nasiona marihuany

[2m2][LED+CMH] kanabiska grow

Wyszukiwarka Forumowa:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Na przelakie gówno polecam: jeden polski czosnek posiekany bardzo drobno z łupinami, po czym zalany 1l wrzątkiem odstawiany na 24h. Zawsze mi pomagało na różne chujstwa oraz miałem wrażenie że działa też jak asashi czy inne tego typu produkty. Przedewszystkim naturalne jak wywar z pokrzywy ;)
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Na przelakie gówno polecam: jeden polski czosnek posiekany bardzo drobno z łupinami, po czym zalany 1l wrzątkiem odstawiany na 24h. Zawsze mi pomagało na różne chujstwa oraz miałem wrażenie że działa też jak asashi czy inne tego typu produkty. Przedewszystkim naturalne jak wywar z pokrzywy ;)

Nic dziwnego, spójrzcie tylko na wartości odżywcze czosnku. BOMBA witaminowa dla roślin. Jak i naturalny antybiotyk.

Czosnek to dobre źródło witamin z grupy B (B1, B2, PP, B5 -> kwasu pantotenowego i B6) i witaminy C. Ponadto jest dobrym źródłem składników mineralnych: wapnia, magnezu, fosforu, żelaza, potasu, cynku, miedzi, kobaltu, chromu, manganu, selenu i magnezu. Aktywne związki czosnku to: allicyna (allina przed rozdrobnieniem), skordynina, flawonoidy, saponiny, tiosulfinaty, gammaglutamylocysteiny, adenozyna i garlicyna.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Odstrasza również wampiry. Główkę czosnku zawsze warto mieć przy sobie na wszelki wypadek.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Siema, jestem, żyję, zrobiłem sobie małą przerwę od internetów dla zdrowotności...

niestety ale nie będzie dziś dużego upka .. mam tylko 2 zdjęcia bez światła robione dziś na szybko telefonem przed robotą.
Większego upka postaram się zrobic w Sylwka albo tuż po nowym roku.. obiecuję, nie to że mi się nie chce ... <lol>

Przędziorki, te małe ku**ie są dalej ze mną ... i nic chyba już z tym nie będę robił na tym etapie... ewentualnie spróbuję z tym czosnkiem, na pewno nie będę już tego chemią pryskał ...

do rzeczy, w miarę rosną, marudzą może ze dwie... ani razu nie użyłem metropa, jak już coś leję, nawet tym bez tabletek w allmixie to tylko odżywki biotabs, fotki liche ale są ( za chu.. nie idzie telefonem tego lepiej ogarnąć bez światła w boxie)

29 dzień FLO

IMG_20181229_081325.jpg


IMG_20181229_081415.jpg


wygląda to nawet całkiem przyzwoicie, ale szału nie będzie. Sporo plag i nieszczęść mnie dopadło w tym grow.

Widzimy się już niedługo, będzie więcej zdjęć.

Cześć :salut:
 
D

DarkMessiah

Guest
Pieknie to wyglada Kanabisku gratuluje bedziesz mial Pan duze maczugi
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Mydło potasowe + wywar z czosnku zabije przędziorka jeśli nie jest to zaawansowane stadium , a jeżeli jest to wybije ale nie wszystkie .
Spróbuj też neem Oil [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION]

Ładny ogródek
Od lat podglądam Twoje zmagania
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Dokladnie. Zwykle szare mydło. Kilka skrobinek rozpuść we wrzącej wodzie razem z czosnkiem. Czosnek najlepiej przecisnij przez praskę. Pozniej przecedzić bo mogą Ci resztki czosnku zatkać spryskiwacz. Powodzenia. Daj znac czy dostosowałem sie do wskazówek i jakie postępy po tym sa.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Mydło potasowe + wywar z czosnku zabije przędziorka jeśli nie jest to zaawansowane stadium , a jeżeli jest to wybije ale nie wszystkie .
Spróbuj też neem Oil [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION]

Ładny ogródek
Od lat podglądam Twoje zmagania

Raczej nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie palil olejku neem, pomysl dwa razy zanim cos napiszesz. :)
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION]
Podobno po paru dniach nie ma śladu po tym olejku . To lepsze niż chemia . Bardziej bałbym się tym mydłem pryskać niż olejkiem .
Z tego co wyczytałem Neem Oil działa tak , że zapycha przewód pokarmowy wszelkim robalą i przez to zdychają .
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION]
Podobno po paru dniach nie ma śladu po tym olejku . To lepsze niż chemia . Bardziej bałbym się tym mydłem pryskać niż olejkiem .
Z tego co wyczytałem Neem Oil działa tak , że zapycha przewód pokarmowy wszelkim robalą i przez to zdychają .

PODOBNO mówisz? :bounce: [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] wrzucił przed chwilą w innym temacie - https://steemit.com/cannabis/@drutter/cannabis-hyperemesis-syndrome-chs-is-actually-azadirachtin-neem-poisoning
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION]
Podobno po paru dniach nie ma śladu po tym olejku . To lepsze niż chemia . Bardziej bałbym się tym mydłem pryskać niż olejkiem .
Z tego co wyczytałem Neem Oil działa tak , że zapycha przewód pokarmowy wszelkim robalą i przez to zdychają .

Neem to neurotoksyna, w sensie nie samo w sobie ale związek w nim zawarty i uszkadza układ nerwowy. Nie tylko owadom ale ludziom też, dlatego nikt ceniący sobie własne zdrowie nie powinien pryskać nim krzaków podczas kwitnienia. Z resztą ogólnie nie powinno się niczym pryskać podczas kwitnienia, czy to chemia czy organika. No ale każdy robi jak chce, ja tego jarał nie będę więc nie moja sprawa ;)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Cześć :salut:

Przepraszam z brak odzewu, straciłem motywację do prowadzenia tej fotorelacji przez te wszystkie problemy, które napotkałem tym razem na mojej drodze. Sam też dołożyłem od siebie cegiełkę. Przez co uznałem, że nie ma się czym chwalić :p Pierwszy raz miałem do czynienia z przędziorkiem, nie wiedziałem, że może dokonać takiej masakry w ogrodzie. Skąpiłem też wody plantom, co dotarło do mnie w sumie nie dawno jak pomyślałem ile wody mi szło w poprzednich grow.. no trudno. W każdym razie coś tam do końca dotrwało... powoli będę to już ścinał.... dziś pod noż poszła 1 szt (Lemon larry f1 x gbw) f4 x Sour Kush. Kwitła od 7 tygodni w ziemi allmix od biobizz. Może ze dwa razy podłałem ją bio pk.

IMG_20190120_103238.jpg


IMG_20190120_103309.jpg


IMG_20190120_103224.jpg


IMG_20190120_103216.jpg


IMG_20190120_103322.jpg


IMG_20190120_103330~0.jpg


przędziorkowa masakra, nawet najgórniejsze wiatraki zaczeły dotawać już po dupie

IMG_20190120_103353.jpg



No więc tak, będę to powoli ścinał a co zetnę to wrzucę tego fotki i tak zakończę ten nie dokońca udany grow. Potem czeka mnie jakaś dezynsekcja i ruszamy z kolejną uprawą...

Pozdro!
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
[MENTION=85296]kanabisek[/MENTION]
Daj znać jak ten Lemon Lary smakuje .
Kiedyś dostałem od Boom’a 15 kulek tego crossa ale pechowo je straciłem nie zanim posiałem .
Ubolewam na tym ogromnie . Może jeszcze od kogoś je wysępie hehe
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Weź no zdjęcie całego boxa pokaż a nie tylko jednego krzaka hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół