nasiona marihuany

[2m2][LED+CMH] kanabiska grow

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Siema ! :salut:

Witam po krótkiej przerwie. Tym razem jeden większy namiot zamiast dwóch mniejszych. W moje łapy wpadła lampa CMH 315 wat z chin. Zobaczymy na co stać ten lampion. Może uda się zrobić jakieś pestki reg i fem.




Box: 2x1x2 Diamond Room
Światło: lampa DIY LED ~ 260 WAT + CMH 315 WAT
Medium: ziemia Biobizz Lightmix + Biobizz Allmix, donice 11l
Nawozy: Biotabs, Metrop
Trening: Topping, Wujek Ben, LST

Rośliny:
2x Wappa (Paradise Seeds)
3x Shiva Skunk (Sensi Seeds)
2x Blue Cheese ( Dinafem)
1x Shivaberry czyli Shiskaberry x M39 (1987) - są to regi od usera [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION]. Licze na ładnego samca hehe
1x Z99xV3 od usera [MENTION=75896]De'ath[/MENTION] (to bym namnożył jak się uda)
2x (Lemon larry f1 x gbw) f4 x Sour Kush
3x Blue Wolf F2 (Blueberry Blast x Timber Wolf)

1x Cream Caramel x Blue Wolf
1x Indigo berry kush x Blue Wolf
1x Mohan Ram x Blue Wolf

6 ostatnich pozycji pochodzi od user [MENTION=57187]BOOM[/MENTION]. Jeszcze raz dziękuję!

później wysieję jeszcze 1x Zamaldelica (Ace Seeds), którą dostałem od Zuliso

Z racji problemów z kiełkowaniem musiałem moczyć drugą partię nasion. Te wcześniejsze są już na powierzchni i wygrzewają się pod lampą CMH ustawioną na 145w boxie 60x60.Reszta powinna wyleźć do poniedziałku. Za jakiś tydzień rośliny zostaną przesadzone do 2,5l i po kolejnych kilkunastu do docelowych 11l. Część będzie robiona na nawozch Metrop a część na Biotabsach.

Tymczasowy box z lampa CMH

IMG_20181019_155156.jpg




Siewki, niektóre lekko się wyciągnęły. Zakopię przy przesadzaniu ;)

IMG_20181019_155217.jpg


Następny up z przesadzania. Pozdro i do zobaczenia ;)
 
Ostatnia edycja:

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
powodzenia w projekcie, mam nadzieję że obedzie sie bez problemów i z dużym plonem
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
@ DeathZone jest to chińska żarówa dołączona do zestawu ale już testowana. JOS ma identyczną lampę i rosło mu dobrze. Jak się ta zużyje to zainwestuję w Philipsa. 500 zł za żarówkę. Na łeb upadli :)
[MENTION=73516]JOS[/MENTION] dzięki !!! :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Powodzonka! Życzę Ci tak samo ładnego samca jak ja. :sunny:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Fiu fiu! Jest i on - perwers bisełe :) Fajne crossy, będę oglądał. Życzę powodzonka! Będę też obserwował jak sprawuje się nowy nabytek bo wpadł mi w oko... tylko oczywiście grafitowy a nie taki dresiarski :crazy:
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Fajny setupik zlozyles, shive skunk mialem 3 lata temu i fajniejsza dla mnie, niz super skunk czy #1.Pozdro.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Jestem i ja na widowni ;3 Na pewno będzie tłusto!
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Zasiąde w pierwszym rzedzie i bede bacznie obserwował jak to porosnie po lampą za 5stówek
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=7378]cheton[/MENTION], dzięki! Tak się składa, że miałem shive kilka lat temu, dobrze wspominam, i chciałem koniecznie jeszcze raz posadzić. Kiełkowałem miesiąc temu 5 nasion shivy i żadne nie wyszło... A cały grow musiałem skasować przez niemiłą sytuację. W każdym razie teraz też mi się zachciało shivy. Na 3 nasiona jedno nie ruszyło wgl a drugie zapowiada się na mutanta. Nie wiem, może miałem pecha ale kiepskie te nasiona mi się trafiły.

[MENTION=82199]CUBE[/MENTION] to chińska żarówka a nie Philips, zobaczymy jak będzie szło.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
UP :salut:

Veg dzień 7 dla tych większych, 3 dla tych mniejszych. W dalszym ciągu mam za mało krzaków więc coś tam jeszcze kiełkuję, będzie rozstrzał w wieku roślin... trudno.

Tak się to prezentuje. Doniczki 0,2l. Chyba nie pisałem o tym wcześniej. Narazie podlewane tylko czystą wodą, nawet mikoryzy nie dałem, taki ze mnie leniwy ch... jak będę przesadzał do 2,5 l to to zrobię ;)

IMG_20181026_092501.jpg


Korzenie tych większych. Nie wypełniły jeszcze jakoś super tych małych doniczek

IMG_20181026_092544.jpg


Jak myślicie, przesadzać dziś te większe sztuki czy przetrzymać wszystko do poniedziałku i przesadzić na raz ?

Strasznie czerwone zdjęcia spod tego cmh wychodzą. Maiłem zmienić na leda, bo nie podoba mi się jak wegują pod tym światłem ale zrobię to dopiero po przesadzeniu.

Pozdro! <peace>
 
Ostatnia edycja:
D

DarkMessiah

Guest
Ja bym zaczekał 2-3 dni nie robi dużej różnicy ;) zobaczymy na flo co ta żarówka potrafi :p
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
a barwa światła w realu , też czerwona czy żółta?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
na żywo jest żółta, ale jak robie fonem fotki z automatycznym balansem bieli to taki czerwone wychodzą
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół