nasiona marihuany

[2m2][LED+CMH] kanabiska grow

Wyszukiwarka Forumowa:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
13tyg to jakiś żart chyba ... mam nadzieje ze to jednorazowy wybryk bo lekko się wk***ię delikatnie mówiąc :freak:

U mnie podobnie, noo pod koniec 12 zetne :crazy:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
No mi tyle one nie kwitły, nie wiem może takie się trafiły chłopom albo nie wiem co :) 13 tygodni na ak47 to kosmos faktycznie hehe nie ma co się martwić na zapas - będzie dobrze
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Niesamowicie pachnie, otwieram słój w jednym pokoju a z drugiego moja krzyczy żebym zamykał bo na cała chatę bije..

Haha, znam temat :D ja się zawsze wk***iam bo niby jak mam topka wyjąć bez otwierania słoika :D A później sama smaży ze mną... ahh te kobiety :D

No nic, czekam na fotki suszu, Pozdro !

P.s.
Coś z***ałem w cytacie xd sory, na tel w pracy zamulam :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
No nic, czekam na fotki suszu, Pozdro !

fotki będą, tylko czekam aż mi się wolne zbiegnie z słoneczną pogodą. To jedyna opcja na fajne fotki moim telefonem :D


w tak zwanym międzyczasie, rozpocząłem veg w małym namiocie. Najstarsze są regi od Zaciera, ponieważ to krosy z AoF i chciałem, żeby ciut większe urosły. Mają 3 tygodnie a są małymi konusami. Ucięte na procę po 1 tygodniu veg. Reszta to femki i pozostałe regi. Nawet nie wiem ile tam sztuk mam dokładnie teraz :p

W każdym razie cały weekend walczyłem z namiotem. Najpierw zrobiłem oprysk z mospilanu i tak zostawiłem na całą noc. Pożniej wyszyściłem wszystko płynem do mycia szyb bo po prostu tak mi było najwygodniej. Darowałem sobie mysie ISO. Mam nadzieję, że sam mospilan robotę uczynił wystarczającą.

Przez pierwsze 2 tygodnie ( wiem, długo)wszystko, oprócz regów od Zaciera, które posadziłem od razu w 2l, siedziało w 200 ml doniczkach. Wydaję mi się, że nie miały z tym wielkiego problemu bo urosły całkiem spore :)

O tutaj foto, jak wyglądały po 2 tygodniach w tych maciutkich donicach.

IMG_20190302_115735.jpg


wyglądały całkiem całkiem, ale dostały już lekkich niedoborów. Nic dziwnego, ziemia to biobizz lightmix. Korzonki mocno wypełniły donice.

IMG_20190302_120408.jpg


Jak już ogarnąłem kwestię sprzątania, przesadziłem wszystko oprócz Zacierowych regów do większych donic. Tym krosom z Aof wystarczą 2 litry do momentu określenia. Femki poszły do 2 litrowych donic, zaś pozostałe regi trafiły do 3 litrowych donic.

I tutaj uwaga, pierwszy raz zdarzyło mi się użyć starej ziemi z poprzedniego grow. Dodałem do niej tylko startex od Biotabs oraz trochę dolomitu. Przy przesadzeniu podsypałem też miko.

Całość trafiła do większego domku i prezentuje się tak

IMG_20190303_155444.jpg


Jak się regi pookreślają i zobacze ile będzie damek, to zdecyduję co zostawiam a co pójdzie do kosza i dopiero wtedy przesadzę wszysko do docelowych.

Wtedy też dowiecie się, co tam konkretnie rośnie :D

najbardziej mnie ciekawi, jak to pójdzie w tej używanej ziemi i czy nie będę k***ami sypał, że jej nie zmieniłem. Puki co jestem zadowolony. Zawsze mam problem gdzie to wyj***ć po skończonym grow a i targanie worków z nową ziemią wygląda z deka przypałowo :D

pozdro ! :salut:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ten recykling ziemi po przędziorkach to taki trochę strzał w stopę nie sądzisz ?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Ten recykling ziemi po przędziorkach to taki trochę strzał w stopę nie sądzisz ?

no mam takie obawy, ale tak naprawdę mogłem wymienić ziemię a i tak mogą wrócić.. no zobaczymy, mam Canne Cure i zamierzam jej regularnie używać, zobaczę czy jest coś wart ten środek. Jak będzie potrzeba to zrobię jeszcze oprysk z mospilanu pod koniec veg i jakoś to będzie ;)

a tak jak pisałem, mega na rękę było mi zostawienie tej samej ziemi
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
u mnie Canna Cure dała rady przędziorkowi w moment, tylko powypalało dziurki w miejscach gdzie on był
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
siema :salut:

długo się zbierałem, żeby wrzucić jakieś fotki suszu.. sorry, ale ostatnio znacznie zmniejszyła ilość czasu wolnego..

także do rzeczy, nie ważyłem tematu ale na moje już lekko wprawione oko to mogło być tego wszystkiego około 500g..
roślin było 17 szt, więc wyszło pewnie z 30g średnio z planta, także wynik dupy nie urywa, no ale to mnie jakoś nie rusza. Sporo problemów po drodze było. Rozstrzał genów, najmniejsza Shivaberry miała może z 30 cm, Blue Wolfa z kolei musiałem łamać :] Przedziorki ostro dały pod dupie plantom, mi się też zapominało się je podlewać, przez co zostały kilka razy przesuszone... nowa uprawa na tym setupie idzie znacznie lepiej :)

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?140210-2m2-LED-CMH-Organiczny-Grow-kanabiska-vol-2


Teraz kilka fotek suszu i kończymy ;] nie wszystkiego fotki mam, bo zdążyło się rozejść ..

IMG_20190504_123553.jpg


IMG_20190504_123335.jpg


IMG_20190504_122908.jpg


IMG_20190504_122718.jpg


IMG_20190504_122125.jpg


shiva, 2 rośliny różne

IMG_20190504_121033.jpg


IMG_20190504_120407.jpg


IMG_20190504_120754.jpg


IMG_20190504_120626.jpg


IMG_20190504_120142.jpg


IMG_20190504_115812.jpg



i tyle, cześć :salut:
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
i jak smakuja te strainy od booma ? bw i iib x bw ? paczałeś coś ?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dobry susz wyszedł!
Co na osiedlu robi najwiekszy szał?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
z99 x v3 hit w ch*j

fajny puchacz, ale troszkę sianowaty i nie za mocny wyszedł, trafiałem na lepsze :)


i jak smakuja te strainy od booma ? bw i iib x bw ? paczałeś coś ?

ib x bw wyszło spoko, lubię to palić, fajny owocowy aromat.


Dobry susz wyszedł!
Co na osiedlu robi najwiekszy szał?

dzięki! mnie też zadowala jakość, pod tym względem nie mogę narzekać :) haha a "osiedlówa" czego nie dostanie to jest dobrze :D mi osobiście bardzo podchodzi zamaldelica, bardzo żywiczne, o zapachu wyrwanej z ziemi marchewki, bardzo mocny ale energetyczny high.

Ale tak naprawdę wszystko spoko :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół