
SIemandero.

Przechodzę od razu do konkretów bo nie ma co pier***ić farmazonów.

Kilka dni temu nagiąłem roślinę bo już mi brakowało miejsca do góry. Tak wyglądało to po zabiegu:





I się patrzy w moją stronę:


Zesrany byłem, że ją złamie ale poszło gładko jak... Wiecie.


Po naginaniu już po jakichś 3 godzinach plancik ładnie poobracał się w stronę światła. Byłem na prawdę bardzo zadowolony z efektów.

Dzisiaj roślina ma 38 dni. Wykształciły się ładne szczyty, jak dla mnie oczywiście bo dla większości z forum zapewne dupy one nie urywają.

i myk zdjęcia:









Jeśli chodzi o podlewanie to drugi raz dostała 50% dawki substral burza kwiatów. Niedługo nak***iam już 100%.
Warunki w boxie troszkę mi się zdupiły bo w nocy spadła mi temp do 19 stopni a przed chwilą wilgotność pokazywało 70% chyba trochę za dużo jak na to stadium rośliny więc wy***ałem wszystkie pojemniki z mokrymi szmatami z boxa.
Tak się zastanawiam czy nie powycinać niektórych wiatraków, które przysłaniają te niższe szczyty. Ale chyba jeszcze je zostawię bo to na prawdę wielkie liście (spokojnie większe od rozłożonej dłoni) i mają grube łodygi. Staram się je układać tak aby nie zasłaniały tych szczycików ale wiecie, roślina się porusza ciągle i czasem ustawi sobie po swojemu.

Mój piękny AK47 prawie nie dostaje światła bo większa koleżanka go przykrywa i praktycznie stoi w miejscu :D
Jak to mawiał pewien albańczyk - je**ć.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego zacnego forum, tych którzy mnie denerwują to nie, wiadomo. ELO!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nic nie rwij, wiatraki maja byc. Za jakis tydzien albo dwa mozesz wyciac popcorn, ale lisci nie ruszaj
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Dzisiaj podlewanie więc przy okazji zrobię mały UP.

Zacznę od mojego AK. Roślina dzisiaj ma 33 dni a wygląda jakby miała tydzień :D Trochę odżyła ale siedzi kompletnie w cieniu więc prawie w ogóle nie rośnie ;p



W dodatku dzisiaj zauważyłem, że pękła łodyga :D Za mocno ją zglebiłem niczym Sebastian gulfa i złamała się niczym zderzak o leżącego policjanta.



Jeśli ktoś chciałby info jak NIE uprawiać roślin zapraszam :D

Roślinka No Name rośnie sobie powolutku, kwiatki robią się co raz większe. Dzisiaj podlana samą wodą bo trochę wydygałem, że przegiąłem z nawozami a właściwie z nawozem. Jest zielona jak ta trawa, którą malowano za czasów PRL, więc chyba za dużo ma azotu również.
Musiałem ją nagiąć jeszcze mocniej, mam nadzieje, że nie przesadziłem ale nie miałem wyjścia. Rośnie jeszcze trochę do góry ale już nie tak mocno i szybko, więc mam nadzieję, że zaraz przystopuje całkowicie.

Całość:



I główny szczyt:



No i tak to wygląda. Nadal mam nadzieję, że z No Name ściągnę 10g natomiast co raz mniejszą, że z AK ściągnę 1g :D

Pozdro !!!
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Postanowiłem zrobić mały UP mimo, że nic specjalnego się nie dzieje. Roślina powoli puchnie, wiadomo - dużo nie spuchnie pod takim światłem ale jestem dość zadowolony. Przestała walić do góry co mnie najbardziej cieszy. Podlewam samą wodą, nie widać niedoborów więc nie ładuję w nią nawozu bo wydaje mi się, że na końcach listków widać początki jego nadużycia. ***ie kocimi szczynami jak dla mnie.

Panna dzisiaj kompletnie nie chciała pozować więc zdjęcia kalkulatorem.

Dobra nie ma co ględzić.

52 dzień.







Cały BOX:





I główny szczyt:





Zaczęła się szronić ale też średnio udało mi się to uchwycić:



Jeśli ktoś tutaj zajrzy, ile jeszcze może zająć jej kwitnienie ? ze 4 tygodnie ? Czy raczej nie możliwe jest to teraz do określenia ?

Pozdro !
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Szybki apdejt bo niestety mało czasu ostatnio. Za tydzień chcę ścinać roślinę z racji tego, że zapach jest już bardzo wyczuwalny, filtr domowej roboty w połączeniu z małym wiatraczkiem nie daje rady. Trichomy w większości mleczne, widać kilka brązowych.

No name 61 dzień:



Mniejszy topek:



Główny szczyt:



Wiem, że zetnę za szybko ale nie mogę już dłużej trzymać. Jestem w trakcie budowy PC boxa na ledach, już praktycznie wszystko mam więc kolejny grow już tak jak trzeba :) Jest taka opcja, że jak zetnę No Name to wrzucę akacza pod te ledy, może dojdzie do końca grudnia.

 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Czas kończyć tę marną fotorelację. Oba krzaki ścięte zbyt szybko z powodu zapachu, który przerósł moje oczekiwania i śmierdziały mi tak ciuchy, że każdy mi mówił, że ***ie sk***ysynem ode mnie, a na to nie mogłem sobie pozwolić. O dziwo obie rośliny kopią ładnie, trzeba spalić odrobinę więcej dla tego samego efektu, który uzyskuję z palenia od diliana ale może to kwestia tolerancji, która ostatnio wzrosła dość mocno. No-Name wyczuwalnie bardziej w stronę Sativy, AK paliłem dopiero raz ale tak mnie zamuliło, że leżałem godzinę z zamkniętymi oczami a później zasnąłem :D

No-Name:

Przed:


Po trymie:
Wiem, że trym ch***wy ale na roślina była bardzo żywiczna i liście były mocno szronione więc aby mieć więcej jaranka ch***wo otrymowałem :D



i Suche, niestety mam foto tylko w słoiku:



Jarania wyszło nieco ponad 9g.

AK47:
Topy dużo bardziej zwarte, przez co cięższe, mniej żywicy jak dla mnie faza w stronę indii.



Po trymie:
Tutaj otrymowałem już trochę dokładnie aby był jakiś tam smak. I faktycznie o ile w bongu nie ma różnicy to w blancie pali się na prawdę spoko a No-Name jest paskudny z blanta ale za to z bonga całkiem spoko i napie****a po głowie bongo też nieźle :D.



i Suche:



Jarania niestety wyszło coś około 4g.

Łącznie wyszło 14g z dwóch roślin. Jak na proporcje światło/powierzchnia to i tak dobrze + rośliny niedojrzałe.
Zawsze to swoje jaranie, przez jakiś czas do dialiana nie będzie potrzeby latać.

Pc box już w budowie więc duże prawdopodobieństwo, że z moją częstotliwością palenia + mała przerwa, która się przyda po wyjaraniu 15g możliwe, że całkiem się na siebie z dilem pogniewamy.

Wiem, że gówno kogo obchodzi fotorelka z 3 żarówek i rośliny No-Name ale mimo wszystko dziękuję za te kilka buchów, które tutaj dostałem. Mam nadzieję, że nie gniewacie się, że skalaczyłem ten fach ale jestem pełen pokory i obiecuję poprawę już po nowym roku. Tym razem nie oszczędzałem na wentylacji i jest ona najdroższa z całego boxa :D

Pozdro 600!!!!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół