nasiona marihuany

Pytanie co do growboxa

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Wiem to,
Napisałem tak jak sie mowi, wejdz na obojetnie jaki sklep nasion i zobacz kategorie. Nikt nie pisze, ze pelnosezonowe feminizowane tylko po prostu feminizowane.

Fajnie, że się napie****acie o to czyja racja jest 'mojsza', ale coś tu dyskryminujecie i o jednym zapomnieliście...

A CO ku**a Z REGAMI?!
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Automatow i femek nie mieszamy, poczytaj jaka jest roznica miedzy af a fem.

Nikt nie pisze, ze pelnosezonowe feminizowane tylko po prostu feminizowane.

chłopieeeee, oczy krwawią i czytaj co koledzy piszą bo tylko Ty nie ogarniasz co tu się dzieje ...
 

20Greenboy18

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2018
Postów
37
Buchów
0
Panowie bez klotni prosze.
Lepiej pomozcie mi czy ten osprzet starczy oraz jaki nawoz kupic i odzywki.
Upcham tam 25 roslin?
11l donice
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Panowie bez klotni prosze.
Lepiej pomozcie mi czy ten osprzet starczy oraz jaki nawoz kupic i odzywki.
Upcham tam 25 roslin?
11l donice

chłopieeee, ciężko z tymi pytaniami, pierwszy raz tu na forum owe padają ... ale czekaj

Będzie ok, nawet więcej być mógł tam posadzić. Ja preferuję potrzymać 10-14dni w doniczkach 1.5l i potem przesadzić do docelowej...

dostałeś juz conajmniej pare odpowiedzi na Twoje pytania, może zacznij mniej pisać a więcej czytać?
i nie to jaką będziesz miał litrową doniczkę zdecyduje o powodzeniu uprawy tylko Twoje przygotowanie do uprawy, zaangażowanie, wiedza,sumienność, więc może najpierw odłożyłbym w czasie uprawę a zaczął solidne analizowanie tego co tu na forum zostało już napisane.

---------- Post Zaktualizowany 17:59 ---------- Data pierwszego postu 17:56 ----------

Mówie tylko co widzę.


ok, specjalnie dla Ciebie

AUTOMATYCZNE ODMIANY - FEM - czyli takie, z których wyrośnie żeńska płeć
AUTOMATYCZNE ODMIANY - REG - czyli takie, z których wyrośnie niewiadoma płeć, takie 50na50

PEŁNOSEZONOWE ODMIANY FEM - czyli takie, z których wyrośnie żeńska płeć
PEŁNOSEZONOWE ODMIANY REG - czyli takie, z których wyrośnie niewiadoma płeć, takie 50na50

Więc

Automatow i femek nie mieszamy, poczytaj jaka jest roznica miedzy af a fem.
Nikt nie pisze, ze pelnosezonowe feminizowane tylko po prostu feminizowane.

nie ma tu sensu
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
sprobujmyy to są jedynie kategorie w seedshopie. Gdybyś był właścicielem takowego jak byś zbudował drzewo kategorii? Ma być ono przyjazne dla Klienta i umożliwiać wyszukanie tego co chce znaleźć. Klikam w feminised (i mogę tam tez przecież znaleźć odmiany z autofloweringiem bo to się nie wyklucza) i mam tylko nasiona feminizowane - bo takich szukam. Gdyby do jednego wora wszystko wrzucić (tj feminizowane sezonówki oraz feminizowane AF) to przeglądanie byłoby wielce uciążliwe. Klikam autoflowering i mam tylko nasiona z tą cechą (a można byłoby jeszcze rozbić na AF femi i AF reg) :)

Wiem to,
Napisałem tak jak sie mowi, wejdz na obojetnie jaki sklep nasion i zobacz kategorie. Nikt nie pisze, ze pelnosezonowe feminizowane tylko po prostu feminizowane.


Uznane jest, ze Twoje pelnosezonowe feminizowane sa femkami, a jesli chodzi o automaty sa to af fem

Nikt nie pisze sezonówki czy pełnosezonowe feminizowane bo jeśli nie ma tego magicznego "AF" to wiadomo, że takie być powinny. Określenia femnizowane/regularne określają jedynie prawdopodobieństwo trafienia rośliny żeńskiej wśród tych kulek.

Automatow i femek nie mieszamy, poczytaj jaka jest roznica miedzy af a fem.

Automat też może być feminizowany - to co, znaczyłoby to, że nie możemy dwóch feminizowanych roślin mieć w namiocie? :) Różnica między af a fem jest żadna bo to dwie różne klasyfikacje - jedna określa cechę foto-obojętności, druga zaś, jak nazwa wskazuje feminizację czyli niemal 100% prawdopodobieństwa trafienia rośliny o płci żeńskiej.

No offence - tłumaczę grzecznie, że koledzy mają rację :)
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Klikam w feminised (i mogę tam tez przecież znaleźć odmiany z autofloweringiem bo to się nie wyklucza)

Własnie, ze nie mozesz znalezc odmian auto w kategorii feminised.. od tego jest kategoria autoflowering, w feminised są same odmiany pełnosezonowe femi.
Oczywscie rowniez no offence ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
Źle się wyraziłem - mógłbym znaleźć bo przecież auto są również feminizowane. A nie mogę dlatego, że to wynika z budowy drzewa kategorii w sklepie internetowym i grupowaniu produktów wg cech unikatowych.

Pisałem wcześniej:
Gdyby do jednego wora wszystko wrzucić (tj feminizowane sezonówki oraz feminizowane AF) to przeglądanie byłoby wielce uciążliwe.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół