nasiona marihuany

Psilocybe cubensis "Z-Strain" / żyto / dziewicza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Printy robisz Mistrzu? 8) kurła bardzo ładnie wyglądają, duże, bardzo bardzo ładne :) jak byś chciał inną odmianę to daj znać :salut:
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
yo !

Zrobiłem drugi harveścik, oto fotki:







Śmieszne te kapelusze, czarne od sporów.

a tu pobojowisko po walce:








Nie porobiłem tych printów, sorki ziomeczki, ale za***ałem się z tym trochę :/

W każdym razie bardzo udane grow koniec końców, szczerze to w ogóle nie zakładałem, że jakiekolwiek kapelusze urosną. A tu myk, cubensisy prawie jak kanie xD

Na pewno będę kontynuował przygody z grzybami, dam jeszcze znać oczywiście z wynikiem, suszą się na razie, ale sam jestem bardzo ciekawy jak bardzo produktywna jest taka tuba. Gdyby nie ta plecha to jeszcze ze 2-3 flushe byłyby z tego, ale ch*j i tak jestem zadowolony !

---------- Post Zaktualizowany 14:39 ---------- Data pierwszego postu 14:38 ----------

To kiedy zapraszasz na grzybową?
z mojego doświadczenia dam tylko dobra rade nie jedz samych grzybów. Zrób wywar i wypij, moze troszke wiecej trzeba przyjąć ale nic na zoładku nie lezy i łatwiej tripa przyjąć.
Ja z łysiczkami robiłem tak ze zupa instant grzybowa do niej grzybki i masło. Pogotuj kilka minut na małym ogniu i wypij. Bedzie dobra jazda
aaaa i nie rób tego w domu czy w zamknietych pomieszczeniach, grzyby lubia wolne przestrzenie

Dziękówa za rady, ale ja to już trochę pojadłem tych kapeluszy ;3 W życiu nie miałem problemów żołądkowych po grzybach i nawet pasi mi opcja jedzenia ich tak po prostu. A jeśli chodzi o tripa to każda przestrzeń jest wg mnie dobra jeśli sobie zrobisz git settings tripa !
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Sztos grzyby !! w ch*j duże w porównaniu do tego co u mnie rosło .... jakoś chyba nie mam za dobrej ręki do tego ale u ciebie mistrz jak z katalogu
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
No przyznam, że nie spodziewałem się sam, że takie duże porosną i tyle ich będzie. Chyba dobra jest metoda pojemnika plastikowego. Najlepsze z tego było to, że było to totalnie bezobsługowe. Żadnego pryskania wodą, żadnego wachlowania, nic. Po zmieszaniu grzybni z substratem praktycznie nic z tym nie robiłem poza sypaniem solą na plechę.

A tymczasem mam wyniki !

Wyszło 89G suchych grzybków plus to co zjadłem czyli jakieś 92G :D
Zadowolony jestem w ch*j, ale mam niedosyt bo taki wynik jest dowodem tego, że z 3 - 4 flushy byłbym w stanie spokojnie zebrać około 200-250G.
Ale nic to, następnym razem będzie więcej i lepiej, taki jest plan.










Pozdro grzybiarze ! Zachęcam każdego do spróbowania swoich sił w tym temacie.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Ładny wynik jak na pierwszy raz. :zjarany:
 

ffff

New member
Rejestracja
Lis 13, 2018
Postów
2
Buchów
0
Ladne, nie ma co.

Co do gloveboxa, podobno jeśli przestrzeń jest zamknięta, ruch rękoma będzie wywyłował ruchy powietrza (efekt tunelu)
ja mam still air boxa po prostu wkladam ręce w rękawiczkach, nigdy nie miałem zakażenia
można by zrobić dziurkę gdzieś, cząsteczki wpadające przez nią i tak opadną na dno i nie podniosą ich żadne ruchy powietrza bo układ nie będzie zamknięty

PzDr
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Prosze podziel sie jak tworzyles glowbag. Co za material. Czy zrobiłeś late filtracyjna co i ile czasu sterylizowales
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół