nasiona marihuany

Chłopiec który żył już kiedyś - film dokumentalny

  • Autor wątku Lord of Old School
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord of Old School

Guest
Tak jak w temacie polecam obejrzec film i zachęcam do dyskusi
 

Bałtyk

Kapitan
Rejestracja
Wrz 18, 2017
Postów
88
Buchów
0
Szkoda chłopaka. Bałagan w głowie na całe życie :). Intersuje sie takmi pierdami o ponad 10 lat. Podróże poza ciałem. Świadome śnienie. Hipnoza regresyjna itd. 90% ludzi w tym temacie to zafiksowane oszołomy i robią spory zamęt w sumie jak w kazdej tematyce. Dotrzeć do rzetelnych informacji i nie zwariować po drodze jest niedala wyzwaniem. Napisze mój punkt widzenia i tego co zebrałem przez lata. Dusza tworzy i posiada ludzi błedem jest przekonanie ze mamy dusze tak naprawde ona ma nas. Dusza moze miec nawet do kilkuset bytów jednoczesnie w róznym Czasie. Po śmierci nasze Ja kowalskiego pomału uzyskuje swiadomość jednosci i wiekszosci. Nasze poprzednie wcielenia to tak naprawde my i nie my. Tylko doswiadczenia duszy. Poza tym dusze powiazane są z nad duszami a nad dusze z duchem całości. Wiec np w hipnozie istnieją połączenia i mozna zobaczyc swoje poprzednie wcielenie które nawet nie pochodziło od naszej duszy i nie było naszym doświadczeniem. Nie dobrze jest w to sie bawić. Zacznę od początku. W punkcie który udało sie zbadać tzw przjawieniu czyli momencie w którym tworzy sie subtelna materia duchowa energetyczna i fizyczna. Istnieją dwa kanały kanał stępujący i kanał wstępujący. Kanał stępujący - struktura wygląda jak drzewo genealogiczne które jest podzielone na byty i poziomy od wyjscia energi z nieprzejawienia az do zywej materi. Każdy byt nizej jest powiązany z tym wyzej i tworzy niższe struktóry. Żeby to istniało kazdy ma świadomość odrębności czym niższa forma zycia tym nizsza energetyka i wiekszy egozim i odczucie oddzielenia. Nowe dusze w tym kanale tworza byty nisko wibracyjne i muszą takie tworzyć by być zakotwiczone w niskowibracyjnej materi. Ludzie w tych kanałach są "nowi" a dusze nie maja doświadczeń. Są bardzo egoistyczne co za tym idzie ich zycie wygląda z naszej pespektywy " na złe" choc tak naprawde nie istnieje podział na dorbo i zło ( tylko byty które tak silnie wieża w swoja odrebnosc i oddziela sie od duszy nie dostaja energi od zródła i musza zostac bytami posozytniczymi ale to kiedy indziej ) z biegiem czasu i doświadczenia. Dusza przechodzi w kanał wstępujący tworzy byty wyzej wibracyjne które dążą do duchowsci rozwoju odczuwaja empatię jedność z innymi co ma konsekwencje w bardoz dlugiej drodze do ***ania kotwicy eneretycznej z materia i powrót do źródła. To jest bardzo uprostrzony model. Gdzie brak omówienia małej i duzej karmy, egregorów myślowo energetycznych. światów i rónorodnosci tamtej strony. Więc wracając do filmu nasze ja jako kowalski zyje tylko raz i umiera na zawsze chodz w małej karmie i "rozwoju" duszy odgrywa pewną role. Jestesmy elementem całości, paluszkiem boga który może dzieki nam dostykać materii. Pozdrawiam nas.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół