nasiona marihuany

OS 150 (po 10szt dla 15os) do rozdania nasiona Punk Devil Auto od panpestka.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Siema to znowu my tym razem mamy do rozdania 150 nasion Punk Devil Auto https://panpestka.pl/product/punk-devil-auto/

Dla 15 pierwszych osób które wrzucą fotkę swoich krzaków w fazie kwitnienia + kartkę z nickiem z forum oraz napisem panpestka.pl w tle:harvest:


wymogi:
Konto na forum musi mieć minimum rok oraz 50 postów.
Nie mogą to być osoby które brały udział w ostatnim OS'ie ( https://www.forum.haszysz.com/showt...z-Pan-Pestka-Crew-Sam-wybierasz-jakie-chcesz! ) Dajmy szanse innym ;-) Będziemy robić konkursy i OpenSeedy raz na miesiąc więc jeszcze się załapiecie nie raz



wysyłka:
Tylko na terenie Polski. Do wyboru list polecony, kurier inpost lub paczkomat inpost. Możliwa wysyłka za granice jeśli ktoś pokryje koszty wysyłki: list polecony 20 zł, kurier 60 zł



Konkurs przeznaczony jest tylko dla pełnoletnich użytkowników. Osoby dodające zdjęcia oświadczają, że nie były one robione w kraju w którym hodowla jest nielegalna.
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Coś chyba za wysokie wymagania daliśmy ;) czekamy do 1 grudnia jeszcze na zdjęcia i kończymy konkurs

pozdro:harvest:
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Hej, podeślijcie nam adres do wysyłki na pw
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Ja swoje pestki dostałem, wielkie dzięki za paczkę i gratisy ;)
pozdro!
 
S

ShelbyGT

Guest
U mnie też już był mikołaj,
dzięki

 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
aktualne jeszcze? 15 osób nie ma także to chyba nie koniec OSa

E:sry nie doczytałem ale dajcie znać jak z tamtymi na privie bo chciałem ruszyć jeszcze z grubszej rury po zajączku
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół