nasiona marihuany

Pytanie co do growboxa

Wyszukiwarka Forumowa:

20Greenboy18

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2018
Postów
37
Buchów
0
Witam, jest to moja pierwsza uprawa, planuje kupic namiot 2.40 x 120 x 200m z takim osprzetem:
240 x 120 x 200cm MONSTERBUDS URBAN TENT
2 x 600w LUMII BLACK METAL BALLASTS
2 x 600w LUMII BLACK DUAL SPECTRUM BULBS
2 x LUMII BLACK EURO BARN REFLECTOR
2 x HEAVY DUTY TIMER
1 x 6” FANFLOW METAL IN-LINE FAN
1 x 5m 6” ALUMINIUM DUCTING
1 x 6” CARBON FILTER
3 x 6” JUBILEE CLAMPS
1 x VORTEX 16" OSCILLATING PEDESTAL FAN
2 x Pairs YOYO eZ HANGERS
8 x 12L ROOT NURSE FABRIC POTS
1 x Dry Bag - Prevents moisture build up

Teraz pytanie, czy**** ten osprzet wystarczy? Czy lampy sa dobre i czy wystarczajaco W?

Ile do takiego namiotu roslin wejdzie?
Mysle zeby nie dawac automatow, tylko zwykle femi i na pierwszy raz raczej bez zadnych treningow, doradzi mi ktos cos?


Z gory dziekuje
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
~Do namiotu wrzuć 18 sztuk to na pewno będzie idealnie.
~Trening tą 1 uprawę odpuść najpierw lekko ogarnij temat i przy 2 uprawie zrobić jakiś trening.
~Nasiona tylko femki bierz.
 

20Greenboy18

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2018
Postów
37
Buchów
0
~Do namiotu wrzuć 18 sztuk to na pewno będzie idealnie.
~Trening tą 1 uprawę odpuść najpierw lekko ogarnij temat i przy 2 uprawie zrobić jakiś trening.
~Nasiona tylko femki bierz.

A jakie doniczki do femi? 11l? Czy wieksze?

Powiedz mi jeszcze co jest latwiejsze na pierwszy raz automaty czy femi?
Moze dam 12 auto i 8 femi?

Jakie odmiany sa najlatwiejsze i najwiecej plonu?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
A jakie doniczki do femi? 11l? Czy wieksze?

Powiedz mi jeszcze co jest latwiejsze na pierwszy raz automaty czy femi?
Moze dam 12 auto i 8 femi?

Jakie odmiany sa najlatwiejsze i najwiecej plonu?

Albo pelnosezonowki albo automaty, pierwsze kwitna przy fp 12/12, drugie sa foto obojetne i kwitna najlepiej przy fp 18/6-20/4, jednakze gdy wymieszasz beda kwitly przy fp 12/12, a z tego co widzialem, to niezbyt to sie przeklada na plon.

Na poczatek chyba wiekszosc poleci Ci odmiany pelnosezonowe ze wzgledu na to, ze wybaczaja bledy ktorych sporo na poczatku przygoty z growingem. ;) Chcesz konkretnej odmiany? Jakies klasyki, PP, WW, BB, Skunk, coß produktywnego i szybkiego (czyt. z przewaga indiki).

Pozdro.

/edit: a wielkosc donic jest uwarunkowana tym jak dlugi bedziesz planowal veg/
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Po pierwsze zacznij uprawe na mniejszym boxie, zeby sie nauczyc nieco praktyki.
Jakie odmiany/plon? Tu bardziej chodzi o doświadczenie i reke do roslin
Automatow i femek nie mieszamy, poczytaj jaka jest roznica miedzy af a fem.
Łatwiejsze są femki
11l w zupelnosci wystarczy
 

20Greenboy18

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2018
Postów
37
Buchów
0
Ok dziekuje Wam bardzo, wybiore femi a mozecie rzucic okiem na osprzet ktory podalem w 1 poscie? Czy on wystarczy do takiego namioti?

Nasionka z pl strony czy atakowac drozej ale z Holandii? Macie jakies spr strony i firmy?

Ile dni dac na veg? I jak to sie potem zmienia? Lampy inne, tak?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Po pierwsze zacznij uprawe na mniejszym boxie

Eee tam, mam paru znajomych co zaczynali od kilku m2 i całkiem dobrze im szło. Po za tym im większy box tym stabilniejsze warunki, więc i prostsze do utrzymania w normie.
 
T

talib

Guest
Po pierwsze zacznij uprawe na mniejszym boxie, zeby sie nauczyc nieco praktyki.
Jakie odmiany/plon? Tu bardziej chodzi o doświadczenie i reke do roslin
Automatow i femek nie mieszamy, poczytaj jaka jest roznica miedzy af a fem.
Łatwiejsze są femki
11l w zupelnosci wystarczy

Jak bardzo może mnie irytować kiedy ktoś nazywa odmiany pełnosezonowe "femkami" .... A automat takową "femką' już być nie może?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Zalezy od osoby :p
Ja odradzam osobie, ktora ma przed soba pierwsza uprawe.
Moze sie powiedzie, czego zycze ;)
Pozdro

---------- Post Zaktualizowany 22:35 ---------- Data pierwszego postu 22:33 ----------

Jak bardzo może mnie irytować kiedy ktoś nazywa odmiany pełnosezonowe "femkami" .... A automat takową "femką' już być nie może?


Polecam > https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?57743-Co-cię-wk***ia-irytuje/page146
 
T

talib

Guest
Zalezy od osoby :p
Ja odradzam osobie, ktora ma przed soba pierwsza uprawe.
Moze sie powiedzie, czego zycze ;)
Pozdro

---------- Post Zaktualizowany 22:35 ---------- Data pierwszego postu 22:33 ----------




Polecam > https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?57743-Co-cię-wk***ia-irytuje/page146

A ja jednak bym Ci polecał delikatnego doszkolenia się zanim zaczniesz wprowadzać ludzi w błąd.
 
T

talib

Guest
Jak go wprowadziłem w blad?

Odmiana automatyczna- jest to odmiana konopi foto.obojętnej, która kwitnienia rozpoczyna niezależnie od wzajemnej długości dnia i nocy. Zwykle następuje to w ciągu miesiąca od wyjścia ponad ziemię.

Odmiana pełnosezonowa- konopia która zaczyna kwitnąć w momencie zrównania się długości dnia i nocy, tj. 12/12h.

Do tej pory pozostać mogą obie jako REGULARNE, jednak dopiero po FEMINIZACJI nasion możemy mieć 99% pewności, że pestka w środku skrywa żeńskie geny. Niezależnie czy to automat, Czy odmiana pełnosezonowa, obie mogą być feminizowane, Czyli potocznie nazywane "femkami".
 

20Greenboy18

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2018
Postów
37
Buchów
0
Ok dziekuje Wam bardzo za pomoc, autonaty odpuszcze. Moglibyscie rzucic oko na osprzet czy jest ok na 19 roslinek w 11l donicach?

Jeszczw pytanie, oe razu po wykielkowaniu dac do 11? Czy pierw do mniejazej donicy, bo z tego co zaobserwowalem to roznie bywa
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Będzie ok, nawet więcej być mógł tam posadzić. Ja preferuję potrzymać 10-14dni w doniczkach 1.5l i potem przesadzić do docelowej...
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1

Wiem to,
Napisałem tak jak sie mowi, wejdz na obojetnie jaki sklep nasion i zobacz kategorie. Nikt nie pisze, ze pelnosezonowe feminizowane tylko po prostu feminizowane.

Jak bardzo może mnie irytować kiedy ktoś nazywa odmiany pełnosezonowe "femkami" .... A automat takową "femką' już być nie może?

Uznane jest, ze Twoje pelnosezonowe feminizowane sa femkami, a jesli chodzi o automaty sa to af fem. Tak juz jest i kazdy zdaje sobie z tego sprawe, tyle.
Chcesz to zmienic? Powodzenia
I jesli nadal masz z tym problem to nie wiem jak Ci pomoc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół